Byť úspešným lupičom vyžaduje mať pevné nervy. A keď ste k tomu aj učiteľom na strednej, potrebujete pevné nervy a vražednú bezohľadnosť. A presne vďaka tomu pri tabuli uspel bývalý zločinec a samozvaný učiteľ Zeki Müller (Elyas M´Barek) v bláznivej školskej komédii Fakju pán profesor 2. A teraz je Zeki Müller späť. Nemá to však vo svojej pedagogickej kariére jednoduché. Čakajú ho ranné vstávania a pubertálni študenti. Na základe toho mu jeho kariéra učiteľa príde omnoho náročnejšia ako jeho doterajšia kriminálna minulosť. Vďaka kontaktom z minulosti sa dostane k slušnej hromade diamantov, ktoré rafinovane ukryje do plyšového medveďa. Lenže jeho tak trochu strelená kolegyňa Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurt) plyšového medveďa venuje detskej charite v Thajsku. (Barracuda Movie)

Likan7

První půle byla sice šíleně nezajímavá a hlavně nevtipná, naštěstí film ale zachraňuje ta druhá, která se co se týče kadence humoru bez servítek dostala na úroveň solidní jedničky. Přesto je film v mnoha ohledech slabší než svěží sarkastická jednička, s přivřenými oči se na tu úroveň přece jen nějak dostane. Prim samozřejmě hraje M´Barek, bez kterého by po týhle sérii ani pes neštěkl. ()

gemi

Pozitiva? Výprava. Negativa? Je to volovina, u které jsem se ani jednou nezasmál, protože moje IQ přesahuje úroveň šimpanze. ()

rublik05

Snímku ohromně prospělo, že se tvůrci rozhodli pro změnu lokace a celý ansámbl přesunuli do slunného exotického prostředí. Druhý díl opět nabízí skvělý humor, šílené situace a dočkáme se i menších dramatických scén. Od začátku až do konce jeden velký nářez. Malinko mi chyběla trocha té originality, zejména co se zápletky týče, nicméně i tak velká spokojenost. Skvěle jsem se bavil. 8/10. ()

DD

Abych řekl pravdu, tak jedničce dám klidně 9-10/10, ale ze dvojky jsem měl obavy, jelikož sequely komedií se snad nikdy nepovedou... a bohužel to dopadlo přesně tak, jak jsem čekal. Až na dva-tři povedené vtípky všechno špatně a budu si muset přát, abych na tuhle srajdu zapomněl a mohl se zas někdy vrátit k jedničce na DVD. Škoda. ()

brabbik

Německo u mne boduje i dvojkou. Sice už se neodehrává děj ve školním prostředí, ale Asie taky výborné místo pro družstvo, které si nezaslouží zvířecí jméno. Smích od začátku až do konce, zajímavá zápletka a chování ''učitelského dozoru'' kterému je vše uplně volné všemu dává skvělou sladkou tečku. ()

TommyDiamond

Jak už to tak bývá, tak druhý díl nesahá jedničce ani po kolena. Stupidní žáci jsou ještě stupidnější, trapných scén a vtipů je desetkrát víc než těch dobrých a hluchá místa jsou vyplněna dávkou dobré, leč nehodící se hudby.... Fakjů pane učiteli 2 strádá však hlavně po příběhově stránce, ale udělat si zadarmo výlet do thajska určitě špatný není. Za mě dvě hvězdy. ()

Megynka

Peckááá :D parádní, naprosto skvělé, stejně super, jako jednička :) Takových komedií by mělo být více, člověk by se smál víc!!!! :) ()

joelly01

Klenot si vcera druhy dil pral, neb prvni ho neurazil, procez jsme sledovali druhy dil. Opet jsem ocekavala odpornost, ale kupodivu to nebylo tak hrozne, a kdyz Chantal potkala v Thajsku "vlka" tak jsem se tomu smala asi jeste pul hodiny, to bylo tak roztomile, blbe a desne vtipne :D :D Jeste nyni jsem se zde rozesmala. Zrejme uz mi trochu zacina cakat pod tasky. Ten druhy dil me pobavil jeste vic nez ten prvni (asi pro to, ze vrcholne nesympaticke Herfurth je tam na rozdil od jednicky jen Minimum), ale na ctyri hvezdy jeste porad ani omylem. ()

beso74

Typický neduh pokračovaní, obmieľanie tej istej témy, opakované vtipy, ktoré sa už až tak vtipné nezdajú a zasadenie do nejakého exotického prostredia, aby to zvýšilo na atraktivite. Zo všetkého najviac mi to pripomína zmixovanie dvoch častí policajnej akadémie - Znovu vo výcviku a Moskovskej misii - súboj dvoch škôl a misia v zahraničí. Výsledok? F.U. Thajsko, skopčaci, multikulturalizmus i všetky tie nezmyselné pokračovania. ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Šlo to přežít, i díky prostředí v Thajsku, ale tlačilo se moc na pilu, takže vtipy byly nucené a přehravané. Takový horší průměr. ()

Scraffy

Na to, ako tento film strašne všade reklamovali je to dosť veľká nuda a fatálny pokles oproti nápaditej jednotke. Humor nič moc a to je na komédiu veľmi zlé. Elyas M'Barek je jediným kladom na celom filme. ()

Shitonit

Jé,nejdřív jsem to chtěl pomluvit, jako že to zdaleka není tak dobrý jako jednička. Ale, jak to tak píšu, se mi rozbřesklo v kebuli a ten film rozhodně není špatnej. Je to vydojený z jedničky, vymačkaná šťáva, která kupodivu smysl dává, nelze od toho očekávat zázrak, ale za ty prachy?? No co by jste chtěli.. Krevety?? Takový učitelé by se měli naklonovat a rozprsknout do škol. By vyjebali s dnešní omladinou, spratci by dostali na tlamu za každou píčovinu jako my když jsme museli soudruškovat, a byl by klid. ()

TaNya_

Trochu tady přilepšuju, páč to byla naprosto neuvěřitelná kravina vymyšlená nejspíš za pochodu nebo přímo na place, protože jinak asi nejde vysvětlit ta snůška groteskních a skoro nesouvisejících situací. Ale když už sem se naladila na to, že nemám používat ani drobnou část mozku, tak ono se tady bylo čemu zasmát. ()