The Last of Us - Season 1 (2023) (séria)

Napospas (S01E07)

(epizóda)
  • USA Left Behind
TV spot

Zatímco Joel bojuje o přežití, Ellie vzpomíná na noc, která všechno změnila. (HBO Max)

Raid91

Jsem překvapen jak skvěle zpracovali Left Behind ať už atmosférou nebo téměř věrnou kopií a jak tu psal Hroty mohlo to být možná maličko kratší ale zase mi to tolik nevadilo, ale co mi o to víc vadí co tady zase konzum předvádí!! Vy se z druhé série poserete ani v nejmenším netušíte to přijde! 9/10 ()

Oup

Pre mňa zatiaľ najslabšia časť, ale aj som to očakával, Left behind ma nebavil ani v hre. Moc naťahované, málo emócií na konci kde sa očakával extrémne vyvrcholenie rozdielnych osudov, ktoré nebudem spoilovať,ale bohužiaľ som sa tu dočkal málo čoho. Bella stále dokazuje, že bola skvelý výber. ()

Dex16

Geniálně zpracovaný díl, který se převážně věnuje příběhovému rozšíření z první hry. Musím zmínit hudbu, která je v tomto díle naprosto fascinující a povedla se jim zakomponovat do jednotlivých scén na jedničku s hvězdičkou. Výborná práce! Herecké výkony jsou taky super, hlavně v poslední třetině dílu. Který je nabitý emocemi až po bostonskou střechu obchodního centra ve kterém se nachází Ellie a Riley. Bohužel se nějak nemůžu ubránit dojmu, že finále bude trošku uspěchané. Přece jen teď jsme se na "chvíli zastavili" v hlavní příběhové lince a do konce zbývají dva díly což aktuálně z mého pohledu je málo a mám trošku obavy jak se s tím tvůrci poperou. Ale moc jim držím palce, je to zatím vážně strašně hezky zpracovaný! ()

SimcaJB

Tento díl konečně ukazuje minulost Ellie. Jak k tomu kousnutí přišla a jaká vlastně byla za povahu, když nebyla ještě spolu s Joelem. Příběh Ellie je velmi zajímavý, jako členka FEDRY probíhal její výcvik a kvůli její vzpurné povaze se dostala s kamarádkou do obchodáku, kde se nakazila. Tato epizoda je právě o tom, o jejím nakažení a historii, jakou povahu má a co všechno ji poznamenalo, že si získala Joela, jako ochránce. Tento díl považuji za hodně výplňový, odvádí hodně od hlavní příběhu, sice dobře, ale už je to několikátý díl, kdy se příběh nepokračuje s hlavní dvojicí, pouze vysvětluje pozadí. Hodnocení: 40 % ()

Ricky.Bobby

Takhle se má dělat seriál! Předlohu hraju každý rok, Left Behind už tak často ne, ale tady to dostává úplně jiný rozměr, vztah mezi Riley a Ellie je skvělý a i když vím co přijde, stejně mě to semlelo.A konec? Krásně na konci bylo vidět proč ho nemůže opustit a na něm jak je rád že neodešla. ()

CampaHD

60% - L.Behinde epizóda v neuveriteľne slimačom tempe, nezazivna a strašne nudná. Slabé je aj vykreslenie príťažlivosti oboch dievčat ako aj načtrtnutie orientácie hrdinky. Najslabší diel, bojím sa , že kvalita nám klesá. ()