Ninja Korytnačky 2

• Česko Želvy Ninja 2 (viac)

Nepriateľ korytnačiek číslo jeden, krutý Asiat prezývaný Trhač, práve zdrhol z vezenia, kde mal dosť času na to, aby vymyslel plán, ktorým by so zelenými mutantmi zrovnal skóre (práve oni sa veľkou mierou podieľali na jeho zatknutí). Kvôli jeho realizácii sa spoja so šialeným vedcom Baxterem Stockmanem, ktorý vyvinul špeciálny mutagén schopný premeniť človeka na zviera. Prvými dvoma pokusnými králikmi sa stanú Bebop a Rocksteady. Predtým boli dvomi ošklivými chlapmi, teraz sú z nich ohavný kanec a škaredý nosorožec. Obaja sa samozrejme okamžite pustia po stope korytnačiek, ktoré im idú naproti, pretože: „Keď môže tá látka premeniť ľudí na zvieratá, prečo by nemohla zvieratá premeniť na ľudí?" Čoskoro ale majú korytnačky úplne iné starosti, pretože do zástupu nepriateľov sa pridá zástupca veľmi naštvanej mimozemskej civilizácie, ktorý si hovorí Krang. V boji proti zlu sa na stranu zelených korytnačiek postaví aj osvedčená reportérka April O´Neillová a mladý rebel Casey Jones, ktorý to s hokejkou a pukem vie. Na rozdiel od hokejistov Casey netriafa do bránky, ale do ľudí. Bude to bitka, akú svet nevidel. (Cinemart SK)

lindanovak odpad!

Vše co bylo na prvním dílu špatně je zde násobeno na druhou. TMNT: Out of the Shadows působí jen jako přehlídka scenáristické stupidity a impotence. ()

Timonthy

Paráda. Jednička sice byla lepší, protože měla jednoduchý příběh. Dvojka se snaží dohnat to, co jednička nestihla, ale jsou tu základy děje - Megan Fox (tradičně, bohužel již bez Whoopi Goldbergové, asi se jí báli, jen by mě zajímalo, kdy tam konečně dají šéfa Burnse), Casey Jones, opět Vernon, Baxter a jeho "odstranění" (ale dokončit to chtělo), Rocksteady, Be Bop a především Krang a navíc Technodrom(!) To už je fakt velká síla a Krang předvede opravdovou sílu (zatímco v animovaném příběhu jí zajišťoval se svým komandem generál Traag). A dál jiná dimenze, opět jeden ze základních prvků. Co mi chybělo, bylo oživení Krangova těla, které je v animovaném příběhu podáno skvěle dramaticky. A chybělo mi tam to tajemno, i když noční New York tam je. Dále jsou tu 2 prvky z jednotlivých animovaných dílů - želvy si mění vůdce a vlastně i to topení se ve vodě, dá-li se to tak nazvat, i když v původním příběhu jsou zmenšené krystalem a tady jsou v normální velikosti, ale připomnělo mi to ten díl. A ještě jedna věc, za kterou tleskám - mám hračku Technodrom, ta se podobně jako tehdy želvý skrýš skládala dohromady - zde je to obdobné. Závěrečná hudba je super vhodná připomínka kresleného seriálu. ()

Tomulka

Vzhledem k tomu, že jsem dal jedničce horší čtyři tak musím dát nyní regulérní čtyři. Rozhodně se nám želvičky opět líbili. Tvůrci si udrželi si vše dobré z jedničky. ()

chytri

Nejlepší na celém filmu je dvojka Bebop a Rocksteady. HELE ROCKU NEVYPADÁM TLUSTĚ? COŽE? TLUSTĚ? VYPADÁŠ SUPER TLUSTĚ, ANI ŽELE SE TAKHLE NEKLEPE. ti dva jsou perfektní ()

matous20063

Film je plný trapných vtipů a nudných scén. Jako akční film by to možná uspěl ale jako komedie vůbec. Kamera je na filmu asi nejlepší. 55% ()

soukyd33

I ve druhém díle se seznámíme s novými postavami. Především Krang, Divočák a Nosorožec. Akce je zde dost, a občas i dobrý humor. Poznámka: I zde je herečka Megan Fox, a uzdě je na co koukat. 👍 Hvězdiček 3 ()

Karlsberger

Do kina jsem šel s očekáváním, že uvidím film minimálně stejně dobrý jako první díl, ale tak se bohužel nestalo. Už od začátku filmu všechno působilo stupidně a nedomyšleně. Vtipy byly dost ubohé, a zasmát by se jim mohlo jedině dítě. Nejhorší věc na celém filmu jsou ale postavy Bebop a Rocksteady. Od prvního podhledu na tyto postavy člověk ví, že to musí být absolutní imbecilové, a tak to taky je. Né jenom, že jejich vtipy jsou absolutní bullshit, ale i celkové zpracování každé části jednotlivých postav je taky příšerné! Když myslím na špatné postavy rozhodně nesmím zapomenout na komisařku, která svojí přírodní demencí přitloukávala jen další hřebík do rakve filmu. Na druhou stranu, filmu musím určitě pochválit efekty, kameru a střih, protože podle mě neměli ve filmu tyto aspekty, žádnou větší chybu. Záhadou filmu je pro mě to, proč se Raf bál seskočit z letadla, když na začátku filmu bez problému skákal z budovy na budovu. Další stupidita do sbírky je jednoznačně záporák Krang. Mimozemský mozek (který se ale chová jako chobotnice) napojený na robotické tělo. Sice cením, že je podle původní předlohy, ale jeho zpracování mi neskutečně vadilo. Trhač celkově z filmu vyzněl jako hlupák, že nedokázal odhadnout Krangovo zamýšlení s ním samotným i přesto, že stejnou fintu použil na Baxtera Stockmana, šíleného vědce a taktéž člena sbírky idiotských postav filmu. Zakončení filmu je jen nedomyšlené, typické klišé. Nejlepší na celém filmu je bezpochyb konec, do kterého hrála snělka původních Želv Ninja, kterou doplňovaly kresby taktéž z původního seriálu. Želvy Ninja 2 je tedy ideální film pro děti s velice nenáročnými požadavkami pro humor, ale ostatním bych spíš doporučil držet se od tohoto filmu dál. 2 / 5 COWABUNGA!! ()

Martin_47

Tak jsem vyrazil do kina pln očekávání a můžu říct , že jako nevim , protože se nepromítalo. Nikdo kromě mě a kamaráda se nedostavil na premiéru (Karlovy Vary) ()

dandyboss

Páni to bola jazda! Aj som si počas filmu uvedomoval, že veľa veciam chýba logika, herci sú strašní a vtipy sú detinské, ale nemal som čas sa nad tým zamýšľať. Len som sedel s vypúlenými očami a užíval si to. Zase som mal 7 a sedel som od šiestej rána pred televízorom len aby mi neušlo ďalšie dobrodružstvo mojich štyroch obľúbencov. Chcem trojku, s hmyzím Baxterom, viac osobnými súbojmi so zbraňami a väčším smetiarskym autom! ()

DarkDRAGONS

To bol jeden z najhorších filmov za poslednú dobu. Tie ich konverzácie boli katastrofálne, kto písal ten scenár? Obesiť za varlata. Megan Fox, wau, tá tam bola len preto, aby sa ukazovala aká je "sexy" zbytočná postava, len aby nalákali mladých nadržancov. Zmutované korytnačky, ktoré vyplavila Chernobylská kanalizácia, sú predvídateľný, sprostý a celkovo o ničom, stále je to to isté. Nudné a trápne, príbeh bol tak suchý, ako moje hrdlo koli neustalému zývaniu si. Deti by to možno ocenili od 10 do 13 max. aj to len niektoré. Nechápem tie vysoké hodnotenie čo tu niektorý ľudia dávajú, to ide proti logike. Celý film bol výsmech a zvratka z USA produkcie hnoja, ktorým zahnojujú všetko okolo. Jedinú hviezdičku len za efetky za nič iné hviezdičku nedám, to radšej by som olízal análny otvor býka čo mal predtým hnačku. ()

KcarlosK

Samozřejmě větší a akčnější než jednotka. A nutno dodat že i vtipnější a zábavnější. O výdělky tady ani tak nejde, protože Bay si to klidně zasponzoruje. A ještě stihne jeden karnevalový easter egg. 4 nové postavy jsou v pohodě. Jen Krang je celkem o ničem. S takovou technologií by se na něj prostě nikdo nechytal. Alespoň že ta silikonová trapka se na plátně celkem moc neohřeje. Na ten kačeří xicht se nedá dívat. ()

Mr.Dude

jednička se nepovedla, dvojka vznikla a překvapivě se nepovedla, co mě zaskočilo je to, že ve filmu se vetšinou pořád něco děje, ale i přesto, jsem se strašně moc nudil a skoro dvě hodiny jsem si přál konec. Pro děcka dobrý, to nikomu neberu, ale pro mě utrpení. V mém srdci nadále zůstávají jen původní hraní želváci. ()

Martin29

Na podobné úrovni jako předchozí díl. Bavilo mě to více, ale věci, které mě štvaly na předchozím díle zůstaly. Raf je ještě více otravnější než v předchozím díle (ty jeho pózy ala jsem největší machr na světě všem rozmlátím hubu jelikož jsem cool borec už jsou trapné) dále nechápu proč je jako Baxter černoch kde na to jako přišly. Trhač je tam zbytečný kdyby byl hned hlavním záporákem Krang bylo by to lepší. Bebop a Rocksteady jsou v poho zde to jsou až moc velcí trapáci, ale dá se to přežit. Casey Jones má naopak hodně málo prostoru. Bavil mě Krang a všechny scény s ním i závěr je hodně povedený. Případnému pokračování bych se nebránil. ()

Ron_F

První díl jsem zatím neviděl, takže nemohu srovnávat. Jako dítě jsem baštil animáč i hrané filmy, ale asi jsem trochu vyrostl. Nemohu říci, že by mě tento film zaujal na 100%, ale zlé to také nebylo, to vůbec ne. Více než akční scény mě tedy bavily spíše hlášky. Asi jsme už zhýčkaní nejrůznějšími CGI akčními podívanými, takže nevím, co by se muselo stát, aby člověka dnes něco opravdu ohromilo. Určitě kouknu na jedničku. Dávám tři body + jeden z nostalgie. ()

Solitude

o malo lepsie ako jednotka ale stale otrasne. Bay to sice len produkuje ale ma to kazdy znak jeho rezie. Nevlastny brat Transformers, rovnako nepodareny a navlas rovnaky ci uz dejovou liniou, postavami, kamerou ci efektami. ()