Captain Marvel

• USA Captain Marvel (viac)

Film Captain Marvel sa odohráva v deväťdesiatych rokoch dvadsiateho storočia a je tak úplne prvým dobrodružstvom z doteraz nevideného obdobia filmového sveta Marvel. Film sleduje príbeh Carol Denversové, z ktorej sa stala jedna z najmocnejších superhrdinek sveta. Keď sa Zem dostane do vojny medzi dvoma mimozemskými rasami, Denversová sa ocitá s malou skupinou spojencov priamo v srdci konfliktu. (Saturn)

KcarlosK

Marvel mě nikdy vyloženě nezklame. I do tak nic moc filmu umí dát pár pěkných překvapení a twistů. Jen nechápu, proč tak mocná bytost sehrála tak malou roli v dalších událostech. Sbohem Stane a moc díky za vše. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /Brie jakožto další nová superhrdinská hustorajda moc nezaujala a skákání mezi dějovými liniemi bylo takový chaotický/, + /vizuál samo špičkový, akce dobrá, vtipné scény nebyly nejhorší, ikdyž při jejich množství to občas připomínalo komedii a omlazený SLJ s kočkou docela bavil/, hodnocení - docela ucházející 1. díl trilogie o nové ženské hrdince, docela to šlo, ale Wonder Woman byla hezčí a film zajímavější ()

BStone

Další děsivý průjem ze stáje Mar-Vell. To se tak seženou dobří herci a natočí se další superhrdinský hero-hnůj pro široké davy. Je libo omlazeného, stále stejně hrajícího Jacksona? Nebo x-tého superhrdinu(ku), který přichází zachránit naši planetu? Tady to dostanete a ještě mnohem víc. Třeba porci falešných emocí... První půlka tak za čtyřicet procent, ta druhá je odpad. Suma sumárum 20% ()

JC_Gucci

V dnešní záplavě skvělých komixových filmů je Captain Marvel jeden z těch nejnudnějších. Sám o sobě by asi obstál, jako celkem slušné scifi, navíc ho trochu zachraňuje vždy skvělý Samuel L. Jackson, ale v tomto žánru nyní existuje takové množství mnohem lepších a zábavnějších filmů, že bych Captain Marvel nikomu nedoporučil. Prostě film jen pro lidi, co musí Marvelovky vidět všechny. Skouknout, zapomenout a už se k němu nikdy nevrátit. ()

PaKo1980

Tak bodově.. - 1* za nudu - 1* za nevtipné vtipy za každou cenu - 1* - byl jsem okolnostmi přinucen vidět s dabingem.. něco tak strašného už jsem dlouho neslyšel.. ()

Rumplcimprca

Už mě to skutečně nebaví. Stále stejné hovadinky, je to nastavovaná kaše. Už toho bylo dost. Navíc Brie Larson neutáhne celý film jako hlavní hrdina, nemá prostě charisma (ne, nejsem proti hrdinkám - můj největšáí idol je Ripley z Vetřelců a Gal Gadot ve Wonder Woman byla nepřekonatelná, Johanson jako Černá vdova má hodně co do sebe), je to jalový. Já, jako nefanoušek komiksů, jsem si přesto ty filmy rád pouštěl, ale už jsem sytý a další už nechci, díky moc! ()

L.O.T.R

Možno nie až tak prekvapivá ale Brie Larson je skrátka sympatická a to mi v tomto prípade stačilo. Prvá polovica také pobehovanie, ktoré bolo dosť nudné ale vynahradil to zvyšok filmu. 80% ()

sun.eagle

Taková milá blbustka pro malé děti které už nebaví teletubbies. I na poměry marvelu značně pitomé. Pokud vám je méně než 10 let přidejte klidně dvě *. ()

GoodStenly

Tak toto bylo velké zklamání, to i děj ligy spravedlnosti byl postatně smysluplnější než vojínka mrva alá, k věčeři jsem si dala nadsvětelný pohon... PS: Film nakonec zachránila číča, ta jediná hrála reálně a ke konci nadupaně... ()

mombasamomo

Příjemné překvapení, Brie Larson mi do role seděla, Jude Law a Anette Bening byli taktéž skvělí a k Samuelovi L. Jacksonovi snad není co dodávat :) Jako kočkomila mě pobavil Goose a jako devadesátkové děcko mě potěšily některé vypalovačky :) 3,5* ()

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Barbie má miliardu