Doktor Martin

• Česko Doktor Martin
Komédia / Rodinný / Dráma
Česko / Slovensko, (2015–2016), 27 h 41 min (Minutáž: 51–53 min)

Réžia:

Petr Zahrádka

Kamera:

Miloslav Holman

Miroslav Donutil, Jitka Čvančarová, Gabriela Marcinková, Jana Štěpánková, Norbert Lichý, Václav Kopta, Tomáš Měcháček, Tomáš Jeřábek, Emília Vášáryová (viac)

Humorný seriál z prostredia  podhorského mestečka Protějov v Beskydách. Stret svojráznej povahy nového obvodného lekára z Prahy s podhorským spôsobom života prinesie rad zábavných, aj menej veselých, nečakaných situácií. Jeho profesionálne kvality dokážu pacientom pomôcť aj v  mimoriadnych prípadoch, ale je otázne, či sa Protějovčania kvôli tomu dokážu zmieriť s odťažitým a uštipačným  Pražákom. Ak k tomu pridáme aj jeho schopnosť tým najnevhodnejším spôsobom oznamovať pravdu, môžeme o tom pochybovať. (RTVS)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (33)

Doktor Martin (2015)

Hvězdy dávám za Donutila ačkoliv tenhle seriál není mou krevní skupinou tak na zahnání dlouhosahle nudného večera poslední instance na záchranu dobré. ()

Season 1 (2015) (S01)

Kdo má rád Donutila dá i hvězdy navíc než já a komu je ukradený nebo je na něj alergický tak dá méně. Není to úplně moje krevní skupina , ale na zahnání nudného večera neškodné. Pozitiva: 1) Donutil 2) Beskydy 3) Čvančarová, Lichý, 4) technicky solidní tv seriál Negativa: 1) některé díly celkem bez vtipu až nuda nebo s trapným vtipem 2) Gabriela Marcinková je bohyně, ale ta její postava byla naprosto iritující 3) nějak až moc troškovských témat - řeší se velikost penisu, sado-maso hrátky, čtrnáctiletá stíhačka, neplodnost,smrdící dědula ... Podtrženo sečtena kvalitou a provedením to je jako the best of 3+1 s Donutilem plus příroda. ()

Pražák (2015) (S01E01)

Začátek je taková pohodička v Beskydech, kde trochu bulvární je případ mužů, kterým rostou kozy. ()

Vyhadzov (2015) (S01E02)

G.Marcinková dostane vyhazov jako Martinova sestřička a pak zase ne. Marcinková se mi hrozně líbila v seriálu Tajné životy, kde hrála citlivou, smutnou, křehkou ženu na útěku před mačomanželem - to sem si ji zamiloval, ale v tomto seriálu si na ni respektive tu její postavu musím zvykat. ()

Na vode (2015) (S01E03)

" Potřebuju na záchod, není to doufám živě." tak zatím nejzábavnější věc. Celkově Doktor Martin je o chlup inteligentnější a zábavnější než 3+1 s Donutilem. ()

Beskydské šelmy (2015) (S01E04)

Bankéř alias veterán z Bosny Jeřábek jako schizofrenik - rozverný donutilovský seriál moc zatím nedokáže zkombinovat věci s vážnějšími tématy, ale jinak příjemný oddychový díl. ()

Hemofóbia (2015) (S01E06)

Asi nejlepší díl - funguje jako drama i jako komedie. Skvělý mix. " Čistíte si zuby?" ()

Skraty (2015) (S01E07)

Gabriela Marcinková v designu jako kočka, která se mi líbí... jinak sado maso a hlavně další hvězda Emília Vašáryová. ()

Pokrvné vzťahy (2015) (S01E09)

Nejbizarnější díl.... Krobot ()

Aromaterapia (2015) (S01E10)

Jan Skopeček jako smraďoch.. ()

V lese (2015) (S01E12)

Veterán z Bosny Jeřábek s a teď bez fiktivního medvěda celkem zábavný , ale policajt Mikuš ztracený v lese až moc přehrával až to bylo místama trapné a neuvěřitelné. Přidávám hodnocení za zatím největší výbuch smíchu díky scéně, kterou bych pracovně nazval pasti, pasti pastičky. ()

Rodina (2015) (S01E13)

Otec Martina vs. teta Martina a matka Martina vs. Martin - asi nejmrazivější díl na vážné notě. Ale jo , uvěřitelné. ()

Erotománia (2015) (S01E14)

Cuky Luky Polnišová jako femme fatale v hlavní roli tohoto dílu. Seriál jede ve svém tempu a donutilovském stylu i občasným humorem a mikrokonverzačními přestřelkami ()

Ohrozený druh (2015) (S01E15)

Jiří Štrébl , další hvězda do seriálu. ()

Koniec doktorov v Beskydách (2015) (S01E16)

Poslední díl první série je hodně dobré vyvrcholení. Doktor Martin jsem považoval za takový neškodný seriál na zabití nudného večera, ale poslední díl je čistá groteska s hromadou gagů a konverzačních vtipů. Kdyby kvalita dílů byla jako u tohoto dílu, tak je to top comedy seroš. ()

Season 2 (2016) (S02)

Oddechovka s Donutilem, která u mne netrhá žebříčky nejoblíbenosti ( třeba až mi bude šedesát tak jo), ale dokáže zahnat nudný večer a pobavit víc než současná průměrná komediální tv produkce. Proč hodnotím druhou sérii lépe než tu první ? 1) je to vtipnější, svižnější 2) má to méně nudných dílů než první série 3) Gabriela Marcinková a její Irena mne v první řadě iritovala, ale tady má víc prostoru a sympatičtější polohu hraní, že mne bavila a líbila se mi ()

Ospalá diera (2016) (S02E01)

První díl druhé série patří mezi ty lepší díly, jen nějaké souvislosti z první jsem nepostřehl. ( policajt odešel do prvního oddělení nebo co a vrátil se?) ()

Záskok (2016) (S02E02)

Tak tohle mne opravdu baví jako komediální seriál - stejně dobré jako nejlepší dva díly první série. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý