Doktor Martin zistí, že jeho predchodca dovolil, aby sa z jeho čakárne stala kaviarnička a diskusný klub Protějovčanov. Preto do domčeka, v ktorom lekár býva aj ordinuje, chodí viac kávičkárov ako pacientov. Nekompromisne ich vyhodí, zastaví len jedného - učiteľa s chrapľavým hlasom. Trvá dlhšie, kým sa mu pacienta, ktorému diagnostikoval rakovinu hrtana, podarí dostať do nemocnice. V mestečku sú aj iné problémy, ktoré ešte komplikuje nezodpovednosť mladej, ľahkomyseľnej sestričky Ireny. Doktor ju vyhodí - a to vyvolá ďalšiu búrku nevôle voči nemu zo strany miestnych obyvateľov. (STV)

cheyene

Také znám Gabrielu Marcinkovou z Tajných životů, kde ztvárnila diametrálně odlišný charakter, avšak její herecké umění dokazuje, že ji nelze tak snadno škatulkovat, neboť Irenu hraje parádně. Vtipná a zdařilá epizoda. ()

fooggyy7

Na Doktorovi se mi líbí hlavně to, že léči a zbytečně nekecá. To dnešní lidi nemají rádi. Chtejí si povídat a otravovat a pak pomlouvat. Stejné je to s učitelama, rodiče nechtějí aby jejich dítě naučil, ale aby se k nim choval slušně. A pak i v práci. Zaměstnavatel nechce, abychom vyráběli a vynalézali, ale chce abychom nosili roušky. Je to takový ten proamerický debilní svět. Ale podle hvězdiček se mi nezdá, že to náš divák pochopil. No a v neposlední řadě jsou tady ty kozy ()

mira007

G.Marcinková dostane vyhazov jako Martinova sestřička a pak zase ne. Marcinková se mi hrozně líbila v seriálu Tajné životy, kde hrála citlivou, smutnou, křehkou ženu na útěku před mačomanželem - to sem si ji zamiloval, ale v tomto seriálu si na ni respektive tu její postavu musím zvykat. ()