Thor: Ragnarok

• Česko Thor: Ragnarok (viac)

Thor je uväznený na opačnom konci vesmíru. Bez svojho mocného kladiva je nútený pustiť sa do preteku s časom, aby sa vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok – skazu svojho domova a koniec Asgardskej civilizácie, ktorý sa snaží rozpútať nový silný nepriateľ, nemilosrdná Hela. Predtým ale musí prežiť smrtonosnú gladiátorskú súťaž v ktorej sa ocitá tvárou v tvár svojmu bývalému spojencovi z Avengers – Neuveriteľnému Hulkovi. (Saturn)

J.Mayen

K takhle vysoce hodnocenym filmum mam chut strilet jeden odpad za druhym, copak se uz vsichni na csfd zblaznili? Vzdyt neslo o Thora jako film,ale nekdo si z vas udelal dobrej den a natocil trapnou komedii, kde jeden trapny vtip stridal druhy. Hodnoceni na csfd nikdy nepochopim a snad uz ani chapat nechci. ()

TinyMartina

Skvělá komedie. Poslední dobou mě Marvelovky mají tendenci jedna po druhé zklamat a to především proto, že se berou moc vážně. Kdyby se nadále ubíraly tímto směrem, vůbec bych se nezlobila. ()

blondboss

Tretí diel Thora sa mi ťažko hodnotí, lebo na jednej strane atmosfericky a vizuálne to bolo opäť na veľmi vysokej úrovni, na akú sme v MCU už v podstate zvyknutí. Na strane druhej z toho tvorcovia spravili akúsi situačnú komédiu, ktorá mne ako divákovi vôbec nesedela a celkovo do Marvel konceptu mi to nesadlo. Na humor sú tu predsa len Strážcovia galaxie a tvorcovia by sa mali zameriavať hlavne na nich. Preto u mňa síce štvrtá hviezda, ale len z milosti. 70 % ()

holka218

Třetí film o Thorovi se mi líbí se všech nejvíc. Děj je hezký, rychle ubíhá a není nudný. Je v něm spousta vtipných hlášek, takže jsem se opravdu zasmála. Thorovi hlášky mě opravdu vždy dostaly. Chris Hemsworth je čím dál tím hezčí a po ostříhání vlasů byl naprosto dokonalý. ()

vodkasesemte

Ragnarok has already begun. You cannot stop Ragnarok - Ježíš zase jede. Až na to, že to on vás/nás přijde pást železnou holí - A falešní bohové se vás pokusí zachránit. A vytvořit svuj vlastní řád - Realms completely in chaos - So what do you drink? Not tea - Electronic letter called email - Shes coming - Goddess of Death. Hela - Limitless - Chce se mi spát ve dvanáct - Its come to my attention that you dont know who I am - Our destiny is to rule over all others - Locked me away like an animal - With the eternal flame, you are REBORN (na jednu hodinu) - Sympaták Loki twisted everything, obyvatelé Asgardu jsou zdegenerovaní kriplové, a Hela má dvěře otevřené, aby vládla na hodinu se svými sympatizanty, než je zničí šelma - Hurts, doesnt it? Being lied to. being told you are one thing and then learning its all a fiction - Scrapper 142 - The prophesied death of my homeworld. The end of days, its the end of everything - Red and white (bílá genocida) - I faced her back when I believed in the throne and it cost me everything. Thats whats wrong with Asgard. The throne, the secrets, the whole golden sham - Enslave ppl for that lunetic. Keep drinking, hiding - But me, I choose to run toward my problems and not away from them - Bcs thats what heroes do - Murderous hag - Geodetic strain from the singularity - Absolute top of the line models - I dont mean to impose - Slaves (prisoners with jobs) - Get help - Brother, you are becoming predictable. I trust you, you betray me. Round and round in circles we go. Life is about growth. Its about CHANGE. But you seem to just wanna stay the same (tak to vypadá, že to nebylo jen kvuli jeho charakeru) - You could be more - You never knew him. Not at his best - The stupid dog wont die! - Your savior is here (Loki) - Thor, God of Hammers - Asgard is where our ppl stand (new land) - Hulk a Fenrir si to rozdávají v Moři šílenství - This is about causing Ragnarok - Des a Troy - With the Eternal Flame, you are REBORN - Tremble before me, Asgard. Im your reckoning! - We are fullfiling prophecy - The damage is not too bad. As long as the foundations are still strong - We can REBUILD this place. It will become heaven (ztracený ráj – a pak přijde náhlá zkáza) - Heaven for all ppls and aliens (demons) of the universe - Directed by Taika Waititi (cože???) ()

PaTeXx

Historicky první marvelovský sitcom. Jestli se povedl nebo ne, to už je na uvážení každého, ale za mě byl nejvtipnějším aspektem Korg.. Takže je vám asi jasné, na kterou stranu se přikláním víc. ()

Okami.

--- Tak, nový Thor, s přívlastkem Ragnarok, je u mě zatím adeptem na největší zklamání roku, tam se zatím řadí spolu s Temnou věží, která mi přišla alespoň zajímavá svým světem a postavami. Nový Thor však nenabídl nic nového, žádné zvraty a když si projedete všechny trailery, tak jste vlastně viděli celý film a to myslím vážně. --- Bohužel ani humor u mě nezabodoval, za celý film jsem se jen dvakrát zasmál, jinak mi to přišlo strašně laciné jako vlastně celý film. Jestli tohle má být vrchol současného filmového průmyslu, čemuž plné kino a kladné ohlasy nasvědčují, tak se chci na nejbližší roky odstěhovat na planetu, kde režíruje někdo šikovný a nikdo mu do toho nekecá. --- Nerad jen kritizuji, ale vážně nevidím žádný světlí moment tohoto filmu. Nic co by mě aspoň trochu oslovilo... --- Chci věřit, že jsem snad jen neměl svůj den a až se mi to trochu rozleží, ale nadějí tomu moc nedávám. --- Z milosti dávám dva palce z pěti. ()

srolyma

Je vidět, že Thorovi jde ten teambuilding s ostatními kolegy z Avengers vyloženě k duhu. Od Tonyho Starka pochytil tolik vtipu, ironie a sarkasmu, že se stává vážným kandidátem na nejvtipnějšího Avengera. Film je to sice slaboučký, ta parožnatá emo-paní, nejtrapnější Avenger Hulk, odpadková planeta, to všechno nestojí za nic, ale hláškující Thor to nečekaně dorovnává aspoň na lepší průměr. ()

Domislava95

Thor je moje nejoblíbenější marvelovka a proto mě fakt mrzí, že tomuhle dílu dávám jen 2*. Za mě ale prostě vůbec nefunguje humor ve filmu a nějaké sebeuvědomění postav. Možná jsem ze staré školy, ale film o superhrdinech má být akční film o superhrdinech, ne komedie, kde se párkrát trhne nějaká ta akce. ()

swinevenca

Hrdina (hláškující bůh bez bázně a oka) - *****, support - ** (Urban s prasečákem, Loki se svědomím), kočenka - *** (ne tak černá černoška), tokání - *** (právě že to nebylo tokání), záporák - * (Galadriel s parožím), akce - ** ()

Daniel2003

Konečně! Thor prošel vývojem a stal se z něho vtipálek, který ale ani tak neztrácí hloubku, ba naopak ji ještě prokresluje. Celkově je třetí Thor jedna velká vývojová jízda s perfektním příběhem i chirurgicky přesnou návazností. Trochu mě asi mrzí Hulk, respektive jeho lidská část, kdy dřív měl doktor Banner mnoho charismatu a bez diskuse byl nejrozumnější z týmu A. Teď je z něho komická postava a sice to funguje naprosto v pohodě, ale možná bych se k minulému Bannerovi vrátil radši. Co se týče výkonů, zde jen slova chvály. Jak by taky ne, když zde hrají esa jako Elba, Blanchett, Ruffalo, neskutečný Goldblum, v čele s Hemsworthem a Hiddlestonem, kteří jsou konečně na stejné úrovni, jelikož Waititi pochopil, že Loki je mnohem zajímavější postava než Thor a dává mu slušný prostor. Za mě maximální spokojenost a palec nahoru. ()

Blazis34

Ano, film je to opravdu dobrý. Efekty slušné, děj také docela utíkal. Pokud ale budu hodnotit, jak mě film bavil a přitáhl k plátnu, tak to zas taková sláva nebyla. Pár hlášek a mega efektů mi nestačilo, asi i proto, že nejsem ten velký fanoušek Marvelovek. Věrní příznivci si zajisté přišly si na své. Na druhou stranu chválím efekty a prostředí. Thorovi dávám lepší tři hvězdy - 70%. ()

blazma

Fantazie, nejlepší Thor movie. Origin story, jsou kolikrát utahané, ukázal to i první Captain amerika. Bohužel narozdíl od Kapitána Thor zklamal i druhým dílem, jen aby předvedl vynikající show ve třetím filmu. Konečně spojily chemii mezi Thorem a Hulkem a funguje to přesně tak jak má být. Loki je skvěle doplňuje, Valkýra je výborná, Jeff Goldblum je super. Stejně i Cate Blanchett jako záporák je výborná. Menší vsuvka s Dr. Strangem je velmi příjemná. Hudební doprovod filmu je famózní a zkrátka tento film strčí do kapsy spoustu předchozích Marvel filmů do kapsy a zároveň připravuje perfektní odrazový můstek pro nadcházející Avengers dvojité zakončení. ()

Elio

Upřímně? Ono to bylo nakonec vážně super, i když ze začátku jsem pochybovala. Před samotným zkouknutím jsem viděla filmové klipy a vtip v nich se mi zdál většinou trochu přitažený za vlasy a někdy dost debilní, ale ve finále, když jsem je viděla v celkovém kontextu filmu, jsem se vážně bavila. Blocbuster jednohubka z Thor: Ragnarok byla cítit na míle daleko, takže mě vážné scény s hlubokou myšlenkou moc mile překvapily. Nepůsobily nijak nepatřičně, ale naopak se k nim film dostával pomalu a bez cringe přestupů. Budování charakterů a jejich vývoj mi taky přišly hodně povedené. Vztah Valkýra-Hulk byl jedna velká dokonalost, Thor byl překvapivě hodně zábavný (scéna v aréně je prostě ikonická), Grandmaster byl skvěle šílená postava, Hela správně děsivá, no a o Lokim ani vykládat nemusím, svoje místo mezi oblíbenými postavami MCU si dávno vydobyl. Taika Waititi je prostě improvizátor a šílený umělec ve stylu futuristického Tima Burtona, což v tomhle dílku prokázal bohatě. Super oddechovka, těším se na další díl Thora. Jen škoda, že jedna postava se v něm už neobjeví :( ()

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (viac)

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

17.07.2022

Uběhl první týden od uvedení novinky Marvelu Thor: Láska jako hrom, což znamená zhodnocování jeho trvanlivosti u publika. A to není vůbec jednoznačné. Lord (tedy bůh) hromu za první víkend… (viac)

Taika Waititi natočí Star Wars

Taika Waititi natočí Star Wars

04.05.2020

…a scénář mu napíše Krysty Wilson-Cairns, jež získala nominaci za 1917 a naposled pro Edgara Wrighta napsala thriller Last Night in Soho. Zprávu potvrdil samotný Lucasfilm v Den Star Wars. Informace… (viac)

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

17.01.2020

Zpráva, která nejspíš nikoho, kdo sleduje dění okolo Lucasfilmu, Star Wars i režiséra Taiki Waititiho, nepřekvapí. Disney teď totiž talentovanému filmaři nabídlo možnost natočit si vlastní Star Wars… (viac)