Robert de Niro hrá vo filme Stážista Bena Whittakera, 70-ročného vdovca, ktorý zistí, že na dôchodku to nie je také, ako si vysníval. Chopí sa príležitosti a vráti sa späť do pracovného kolobehu ako stážista online fashion stránky, ktorú vlastní Jules Ostin (Anne Hathaway). (Continental film)

M.i.k.e

už dlouho jsem neviděl takhle obyčejný film,ve kterém se vlastně nic úplně zásadního nestane,ale je tak strašně moc příjemný a fajn,že při jeho sledování má člověk pořád na tváři úsměv...tenhle případ to rozhodně je..80% ()

Martin741

Neustale trapenie sa Roberta DeNiro pokracuje, film nema dej a Nancy Myers nie je rezisersky megatalent a hraje sa na nieco, na co nema : 30 % ()

Garson

Herecký koncert Roberta De Nira ve kterém mu jako zkušená žačka sekundovala vždy skvělá Anne Hathaway.Povinný film ke zhlédnutí pro všechny povrchní náboráře pro které je u člověka věk 50+ jako blikající alarm neschopnosti a přitom tito lidé mají v sobě vypěstovanou pracovní morálku a spolehlivost.Robert De Niro hrál skvěle a obdivuji že role mu sedla,nebyl vlezlý a proto se také tak rychle začlenil do kolektivu.Rodinná atmosféra v druhé části filmu převládala a proto tenhle snímek dokáže navodit pohodovou náladu a zamyšlení nad tradičními hodnotami které se vytrácejí.Neznalost moderních vymožeností dokáže mnoho starších lidí vyvážit něčím jiným a řekl bych něčím mnohem hodnotnějším. ()

Figu

V tomhle bijáku se standartně a klasicky brnká na city jako prase. Krapet kýčovité ameriky je cejtit po celý dvě hodiny plný zkušeností, který nikdy nezestárnou. To je vlastně hlavní motto Stážisty. I přes tyhle pasti a triky na diváka tu furt a pořád máme kurva kvalitu! Kvalitu v podání pana De Nira. Šarmantní, životem provařenej, lidskej chlapík, kterej tomu dává ten správnej fungující směr! Tyhle role v jeho věku bych podpořil všema deseti, páč tohle je nyní přesně jeho parketa! Tyčím i palec vzhůru za výkon Anne, která mě taky hódně příjemně překvapila! Moc pěknej pohodovej flák! 85% ()

Streeper

Nancy Meyers to stále umí a jsem moc ráda, že nám to předvedla s tímto filmem s Anne Hathaway a Robertem De Nirem v hlavních rolích. Příběh není nic originálního ani dokonalého, ale to vůbec nevadí, protože se Robert postará o humor na úrovni, při kterém se srdečně zasmějete a Anne se zase postará o cit a dojemnost. Oběma to společně skvěle ladí a perfektně se doplňují. Krásná, příjemná komedie, u které jsem se zasmála i zaplakala, ale hlavně odpočinula. Už teď se nemůžu dočkat na další Nancyin projekt! ()

Joges

Docela jsem se na komedii s De Nirem těšil, začátek kvalitnímu obsazení odpovídal. Linka o Stážistovi se rozběhla slibně, ovšem sto dvacet minut je poměrně dlouhá doba, a tak tvůrci mezi základní kostru příběhu začali tlačit zbytečné scény, doslova voloviny, které byly přehnané a trapné. Ne, Stážista se jim opravdu moc nepovedl. ()

bourec

Solidně zabavnej film s parádním de Nirem,čekal sem,že film se bude spíš držet roviny firmy,než rodiny,ale nakonec i přes menší výtky dost spokojenost.Sice první půlka filmu za pět,ale nakonec jednu uberu.80%. ()

Cheeter

Pokud by mělo jít o komedii, tak je to taková ta klasika, kde se pořád uculujete. Každý příběh potřebuje zápletku, tahle ale pak shodila příběh úplně špatným směrem, aspoň podle mě. Nicméně hodně zachránil Robert de Niro, který nám úžasným způsobem připomněl starou školu. Souhlasím, že nám hodně z ní chybí. ()

Kwaichi

Niekedy do vášho  života vstupy neznámy človek, nečakane a nechcene. No dokáže veci okolo zmeniť k lepšiemu, a pritom si ani neuvedomujete či nejaká zmena môže nastať. Robert De Niro je na úlohy starých pánov ako stvorený. Aj v Stážistovi sa perfektne zhostil svojej role a s Anne Hathaway vytvorili skvelú pracovnú dvojicu. ()

Larushka

Líbilo se mi, situace ve filmu nebyly černobílé. Byla to příjemná podívaná. Annu Hathaway možná začínám mít konečně ráda. ()

Martrix

Dvě hodiny jsou na komedii moc. A to i kdyby v ní bylo mnohem víc vtipných scén, než ty tři, které byly ve Stážistovi. Takže pokud si ty tři úsměvné okamžiky odmyslím...co je vlastně Stážista za žánr? Slaboduchá Holywoodská Impotentní Trapárna , neboli zkráceně SHIT. Přitom to prvních dvacet minut vypadalo tak slibně. Pokud by se scénář držel linie, jejíž pointou bude, že staré, neznamená vždy i zastaralé a zbytečné, že moudrost starých, googlem nenahradíš a občas by se přihodil fórek na konto generačních rozdílů, tak bylo vše ok. Jenže takto fungoval Stážista jen asi první hodinu. Od chvíle, kdy se mezi postavou Bena a Jules začal tvořit "vztah", se z jakžtakž komedie stala uplakaná kravina o nevěře, přátelství...vše ohavně kýčně podané. Mám sto chutí napálit tomu odpad!, ale bylo by to za to, jak moc mě Stážista zklamal. Objektivně...tak špatný film, aby skončil mezi Kameňákem a podobnými braky, Stážista přesto není. Takže vydýchané dvě hvězdy a to je jedna jen za De Nira. ()

PROCESOR

Robert De Niro, nám stárne, ale takovýhle role si zaslouží. Kdo je starej, není zbytečnej dokazuje tento snímek. Jeho nadhled a zkušenost se hodí vždy ať je to v práci, nebo v životě. Pohodový lidský film, jasně , že je tam i trocha toho kýče, ale já se převážně bavil. ()

campix

Opravdu krásná moderní pohádka pro ženy. Anne Hathaway jako moderní prototyp ženy, která slaví obrovský úspěch ve velkém světě ovládaném muži. S tím samozřejmě přichází problémy jak pracovní tak domácí. V tom se objeví dědeček Robert De Niro a vše zachrání jakožto hodně oldschool rytíř na bílém koni. Hodně dobře trefené, co se týče momentálních životních trendů dnešní doby. Ženy jsou pracovně úspěšné a často tak zůstávají s dětmi muži doma a to nese jistá úskalí. Téma tedy hodně aktuální, film se vyhýbá klišé žánru a feeling snímku celkově je hodně příjemný. Škoda jen té stopáže, která je na snímek podobného ražení poměrně nadstandardní. Nancy Meyers ukázala, že stále umí. ()

epicek

Bylo to hrozně super, roztomilé a prostě skvělé ! Rozhodně ne typická komedie , ale spíš ta u které máte celou dobu přiblblý úsměv , protože vám to příjde strašně fajn! De Niro byl fenomální zároveň s okouzlující Anne ze které jsem nemohl spustit oči. Vážně jsem na dvě hodiny absolutně vypnul a nechal se unášet touhle pozitivní oddychovkou! I just know there's a hole in my life and I need to fill it... soon. ()

Flynn

Moc příjemná oddychovka. Z toho prostě ta pohoda doslova čiší... jasně příběh není oridžinl a je to čitelné jak písmena ve slabikáři.. ale když ten De Niro je tu fakt takový správný a sympatický dědula, takového by snad chtěl mít za dědu každý. A Anička? to je prostě sympoška jak cyp. Jako takové fajné pokoukání ke kávě i čaji. ()

carly

Príjemné prekvapenie. Herecké výkony, hlavne Anne a Roberta, boli skvelé. Aj príbeh bol zaujímavý. Film pekne ubiehal, nikdy nedudil, ani splašene neskákal vpred. Čo asi odceňujem najviac, je to, že ani v jednom momente film nenaznačil, že karéra Jules je niečo nevhodné, niečo, čoho by sa mala vzdať, prípadne, že čo sa deje v jej rodine je čiastočne jej vina. Osviežujúce. ()