Byť úspešným lupičom vyžaduje mať pevné nervy. A keď ste k tomu aj učiteľom na strednej, potrebujete pevné nervy a vražednú bezohľadnosť. A presne vďaka tomu pri tabuli uspel bývalý zločinec a samozvaný učiteľ Zeki Müller (Elyas M´Barek) v bláznivej školskej komédii Fakju pán profesor 2. A teraz je Zeki Müller späť. Nemá to však vo svojej pedagogickej kariére jednoduché. Čakajú ho ranné vstávania a pubertálni študenti. Na základe toho mu jeho kariéra učiteľa príde omnoho náročnejšia ako jeho doterajšia kriminálna minulosť. Vďaka kontaktom z minulosti sa dostane k slušnej hromade diamantov, ktoré rafinovane ukryje do plyšového medveďa. Lenže jeho tak trochu strelená kolegyňa Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurt) plyšového medveďa venuje detskej charite v Thajsku. (Barracuda Movie)

Blazin

Jedním slovem - zklamání. Bohužel po naprosto famózním 1.díle se tohle absolutně nepovedlo, první půlka filmu naprosto nuda a o ničem, druhá půlka se už dala :-). Všichni herci, kteří byli v prvním díle, tak stáli za prd. Přišlo mi, že se p.Dagtekin snažil za každou cenu natočit 2.díl, i když neměl žádný kloudný nápad, tak trochu nakonec vařil z vody. ()

Jimmy15

Ano je to tu. Nemyslitelné se stalo skutečností. Máme tu pokračování, šílené německé komedie. Připadlo mi ještě o něco lepší, než první díl. V některých částech jsem se opravdu dost nasmál, a tak to musí být. Opět jako u první dílu za mě z pohledu diváka, který se na komedie až tak moc často nedívá, plný počet. ()

H4ku11

Slabšie ako jednotka, ale tak Elyas M'Barek je strašný týpek a aj keby bola ešte tretia časť, tak si ju s radosťou pozriem len kvôli nemu. Zasmial som sa viac ako pri tupých amerických komédiách. ()

Santino7

Toto pokračovanie sa v mojich očiach potýkalo s takmer totožnými problémami, s akými sa stretávajú pokračovania nečakane úspešných filmov bežne, a teda prázdnotou scenára. Nakoľko už onen nápad neprichádza spontánne, či sám od seba, ale je vykonštruovaný "nasilu" (a teda s cieľom vyprodukovať opätovný úspech), býva to takto takmer zákonite - česť výnimkám. Tu ale o žiadnu výnimku nejde, Bora Dagtekin tentoraz naozaj neprišiel v rámci obsahovej stránky s ničím svetoborným, a teda sa rozhodol aspoň pritlačiť na pílu v rámci humornej zložky. To však taktiež nezafungovalo stopercentne, snímka tým pádom už stratila akési čaro, sympatickosť a spontánnosť, ktorá sa mi páčila na jednotke, a miestami - i keď nepopieram, že som sa hneď niekoľko krát vcelku slušne zasmial -, je to až príliš za čiarou a zbytočne prehnané či stupídne. Celkovo taký nemastný-neslaný priemer, pri ktorom sa dá síce zasmiať, ale dejovo je to bieda. 55% ()

mira007

Falešný učitel jede s žáky na výlet do Thajska a celá tahle paráda se stala v Německu filmem s druhými největšími tržbami v historii tamní kinematografie, bohužel mně se zdál ze všech tří filmů Fakjů nejslabší. ()

kecinzer

Výborná prdel, snad ještě lepší jak jednička. Přesně typ odpočinkového humoru, který já můžu. Tohle se Němcům opravdu povedlo. Předpokládám, že se můžeme těšit na trojku. ()

Greg25

Jedničku budu mít radši, ale dvojka je až překvapivě skvělá ve vývoji postav a zároveň stále svižná, vtipná a zábavná. Série komedií primárně určená pro teen publikum, která svým nadhledem dává hollywoodským obdobám pořádně na frak. 80% ()

Raimok odpad!

Co to jako mělo být? Nepamatuju si, kdy jsem naposledy viděl horší film. Hrozně trapná věc, u které jsem se ani jednou nezasmál. Komedie tohoto typu mi vůbec nevadí (všechny díly American Pie jsou v pohodě), ale tady mi bylo trapně. Nerozumím hodnocení 78 %, fakt ne... A už vůbec nerozumím tomu, jak na to může být přístup od 12 let. 7 % ()

Smisek

Oproti prvnímu dílu místy dost křečovité..zejména první půlka filmu dosti slabší. Pak se ale film docela příjemně rozjede..fajn zápletka, není to jen nudné pokračování co chce vydělat peníze v kinech. Mnohem více prostoru pro vyniknutí postav. Stále zábavné. Je to pecka :-) ()

Dejvi21

Hodně jsem tomuhle filmu fandil, protože jedničku považuji za jednu z nejlepších komedií vůbec. Bohužel je z něho strašně cítit, že scénář se psal narychlo a jen kvůli úspěchu prvního dílu. Ačkoliv je totiž zápletka hodně nadějná, zůstává film ve finále dost za očekáváním. Mnoho frází připomíná mlácení prázdné slámy, kdy se prostě jen účelově používají vulgarismy, aniž by to mělo jakýkoliv smysl či vtip. Chování postav je často nelogické a přizpůsobené tomu, jak se to tvůrcům zrovna hodilo, což je škoda, protože věřím, že kdyby se k tomu přistupovalo s větší pečlivostí a kdyby tvůrci dostali více času, mohl z toho být film, který by směle konkuroval jedničce a ještě postavy posunul někam dál. Takhle nebýt exotického prostředí a pár zábavných situací, byla by to bohužel celkem nuda. ()

Hepy13

Zeki Müller je borec a poradil si jako učitel i napodruhý. První díl teda přeci jen lepší, dvojka ze školou a učitelstvím zas tolik spolecnýho neměla, spíš je druhý díl taková hodně střeštěná dovolená. ()

cskomando

Snad se dočkáme za další rok ještě jednoho pokračování, jelikož nápadů a originality mají němci opravdu dost !! Skvělá podívaná s dobrými vtipy jako v prvním díle !! Elyas M'Barek je neskutečný týpek a role učitele je víc než neobvyklá vzhledem k jeho minulosti, kde z něj udělali vězně :D ()

IvcaSammet

Fack ju Göhte 2 je výrazně slabší než první film, a to nejen příběhově, ale hlavně po stránce humoru. Vtipných scén se sice ve filmu vystřídá hodně, oproti jedničce je to ale spíše slabý čajíček. Spousty zbytečných záběrů typu bar, potápění nebo rvačky, snaha udělat ze všech hrdiny, to bylo bohužel moc i na mě. Často tvrdím, že by se tvůrci neměli pouštět do filmových pokračování, protože se to většinou zvrtne úplně někam jinam a nedopadá to dobře ... Ráda bych hodnotila ještě hvězdičkou navíc, ale kvůli některým, pro mě zbytečných, scénám tak neudělám ... Každopádně i když mě Fack ju Göhte 2 trochu zklamal, velmi ráda se na něj podívám znovu ... Když už ne pro příběh nebo humor, tak alespoň pro úchvatnou postavu Elyase M'Bareka ;) ()

Flopik

Opäť skvelá, uvoľnená zábava pri ktorej sa nasmejete a oddychujete. Nápad s výletom skvelý, hudba vynikajúca. Je to správne uletené a aj keď je to slabšie ako jednotka, stále je to 5* záležitosť. Som zvedavý či si trojka latku udrží. ()

Rehooo

Z prvního dílu jsem byl nadšený a tak jsem si nenechal ujít i ten druhý. Věděl jsem do čeho jdu a tak jsem se dokázal od té otřesně vulgární mluvy oprostit. Začátek mi přišel celkem nudný a bál jsem se, že to nebude už ono. Naštěstí se film pěkně rozjel a bavil mě do samotného konce. Další suprový příběh ze školního prostředí s panem učitelem, tentokrát na výletě. ()

drozdy1

Komedie, která splnila účel a pobavila. Řemeslně dobře natočené, skvěle zahrané a vtipy se vážně povedly.Jenomže příběh je okoukaný z prvního dílu a jde vlastně pořád o to stejné akorát v Thajsku. On je to dobrý film jen jsem ho už předtím viděl v podobě prvního dílu , takže výsledek není tak úplný jako u jedničky. Dvojka měla prostě smůlu v tom,že byla druhá. Takže čau Zeki a teším se až tebe a tvoji partu dementů uvidím za 2 roky ve vesmíru kvůli ukradenému zlatu ,které se omylem dostalo na Měsíc. Hodnocení:66%. ()

Flagg

Němci se zřejmě rozhodli přiučit od Američanů, a tak tu po sympatické a svěží jedničce máme nastavovanou kaši, kde je všeho dvakrát tolik - hlavně nechutností a stupidit. Ale hlavně, že to sype, že? ()