Asterix a prekvapenie pre Cézara

• Česko Asterix a překvapení pro Cézara (viac)

Obelix sa zamiloval... Jeho vyvolená však už svojho nápadníka má a aby toho nebolo málo, tak ju unesú Rimania. Asterix s Obelixom ju však idú zachrániť. Dostanú sa až pred samotného Cézara, do Gladiátorskej arény, kde ich čaká napínavý boj. (STV)

Rathalos

Asi jedno z najlepsich animovanych spracovani Asterixa a Obelixa,milujem tieto postavicky a zboznujem tento animak,pre mna top a jednoznacne plny pocet...:-) ()

Filmárik

Ak rátam filmovú verziu Asterix a Kleopatra tak Prekvapenie pre cézara je pre mňa druhým sklamaním vo svete Asterixových filmov. Film vychádza s komiksu Asterix Gladiátorom z ktorého si berie príbeh o únose člena osady a jeho následnou rescue mission.Akurát namiesto v komikse uneseného barda Kantatrixa je tu unesená Falbala s milencom.To by nevadilo ale celé je to akési spomalené a bez patričnej šťavy, ktorá je tak známa v Asterixových filmoch.Navyše kresba mi prišla dosť odfláknutá,popravde aj skvelých 12 úloh pre Asterixa zo 76´ vyzeralo značne lepšie.Ale to je v podstate detail ktorý sa Uderzovi a Goscinymu dá v pohode odpustiť. ()

Torgal

Jednoducho paráda. Asterix s Obelixom v najlepšej forme na záchrannej výprave za Falbalou obcestujú pol sveta a veľa ľudí pritom príde k úrazu. Priznávam, že filmy o Asterixovi originalitou nehýria, ale zato sú úžasne vtipné a roztomilé. V tomto diely mi vadil len trochu odfláknutý záver, inak si zaslúži absolutórium. 9/10 ()

Fat'Fatal

Naprosto nejlepší filmový Asterix všech dob! Jistě, jsem ovlivněn tím, že to bylo moje první asterixovské setkání, ale to naprosto neovlivní můj pohled na tento film. Už jen úvodní (a závěrečná :) hudba tomu musí dát za pravdu. Je pravda, že 12 úkolů tomu šlape na paty, ale i tak tohle mám nejradši. Měl jsem spoustu komiksů s Asterixem, ale tohle je vskutku skvělá vzpomínka na mé mládí, kdy jsem to sledoval dokola. Idefix, Asterix, Obelix a jeho zamilovanost mě dodnes doprovází světem. Vskutku legendární dílo, u jehož intra se mi chce plakat štěstím a nostalgií. Nemohu jinak, pět. // Viděl jsem a vždy budu v českém dabingu. ()

vitautas

Tak tenhle díl mi opravdu nesednul (ostatní díly mám moc rád). O to větší bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že je to druhý nejlépe hodnocený Asterix. Nechápu, co na něm kdo vidí - já viděl jen bídu a trapný fóry. ()

Stíba

Ze všech dílů můj nejoblíbenější. Příběhově nejepičtější i nejzábavnější podívaná s krásně zpívající a i v komiksu sexy vypadající Falbalou :-) Třeba takový úsek na stráži přímo miluju:"Si tady nový?!?...Tak si zapiš za uši, že na Galy nebudeš nikdy útočit, rozumíš, debile jeden zelenej??"...Ze všech galských vesnic je tahle ta nejnebezpečnějších, nikdy tam nelez kreténe!..." :-) ()

kilobyte

Jsem zklamán. Asterixovi úplně chyběla lehkost s jakou v ostatních dílech řeší problémy. Vtipy přicházeli po skromnu a ještě mi přišli nedotažené. ()

chrispe

Asterix a Obelix jsou velká nostalgie a k mýmu překvapení fungují i u mých holek. Koukaly jsme se s chutí minulý týden všechny. Jako malé se mi samozřejmě líbila Falbala a nejvíc se mi líbilo, když byla na obrazovce ona :D a tu moji starší uhranula podobně. ;) A je to sranda, samozřejmě! ()

josieaddms

Tohle je zfilmovaný můj nejoblíbenější Asterixův komiks. Jako sešit se to jmenuje Asterix Legionářem, a je to jeden z nejvtipnějších dílů. Goscinny a Uderzo vytvořili neuvěřitelnou dvojici, který se setkávají s šílenými situacemi, a bláznivými postavičkami, ať už z historie, nebo smyšlených. Na filmové plátno nikdy není možné přenést kouzlo sešitové, nicméně zábava je to stejně, a je to fajn podívaná. Baví to různé věkové kategorie už nějakou tu řádku let, a stále to neztrácí kouzlo. ()

Psycho.R

Překvapení jsem si jako capart půjčoval od brátránka na originální vhs s oprejskanym obrázkem (viz. zdejší prostřední plakát) a tehdy to byl nejlepší film spolu s Batmanem, kterej jsem viděl. ()

Zikus

Málo vtipných hlášek, hrozný soundtrack, modernější animace a český dabing taky špatnej, narozdíl od prvních třech dílů, kde byl vynikající. Celkově horší než první tři díly... ()

ZnalecH

Další díl, ve kterém Asterix a Obelix válčí s Římany. Tentokrát však dostanou spoustu čerstvých vojáků, se kterými si můžou užít legraci. ()