U Haliny v kuchyni

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2014, 40 min

Halina Pawlowská není profesionální kuchařkou, jídlo ale miluje, ať už ho zrovna vaří nebo jí! Pro nejbližší přátele a blízké připraví tradiční rodinné recepty a navíc přidá dobré rady, tipy a triky. (TV Nova)

wafc odpad!

Halinka Kločůráková, 300 kilo vážící zadýchané otylé prase, a neustálý pohled na její trojkový vemena. Trojkový ne podle velikosti, ale podle délky v metrech. Kamarád Erdogan vždycky brečí, jaký je problém sehnat maso na kebab za rozumnou cenu. Asi mu doporučim, ať vezme svůj Tofaş a dojede si pro tohle bachyní monstrum. Již nikdy více, milá Novo. ()

SniperG1

Tak dnes jsem koukal jak Halinka dělá pomazánku a absolutně nesnáší když se ochutnává nožem! A copak udělala Halinka? Ano, ochutnávala nožem! 20% za recepty... ()

pytlik...

Pořad bohužel hodnotit nemůžu, protože jsem ho nikdy neviděl... Snažil jsem se, ale k Halině do kuchyně jsem se prostě nevešel :((((( ()

Koryntos

Tak já se tedy přiznám, rdím se při tom sice studem, až na prdeli, ale jediný ke komu bych opravdu šla z těch samozvaných rádoby kuchařů je Halina. Halina má v sobě něco, čímž oplývala již Rettigová, prostě je plnějších tvarů, no prostě na férovku je tlustá a to ve mě evokuje 2 věci. Tlustí lidé, jak říká můj tatík se nebojí nažrat, když k ním přijdete na návštěvu, tak vás opravdu nezapomenou pohostit, alá minimálně žranice o třech chodech a za druhé mají tak nějak vyvinutější chuťové pohárky takže mají všechno skvěle dochucené. Prostě když jsem viděla Halinu, jak tam něco klohňá bylo mi v tu chvíli jedno co. Myslela jsem jen na to, že dostávám pořádný hlad, který samozřejmě nezůstal bez následků. Vyluxovaná lednice. Mňamky typu kyselé okurky se šlehačkou, no prostě člověk se úplně přestal ovládat. Halina je ještě z generace, která nejen, že se nebála nažrat, nežinýrovala se, ani si sama uvařit, či zajít do nějaké labůžo restaurace. Tím chci řict, že není tlusťoch jako tlusťoch, někdo kdo má břuch vyžraný z hamburgerů a má prosmažený i ten poslední chuťový pohárek, nemůže být dobrým kuchařem. Z toho plyne ponaučení, že při návštěvě v émerické domácnosti si po jídle blahem nepochrochňáte. ()

ghatos odpad!

Halina pořád mele o hubnutí nebo jiných sračkách a přitom kuchtí stupidní jídla. Navíc se u toho tváří jak michelinský kuchař. Její tvář se špidlatým nosem a mamutí kostra v apartním svetříku...vau. 5%. ()

KASUGI

Nerozumím, proč se někdo naváží do nadváhy moderátora pořadu o vaření. Sorry, ale ono vypadá dosti debilně, když se anorektická moderátorka rozplývá nad tím, jakou uvařila pořádnou baštu. Krom toho známe chlapy a jejich namachrované kecy o ženských... Dobrá polovina zde kritizujících, by s Halinou na pustém ostrově dražila v diamantech možnost, vyprázdnit obsah svých varlat na její dekolt. ()

annafoj odpad!

Je mi jedno, jak hlavní prapagonistka, v tomto případě tedy Halina Pawlowská vypadá a jak moc velkou nadváhu má. Myslím, že to kvalitu pořadu samo o sobě nijak nesráží, ovšem na TV Nova vznikl naprosto vtipný týdeník o vaření trapně snažící přiblížit se dokonalému řemeslnému zpracování Deníku Dity P. I podkresová hudba je velmi podobná a celková kompozice kuchyně naprosto do očí bijící. Nevhodně zvolený product placement, bez kterého v dnešní době takřka nic nefunguje a trapné vtipy, které jsou doopravdy jenom trapné. Jeden díl stačil, víc už prosím NE... ()

Esgalnor odpad!

“Každý Číňan dobře ví, nejlepší jsou řízky psí.„ „Při vaření s Halinou, všichni rychle nakynou.“ Za tahle moudra si tenhle pořad zaslouží 5 hvězd. Jo počkat, to je něco jiného... Hm, tak nic, jinak tady stojí Halina za nic a to vaření taky nic moc. ()

RomeroIsGod

Jsme to s manželkou zapnuli a najednou přes půlku televize kozy. To by ještě šlo, ale druhou půlku zaplnila olbřímí prdel. Tak si říkám dobrý, chvíli vydržíme. Když se to rozestoupilo, tak koukám na nejvokatější PP za poslední dobu (Češi jsou vůbec přeborníci v trapně prvoplánovým PP). Pak teda došlo na recept, ale tahle rybička si víc než jednu * nezaslouží. ()

Eluin

Ani nevím, jak jsem tu vykouzlil tu jednu hvězdu. Snad jen, že jídlo - ač je leckdy dost podivné - vypadá relativně schůdně, tedy aspoň dle toho, co jsem viděl, protože více než část jednoho dílu jsem nesledoval a ani nemám v plánu v této aktivitě pokračovat. Tedy, nic proti obézním lidem, nicméně dívat se na Halinu chce někdy skutečně velkou dávku odvahy,.... aspoň je ale vidět, že ji chutná. ()

Ydrosten odpad!

Nic než trapný pokus o další kuchařskou podívanou, kterých je poslední dobou už tolik, že začínám pomalu nenávidět i ty, které mám v oblibě. ()

Kaucuk odpad!

Zavrhl jsem to po pěti minutách sledování, jakmile se zadýchaná Halina konečně dostala se zapečenými bramborami od trouby k pultíku a vyřkla ta kouzelná slova "tento název mě přímo nabádá k rýmu". ()

Aleix

Těžko toto hodnotit. Chvíli na to koukám jak Halina něco chystá.... a přemýšlím o tom jak Halina chodí v letadle na hajzl, nebo o tom v kolik lidech si troufne do výtahu, nebo jestli žije sexuálním životem a kdo z nich je dole, nebo jestli na ty s voje cecky sešila dva padáky... no a pak řekla že to je výborné a zkuste to taky doma . ()

crackonosh odpad!

Kdyby šlo pořad, kde „život vaří příběhy“, jak nám lživě slibuje slogan, bylo by to nepochybně lepší rozhodnutí, než pouštět Halinu za sporák, aby tam vařila jídlo. A to konstatuji i s ohledem na třeskutě infantilní debilitu rýmů/šprýmů paní spisovatelky, z nichž se mi samovolně kroutí palce na rukou i na nohou. Tato „show“ je posledním a nezvratným důkazem o tom, že pořady s vařícími celebritami jsou už dokonale passé. Roztomilé receptíky postrádají elementární kuchařskou techniku a ze všeho nejvíc připomínají Babicovy dobroty pro báby v klimakteriu, uváděné věštkyní Jolandou. Jáj, bože můj, hoď tam tu sůl! Když se paní Halina vybičuje a výjimečně nedá do játrových knedlíčků sedm kilo strouhanky, šňupne si v kuchyni cukru a muškátu, smíchá rohlík s mlíkem a mascarpone do kaše, kterou vykydne do hrníčku a upeče v troubě, aby jí pak říkala knedlík. Kuchař pláče, divák se hurónsky směje… a komu je to málo, dostane od Haliny tří tisící osmi stou padesátou šestou smyšlenou historku o jejím otci. ()