Skautův průvodce zombie apokalypsou

• USA Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (viac)

Tři skauti a dlouholetí přátelé spojují své síly s drsnou servírkou, aby se stali tím nejnepravděpodobnějším týmem hrdinů. Když jejich město zpustoší invaze oživlých mrtvol, je na čase složit toho nejdůležitějšího bobříka ze všech a pomocí skautských dovedností zachránit lidstvo před zombie zkázou. (Magic Box)

SpeckMcBig

JO tak tohle můžu :) ...obsazení víceméně přesný,vtipy smrtící a gore tríčky vychytaný...škoda že celkově je to hrozně předvídatelný ()

knoxwile100

Není to tak dobré jako zombieland, ale koho by nebavilo sledovat tři skautí mastibrky jak s kozatou servírkou v minikraťáskách běhají po městě a zabíjejí zobmíky hřebíkovačkou a křoviňákem hlava nehlava. ()

veere

Ale jo, ve stopách Tromy... povedená pí.čovina. Zombíci zase trochu jinak, provětrali zatuchlé téma těchto filmů... Skauti už nejsou cůl, dokud není potřeba ve stylu MacGyvera ci A-teamu vyrobit nejaký zbraně a porazit hnijcí nákazu. ()

WikingVik

Horory a bláznivé teen komedie nejsou úplně mým šálkem kávy, ale občas se zadaří. No a tentokráte se opravdu zadařilo. Když pak vidíte teenagera, jak si letí šáhnout na prsa cool zombačky, nebo se jiný drží pinďoura zombáka, aby nespadl z okna, o zábavu není nouzi a stopáž filmu uběhne jako nic ;-) ()

Al90

Tak tohle je ten spravny zombie horror-komedie :D nejaky porad omileny a nadhodnoceny Soumrak mrtvych moze jit se zakopat :D :)) ()

Nýdnol

Skautíkům bych doporučoval kurz na točení zombie filmů. Snaha tu sice je a několik povedených momentů také (zombie kočky, orálek), ale chtělo by to ještě vypilovat. Především napětí a zombie choreografii.Pokud se ale zrovna kocháte čerstvou občankou, pravděpodobně film oceníte lépe. A také byste měli vědět, že Bambi nebyl jelen... ()

Pythonator

Gore kokotina, která by mohla být ještě o mnoho lepší, kdyby měla více vtipu a více takových scén, jako byla ta s trampolínou. Sarah Dumont uspokojivá a ústřední trojice pošuků netradičně vypadající na skutečné mladé puberťáky, narozdíl od jiných amerických teen sraček, kde běžně hrají středoškoláky herci o deset let starší, aby se světu ukázalo, že USA je strašně vyspělá země. ()

AmunRa

Pobavilo. Skautští looseři proti zombie epidemii - takový námět si zaslouží komedii jak řemen a v tomto případě se to i podařilo. Spousta krve a rozsekaných zombií, stejné množství humoru a hlášek. Z herců zaujal Tye Sheridan. ()

babuška

konečně řádnej náklad zombičkového humoru, je to sice už delší dobu co jsem to viděl poprvé, ale klidně si to pustím zase, moji chlapci též skautovali a proto sem jim a celému oddílu u nás, tento film doporučil, těm starším samozřejmně, scény s koko.em a cunilngem mně donutili až ke chcaní ()

flyer.nick

Klasická teenagerovská blbina, kde jde hlavně o kozy a o to, že si puberťáci chtějí sáhnout. Celé epidemie je hrozně nelogická, někteří se promění hned, jiní za hodiny, někteří přežijí i kulku do hlavy, další zhebnou po hřebíku do nohy, některá místa jsou plná zombíků a jiná frekventovaná jsou vylidněná. Ale ctipné to je, i ti skauti tam mají význam a občas si to z některých klišé umí i udělat srandu (i když jiné to jen podporuje). Oddychovka na večer dobrá. ()

ciapok

vysoko zábavné. a je ozaj ťažké v tak prezombíkovanom trhu ešte niečím pobaviť. 3 hviezdy v tomto žánri to je vlastne päť. ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman