Tři metry vysoký, zuby jak žiletky, drápy jak ostří nože. Nejděsivější žijící tvor na zabíjení je právě za tebou…
Osm problémových mladých lidí je odsouzeno k týdenní službě v komunitě ve vzdáleném kalifornském parku. Pod dohledem rangera Boba dostane skupina možnost odpykat své činy tím, že absolvuje cestu lesem. Bob jim bude jen poskytovat vodítko. Mezitím se v parku objeví uprchlý sériový vrah. Už v sobě nemůže držet svou krvežíznivost dál a hledá si své nové oběti. V lese však není jediným predátorem. Třímetrový grizzly si chce také přijít na své a skupinu sleduje. Z nevinné cesty lesem se tak stává boj o přežití. Počet mrtvých stoupá a idylické tábořiště se zalévá krví. (oficiálny text distribútora)

MM_Ramone

Osem mladistvých delikventov je odsúdených za svoje prečiny na verejno-prospešné práce. Tento trest si majú odpykať zberom odpadkov v národnom horskom parku. Uprostred hôr však na nich číha smrteľné nebezpečenstvo. Dostali sa do teritória medveďa zabijáka. Ten na svojom území nemieni tolerovať žiadnych votrelcov. Začne ich jedného po druhom likvidovať. "Grizzly Park" je veľmi slabý americký natural animal horror. Od tristo päťdesiat kilového grizzlyho som očakával, že predvedie omnoho väčší masaker. * ()

Morholt

Skupinka mladých a zkažených byla takřka dokonalá a představitelka blbé brunety kouzelnýá a proto si všichni zasloužili výživnjší sekanou, než jakou Skull nabídl. Prakticky hodinu a čtvrt se vůbec nic neděje, pokud nepočítám poflakování se po lese, mizerně nasnímanou "rvačku" s medvědem a vlka nesoucího ruku. Všechno zajímavé se tak odehrává v závěrečných 15. minutách a musím uznat, že ty stály za to a částečně mi odpadovou náladu vylepšily. Ale bohužel jen částečně. 30% ()

Hunter2222

Ak toto bola komédia, ja som nepochopil ani jednému vtipu. Ak toto bol horor (thriller), tak potom pekne primitívny a nudný. Nápad je celkom dobrý, ale v takýchto filmoch by som čakal, že bude lepšie zobrazené ohrozenie od prírody. Lenže tu sme videl skunka, bieleho vlka (!) a čudného medveďa. K tomu plno teenagerských kecov, trápnych situácii a ešte trápnejšieho konca. Až na pár vrážd a pekného prostredia nemá film čo ponúknuť. ()

Campbell

Já mám takové blbůstky rád, a ještě radši mám zabijácká zvířátka. Medvěd sice není moc originální, ale co už. Příběh je úplně klišoidní a jednoduchej, postavy jsou naprosto degentivní(jako debilní:-)) a povětšinou i zbytečné, hlavně ten vrah mi přišel dost nevýraznej a hlavně zcela zbytečnej.(proč ho tam proboha dávaly?), jo a herci hrají příšerně(jak překvapivé). Celý film se prakticky nic neděje aby se na konci mohl stát masakr, kterej byl perfektní, nevím proč se takhle neodvíjel celou dobu. No co už, 4* hodně slabé. Ale příště už bych tak hodnej být nemusel. ()

Pumiiix

Tom Skull by podle mě byl schopný v lepších podmínkách natočit povedený horor. Jeho kamera a zachycení přírody, pohledy zpoza křoví a jiných úkrytu a celkově vizuály jsou dobré. Horší jsou už samozřejmě herci, i když se třeba budou dívkám kluci líbit – hrát neumí – to samé platí i o děvčatech – hrozně přehrávají – všemu nahazuje korunu hrozný scénář. Nejlepší byla Bebe a její „barbie demence“ ovšem na konci…..Film má opravdu hodně chyb, zbytečné zapojení sériového vraha, příběh se pomalu rozjíždí a solidní tempo chytne snad až v poslední 20minutovce. Gore efekty jsou v nejlepším průměrné, scéna s maskotem medvěda je jasně nejlepší, další už jsou spíše trapné než hrůzu nahánějící! Souboje s grizzlym se TAKÉ nepovedly a vypadají hodně uměle….4/10* ()

• Tom Skull sa k réžii dostal náhodou. Na jednom filmovom festivale sa stretol s producentkou Belle Avery a ukázal jej svoj film, ktorý natočil ako osemročný. Tá mu následne ponúkla post režiséra. (beso74)