Zacha vôbec neteší, že sa musel s mamou presťahovať do malého mesta, až do momentu, kým nestretne pôvabnú susedku Hannah. Jej otec R. L. Stine píše hororové knihy pre deti, na čom by nebolo nič zvláštne, keby... všetkých duchov a príšery čo vytvoril, nedržal pod zámkom vo svojich rukopisoch. Zachovi sa však nedopatrením podarí tieto monštrá vypustiť do sveta ľudí. A tak Hannah, Zach a pán Stine spoja sily, aby nebezpečných votrelcov vrátili tam, odkiaľ prišli. (Itafilm)

Matli

S Jumanji se to fakt nedá srovnávat a kdybych si nepřečetl některé komentáře, tak by mě to ani nenapadlo, zlaté Jumanji!!! Prostě rodinná fantasy slátanina s dobrýma efektama, Džekem Blekem a skvělou hudbou Dannyho Elfmana. 53% ()

dawe787

Příjemná fantasy - strašidelná komedie pro celou rodinu. Vůbec to není zprasené, normální dialogy, dobré kostýmy, triky, vše šlape jak má k tomuto žánru. ()

Bozvav

Vtipný, napínavý a milý příběh ve kterém se tajemno snoubí s dobrodružstvím. Nejde o bůhví jaký kinematografický skvost, ale jako rodinné fantasy splňuje očekávání. Lehce naivní, ale ne laciné a nevkusné. Za mne 75%. ()

zdeny99

Musíte přečkat první půlhodinu, která je romantika pro puberťáky a pak až teprve začne přehlídka všelijakých oblud. Bezvadnej byl Yetty, vlkodlak, monstrózní kobylka, pejsek upírek a zapomenutej neviditelnej muž na konci. I když je to sice bláznivá hororová parodie pro teenagery, tak já jsem se bavil. [6925. hodnocení, 305. komentář, 59%] ()

Olík

3D premiéra v Hradeckém CineStaru.........a dvanáct lidí na ní. To jenom tak na úvod o tom, jak naskočila Husí kůže mně. Jinak instantní americká sázka na jistotu....taková tuctovka. Trochu návrat do devadesátek, ale jinak šablona jako Yetti. Nějaká akce vhodná pro celou rodinu, primární děj, dětský humor o který se stará "specifická" vedlejší role, udatný hlavní hrdina, krásná dívčí tvář do které se onen geroj zamiluje, Jack Black...nic moc nevymýšlet, jenom nechat vyskakovat oživlá monstra ze stránek knih. Přirovnání k Jumanji nebo Zathuře je víc než na místě.....důstojně zabaví, ale na zadní část těla neposadí. ()

KNTRFKT

To zas jednou někomu nestačil prst, ale musel schlamstnout celou ruku i s ramenním kloubem. V první řadě se Husí kůže rozhodně nedá srovnávat s Jumanji, jelikož by prohrála, ikdyby Jumanji běžela s Jackem Blackem pověšeným na zádech. Já jsem se celkem dobře bavil asi tak do té doby, kdy se ještě dalo mluvit o jakémsi mysterioznu celého snímku, jakmile se ale pootvíraly všechny knihy a Black dostal větší prostor, bylo to jako dostat masáž vysokotlakou vapkou na popálená záda. Zkrátka, málo je někdy dost a moc je prostě příliš, tudíž se z Goosebumps stává slátanina s velkým potenciálem, který ovšem nebyl využit. Nehledě na to, že byl do role retardovaného kámoše obsazen retard vskutku retardní, že by se za něj nemuseli stydět ani rodiče, kteří se rozhodnou pro přirozené početí dítěte v 75 letech. ()

Octane

Husí kůže není vůbec špatný film. Hezky odsejpá, nenudí a je i celkem zábavný. Jack Black je ve své roli jako doma. Sice to není až tak bláznivá role, ale i tak se ji zhostil skvěle. Fajn film na nedělní odpoledne. ()

Raziel_cz

Ultimátní pocta R.L. Stineovi, která se vám bude líbit úměrně tomu, jak moc rádi vzpomínáte na Monster Squad, Goonies a podobné osmdesátkové filmy pro děti. A samozřejmě, jak moc vás baví, potažmo bavila knižní série. Vizuální efekty jsou jaké jsou, ale Letterman je zručný filmař a Lemkeho scénář je až na jedno laciné zapůsobení deus ex machiny moc fajn. Vtip a horor (pochopitelně ve formě únosné pro mladší diváky) jsou vyváženy – ačkoliv mám obavy, že většina humoru zůstane ztracena v překladu, protože stojí na slovních hříčkách – a až překvapivě to celé zvládá fungovat a bavit a nebýt infantilní. A má to přesah. A nejlepší cameo v historii. ()

pilarius

Ačkoliv se herci snažili, vzniklo z toho jen Jumanji bez duše. Odeya Rush vypadá jako mladší a sympatičtější verze Mily Kunis a Elfmanův hudební podkres se dobře poslouchal, takže i tak to je mírný nadprůměr. Jack Black se mi do té role nehodil a když už tam byl a film měl mírně delší stopáž, měli dát víc prostoru jeho romantické lince. Rozhodně to bylo ale lepší než Inkheart, ačkoliv to trpělo mnoha podobnými neduhy (třeba přeplácaností). ()

figliar

Veľkou nevýhodou tohto filmu je fakt, že vyšiel v nesprávnom čase. V 90-tych rokoch by z neho bol určite podobný hit ako Jumanji, no dnešná doba si žiada už o čosi viac. Aj keď sa pri filme nie je v podstate kde nudiť, rodinná zábava to rozhodne nie je. A už vôbec nie horor. Ale na druhú stranu, úplný prepadák to zase nebol. ()

BOURQUE

Po prvé - toto „horor“ vôbec nie je. Po druhé – ani komédiou by som tom nenazval (nie v pravom zmysle slova). Príbeh ničím neprekvapí – od začiatku až do konca je to prezentovaný a zahraný v známych „šatách“. J. Black priemerný a jeden „otvorený záver “. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Wallis3

Horor? Ne! Komedie? Setsakra jo. Naštěstí se nedočkáte té nebetyčné kraviny alá skůbydůbydůůů, tohle má jistej děj a inteligenci, srandu si to dělá i samo ze sebe, já se pobavil. Black byl skvělej, trotlové okolo taky ušli, prostě taková pohádečka. Silnější tři údery psacího stroje s duší... ()

Faila

Jack Black, jeho humor a styl filmů, ve kterých se objevuje, mi většinou docela sedí. Nikdy nejde o nic extra úžasného, ale ani o nic extra blbého. Husí kůže sice taky není žádné geniální dílo, ale upřímně jsem jeho kvalitami dost překvapená. Jednak zajímavost a originalita příběhu, jednak herecké výkony a především absence většiny klišé, která v podobném snímku považuji za automatická. ()

helloween93

Mám tenhle typ filmů rád, takže jsem se nenudil ani minutu. Je to příjemná změna vidět Blacka v jiné roli, scénář a logika sice místy pokulhává, ale Goosebumps se může směle zařadit vedle podobných filmů jako Ghostbusters, Záhrobní komando, Gremlins nebo Hokus Pokus. 3* ()

Rathalos

Fakt prijemne prekvapenie a vydareny mix filmovych zanrov,ktory sa mi velmi pacil,ani chvilu som sa nenudil,triky boli vyborne,hudba taktiez,herci sympaticki a prisery nemali ziadnu chybu,hlavne Slappy bol strasidelny s tym jeho smiechom,no a dvojka bola o nieco slabsia,ale aj tak nadpriemerna...:-) ()

Husí kůži čeká pokračování

Husí kůži čeká pokračování

19.01.2017

Předloňská fantasy Husí kůže stála 58 milionů dolarů a vydělala 150, což v hollywoodské matematice znamená dvojku. Studio Sony ji naznačilo už loni v dubnu, teprve nyní je ale všechno jisté a dokonce… (viac)