Aargh

Dobré horory mám rád, ale tahle stupidní slátanina mezi ně opravdu nepatří. Děj je z poloviny vykraden z Texas Chainsaw Massacre a z poloviny se snaží tvářit lynchovsky divně, což se mu ale zoufale nedaří. Herci strašlivě přehrávají, hudební doprovod je hrozný a likviduje už tak dost chatrnou atmosféru... Ztráta času. ()

Copacabana

Zvrhlá hixploitation, ktorá sa presne trafila do môjho vkusu. Bezpochyby sa radím do skupiny , ktorá vraví GO ZOMBIE ! Atmosféra super, hudbu tiež môžem, no podľa mňa nejde úplne o typ hororu, že by sa človek bál, skôr tam ide o nechutný nádych, niektoré veci sú tam dokonca aj vcelku vtipné, ale neviem, či to mal byť zámer. A áno, finále bolo šialené , no mne to prišlo ako veľký kus umenia a vidím za tým kus práce, určite nie odfláknuté. ()

mr.kliky

takoví kabaretní vidl.. ehm.. zabijáci.. epileptická groteskní krvárna, která z nepochopitelných důvodů dokáže i při zdánlivě rozumné stopáži působit natahovaně, a to především ve svém závěru, kdy už sklouzává k vyložené nudě. nicméně ty hlášky, a absurdní scény zbrocené krví stojí za to vyzkoušet.. jo a začátek - geniální. ()

Estrellita

Trošku lepší "Hostel", ale jinak hrozná otrava. Atmosféru to úplně nepostrádalo, ale já prostě nevidím nic zajímavého na skupince šílenců. Dvě hvězdičky dávám za některé originální nápady (oblek z kůže, doktor Satan jako takový) a za slušný (bohužel ale předvídatelný) finiš. 40% ()

t_gon

Oka, o co se jedná. Vlastně o nic. Pouze další fanouškovský "vysněný sen", jež je bez inovace a bez jakékoliv tvůrčí tvořivosti. Mít vysněný projekt či film je jedna věc, ale dobře ho udělat je věc naprosto jiná!!!Tohle se opravdu nepovedlo a Rob by měl zůstat u hudby, kde se mu jakž takž daří...Nechutné a obsesní až na strop - Shit jak dělaný... ()

Belbo

Stylová vykrádečka pseudohororů s předvídatelným koncem, neoriginálním dějem, osobitým humorem a trapným vším ostatním mimo stylizace. ()

Sfinkter

Zombie mě překvapil svou komediálností a originálními prostřihy. Teatrálnost postav byla až moc strojená, ale nepovažuji tento snímek za vykrádačku TCM. Označil bych ho jako artový hixploitation. Jelikož pokračování tohoto snímku nemá chybu, musím více nastudovat i jedničku. Sice je celkově horší než dvojka, ale díky základům pro Vyvržence pekla, které pokládá, musím ohodnotit čtyřmi hvězdami. P.S. Otis je v jedničce v podstatě jen sečtělý puberťák, v pokračování je už motherfucker non plus ultra. Po určité době zvedám na 5. Poslední zhlédnutí 11/2021. ()

BROKEN_

Řekl jsem si, že ještě než shlédnu remake Halloween od Roba Zombieho, tak se podívám na jeho dva filmy, které jsou podle ohlasů to nejlepší od něho. První je Dům tisíce mrtvol. A musim říct, tohle byl asi nejšílenější film co jsem viděl. Bylo to úchylný, krvavý, ale za to to mělo skvělý černý humor. Nejvíc mě bavila postava Captain Spaulding, herec Sid Haig byl boží. Styl Zombieho je dá se říct originální, ještě jsem se s tímhle stylem nesetkal. Atmosféra působivá. Prostředí děsivé.První půlka filmu ještě šla, dalo se na to dívat. Jenže druhá polovina hlavně sází na brutalitu, a nikam to nevede. Škoda, mohl to být nadprůměrný film, takhle je z toho jen průměr. Podle hodnocení na druhý film jménem Vyvrženci pekla, to vypadá že to bude lepší film, než tohle. Tak uvidíme. :) ()

kurcatovium odpad!

Vskutku geniální dílo! Dr. Satan a spol v naprosto úchyláckém filmu, který je naprosto úžasným příkladem toho, jak se filmy dělat nemají... Debilní děj, který zaujme snad jen nekrofilní prasata, směšná maska Dr. Satna, spousty stupidit... Jak tohle mohl někdo natočit??? Je to slabý i na trapný bčkový horory z nejzaprášenějších polic těch nejubožejších videopůjčoven... Humus! ()

MiCM

Teda je to určitě takový dost nestandartní horror. Nejsou to nějaké hloupé přímočaré jatka, na druhou stranu ani takový atmosferický film jako třeba Texaský masakr motorovou pilou. Něco takového zvláštního. Jako filmy od Tarantina jsou hned poznat, tak tohle je nějak podobně specifické.. ()

Compadre

Totální orgie. Tak nějak jsem čekal, že to bude brutální, ale to co se vyvalilo z obrazovky, to byly jatka jak hrom. Hodně neurvalej old school horor s jasnou inspirací u starého Masakru motorovou pilou plus postava ze všech nejlepší - kapitán Spaulding. první masakr od nového mistra hororu Roba Zombieho. ()

zdenny

Tento film je o něco lepší než "Vyvrženci pekla". Popravdě ale, chlap s modrým ksichtem mě opravdu dost irituje a uvidím-li jej v nějakém traileru, určitě se na ten film nepodívám. Po vizuální stránce byl film slušný. Jinak ale zbytečný. Nevím proč je Rob Zombie ve svém žánru celkem vychvalovaný, když jeho filmy jsou dle mého soudu netradiční sračky. ()

Brain-D

Začalo to pekelně slibně. Sid Haig je podle mě skrytý talent a můj oblíbenec. Je tak cool zhruba jak Danny Trejo !!!. Pustupně se z road-horru stal tak trochu Texaský masakr. Asi zhruba posledních 10min. jak kdyby k filmu vůbec nepatřili a byly až pozděny dodány, TOTÁLNí MASAKR !!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Tereza666

Z odpadu jsem se dostala rovnou na všechn ***** Film na který musíte bejt vhodně naladěni a hlavně musíte pochopit toho režijního genia! ()

Angelic-77

Z tohohle filmu mám velice smíšené pocity. Už po prvních pár minutách jsem měl strašnou chuť Dům tisíce mrtvol vypnout a s přibývajícím časem můj chtíč stále sílil. Nakonec jsem se sebral a dokoukal tenhle béčkově laděný horor do konce a u závěrečných titulků jsem dospěl k závěru, že kdybych ho předtím skutečně vypnul, vůbec o nic bych nepřišel... ()

VanTom

Správně stylová exploitation šílenost od velkého hororového fanouška. Chorá buranská vraždící rodinka si podává nicnetušící studentíky, a je to tak akorát ujeté, skoro na 4 hvězdy. Ale jenom po cca 2/3 stopáže. Pak se začne ukazovat něco pravdy na jedné místní legendě a film se rozklíží do nezáživné, natahované fantasmagorie. 5/10 ()