Backcountry

Na první pohled obyčejný výlet do nedotčené přírody se pro mladý pár změní v noční můru. Zpočátku vše vypadalo skvěle. Alex, který je na výpravy do přírody zvyklý, přesvědčí přítelkyni, která má raději město, aby s ním vyrazila do Provincial Parku, konkrétně do odlehlé oblasti Blackfoot Trail. Jenže to, co na první pohled vypadalo jako skvělý nápad, se postupně mění v jednu katastrofu za druhou. Nedotčená příroda totiž nemá jen svoje krásy, ale i nebezpečí, mezi které patří jak nelítostné přírodní podmínky, tak divoké šelmy. Tento výlet se tak stane největší zkouškou jejich vztahu. (topr harley)

Mark1983

I když tak zhruba půl filmu je bez medvěda tak i přesto musím uznat,že se jedná o koukatelný thriller s prvkem hororu a s reálnějším provedením. Dva lidé se vydají do divočiny a ocitnou se ve špatný čas na špatném místě,jeden z nich ztratí veškerou šanci a druhá osoba díky tomu získá čas pro útěk,i když je medvěd,dá se říct,trochu nenasytný či jejich přítomnost vnímá jako narušení teritoria. A i když ve filmu není,co by divák takových žánrů,očekával,přesto dle mého názoru je to zpracované dobře,protože tohle by se dalo označit za reálnější verzi,co se týče střetnutí s medvědem v divočině,i když co se týče snímku Na ostří nože tak na to to asi nemá,ale i tak si nemůžu stěžovat. ()

jarmil8

Film působí na první dojem jako lepší provedení jednoho příběhu z nepřeberné haldy paradokumentů o lidech, kteří se dostali v přírodě do prekérní situace podařilo se jim nějak přežít. Hrdinka je velmi sympatická skautka, medvěd není digitální psychopat, ale živoucí zvíře a vše působí civilně. Možná proto je poslední půlhodina tak nervydrásající. ()

KEJCA

Pravdivý příběh z Kanadských lesů potěšil a vyděsil zároveň ,kanaďani jsou frajeři s pár herci natočit takovej nervák. ()

weca

Že byla scéna s medvědem v Revenantu sugestivní možná až moc? Nenechte se vysmát. No kurva, scéna s Grizzlym v Backcountry je rozhodně jedna z nejnepříjemnějších věcí, co jsem kdy viděl. Intenzivní jak hovado! Skoro se mi přestalo chtít letos na dovolenou. ()

orangee

Zpočátku lehce strašidelné, postupem až dokonce živě nepříjemné a dosti reálné. Časté chyby taborníků, velká nepřipravenost, která nás průběžně dost štvala. Některé scény byly trochu přeháňka, každopádně vcelku zajímavá kamera a napínák to je. ()

ramirez5

Jednoduché, realistické, niekto si može stažovat na pomalý dej ale to mi vôbec nevadilo. Celú stopáž som bol privŕtaný k obrazovke. Po dlhšej dobe niečo slušné aj z dnešnej tvorby .... a nečakajte hektolitre krvi ()

B_Tomyk

Mnoooo pro ty kdo mají rádi žanr příroda vs člověk , tak ti si příjdou na své. Začátek ospalý , po té trochu toho strachu a naděje že se vše v dobré obrátí (ale neobratí) a tak držite palce až do konce......... Myslím že tomu dodá nádech že je to "true story " tak jako veškerým truestorovým filmům. Ale vite jak to dopadne ,jelikož true story někdo musí vypravět... Nicméně nijak výrazně nenadchne ale ani zdaleka neurazí ani neznudí. Takže na neklidné spaní doporučím, ale volat to asi nikomu nebudu :-) takova slabší trojka. ()

hujerita

Nooo takto : Tak som sa pripravil na pomalé tempo a budovanie atmosféry a vcelku to bolo fajn. Tentokrát bol maco čierny a robil len bububu, ale aj to stačilo. Teda až na jednu jeho akciu, ktorá vyznela úplne fajn (samozrejme maco vyhral prvé aj druhé kolo :)). Na tretie kolo mu došiel dych, ale to vôbec nevadilo. Akčnejší Grizzly mi prišiel zábavnejší a lepší, ale ani tuto ľa v Provincial park som sa nenudil, aj keď to chcelo trošku tam niečo inô zamontovať. ()

Gagin

V podstatě hodinu koukáte na stanování a předem tušíte co přijde, pak se 15 minut něco děje. Na druhou stranu, příroda je krásná, medvěd taky. ()

Rolandman

Pustil jsem si film bez klasického shlednutí traileru s tím, že mám horor na večer, čekající další sračku, kterých se poslední dobou nabízí celá řada. Určitě jsem si, ale nemyslel, že půjdu spát rozhozený a s tím, že už v lese, jak je mou zálibou, spát nebudu. A když už, tak vyzbrojen nejlépe v "rambostylu" a obklopený haldou lidí . Příjemný zážitek pro milovníky survival témat a dobrých thrillerů. ()

doughnut

Nuda. Hodinu a půl běhaní po lese a v poslední třetině jeden středně nasraný medvěd. Horor to není ani náhodou, jen podprůměrné drama. ()

DeRoyce

Tohle mne teda překvapilo.. Jednoduchý, minimalistický, za to ohromně atmosférický, syrový a vyrovnaný po celou stopáž. Už jsem toho viděl hodně, ale úplně souhlasím s Rob Royem, protože scéna s fatálním útokem medvěda není po vizuální stránce extra pastva pro oči, ale i přes to mně dokonale pokazila žaludek...tohle má atmosféru, podtrženou realistickým pojetím..brrr.. ()

Kokotek230mm

Není nad dobrodružství v přírodě s jedním přátelským medvědem , výborně hrající dvojicí a napětím až dokonce.. pěkně jsem si nervami okousal nehty ()

fasser

Čekal jsem daleko víc než mi bylo servírováno. Než o horor se spíš jedná o drama s velkým D. Jednoznačně G-bodem filmu je likvidace medvědem...!Bohužel to trvalo snad jen 10 min a pak film zapadl zpět do šedi, ve které začal. Týpka jsem nemusel od začátku, proto mi ani nevadilo, že ho méďa tak krásně vykuchal. Jediná Missy to vše držela nad vodou, ale za víc jak 3* to nejde. Škoda, z tohoto citronu šlo vymačkat daleko víc. ()