Zacha vôbec neteší, že sa musel s mamou presťahovať do malého mesta, až do momentu, kým nestretne pôvabnú susedku Hannah. Jej otec R. L. Stine píše hororové knihy pre deti, na čom by nebolo nič zvláštne, keby... všetkých duchov a príšery čo vytvoril, nedržal pod zámkom vo svojich rukopisoch. Zachovi sa však nedopatrením podarí tieto monštrá vypustiť do sveta ľudí. A tak Hannah, Zach a pán Stine spoja sily, aby nebezpečných votrelcov vrátili tam, odkiaľ prišli. (Itafilm)

joker.george

Šlo poznat, že rozpočet byl omezený, a to se projevovalo hlavně na tricích. Je proto zarážející, jak moc velký prostor dostávaly. Přesto mi to ale sledování nekazilo, a dokonce jsem si ho dost užíval. Největší hvězdou samozřejmě byl Jack Black, ale nevadily mi ani ostatní postavy, jejichž otravnost byla záměrná a tvůrci věděli, kam až s ní mohou zajít. A problém jsem neměl ani s humorem, ani s poněkolikáté zfilmovaným nápadem. (Netflix) ()

Juto

Mierne teatrálny, vedome nevýrazný výkon Jacka Blacka je len jedným z prehnaných prvkov tejto hororovej komédie. A filmu sa nedarí povzniesť sa nad úroveň efektov. 5/10 ()

URBAN

Zajímavý nápad , ale zpracování není nikterak valné. Ano muselo se to držet knižní předlohy, ale podle mě to šlo udělat o něco zábavnějí a kvalitněji. ( 2.2.16/MAC ) ()

Prometheus69

Tedy až na ten naprosto otřesnej casting... (z pištícího debila budu mít ještě dlouho špatné sny!) a nesmysli ve scénáři, plochý děj... Sakra, líbilo se mi na tom něco vůbec? Jo! Ta vizuální stránka dopadla rozhodně lépe než třeba v případě PAN. Svazování monster a jejich vyvolávání bylo naprosto masistické. Problém byl právě v těch monstrech... Jako hlavního záporáka vybrat šáhlého Pinokia.. Obří Kudlanku o které ani autor neměl páru že jí kdy napsal. Nebo ŠTĚKAJÍCÍHO VLKODLAKA! (ANO ŠTĚKAJÍCÍHO!!! o_O) a trapného JETYvole! Bylo fakt ubohý, vzhledem k množství možných nabízených příšer. Fakt úlet... Jinak malá oprava, ta schopnost oživovat příběhy nepocházela z Stinova chorého mozku.. ale z jeho psacího stroje. Hádám že ve SKLADIŠTI 13 po něm asi bude slušná scháňka! :D takže když se to vezme kolem a kolem, až na pár drobných strašidelných okamžiků.. ano, skutečně" pár jich je! B) Byl to slabí průměr, komediální prvek bohužel převládá na tolik.. že se scénarista ani neobtěžoval nikoho v tom mumraji objevovat, což by aspoň dávalo smysl. když se vám městem prožene hotová noční můra. K trapnosti z MASOŽRAVÝM Slizem... se snad ani vyjadřovat nebudu! ... Přesto na jedno shlédnutí se to dá, na druhou stranu se tam pořád něco děje... tak u toho aspoň neusnete" Závěrečná myšlenka... Proč ty knihy po té co je uzamlknul (jako že by mě docela zajímalo jak je všechny pochytal) PROSTĚ NESPÁLIL? :) Jinak.. její knihu nezničil, tudíž jí nemusel posílat do toho portálu.. No a kdyby někoho zajímalo co ta holka byla vlastně zač? Dle toho že měsíc odhaloval její skutečnou podobu.. Tak odhadem, buď mořská Víla, nebo prostě nějaká víla... taky nechápu proč se to nikdo neobtěžoval vysvětlit. hmm: ()

dr.fish

Tenhle film vůbec neví čím chce být- jestli hororem nebo teenage komedií a je to zmatek nad zmatek. To mě nakonec otrávilo a v polovině jsem to vypnul. Jumanji opravdu ani náhodou, není tam absolutně žádný přesah. 40% ()

Sabrewulf

Totálně nezvládnutý koncept. Filmu chybí jakákoliv gradace, jen pár minut po tom, co se dozvíme, že soused má knihy, ze kterých můžou oživnout monstra, oživne rovnou celá knihovna a okamžitě zahltí celé město. Objevování různorodých monster tak nemá žádnou údernost, když jsme o žádném z nich nevěděli předem. Jednoduše řečeno - namísto vygradované apokalypsy se všemi monstry naráz, což by se hodilo až jako finále, už od poloviny filmu sledujeme úmorné utíkání hlavních hrdinů před hnusně animovaným  CGIčkem (oni u monster tvaru člověka jako je Sněžný muž nepoužívají motion capture techniku nebo jak?!!!). Prázdná atrakce bez duše. Jedna hvězda za pár povedených vtipů (čistička ledu). ()

tatanapope

Docela vtipné to i bylo, ale na komedii slabé a do hororu, to mělo opravdu daleko, pár postaviček z knížek, co je honili, ale vlastně se nikomu nic nestalo, krev taky nestříkala, vlastně nevím za co bych film měla ohodnotit. Snad celkem pěkné zpracování a tu trochu slušného vtipu. Viděno v rámci !!! Horor Challenge Tour !!! 2016 ()

Mrkvič

Jumanji jsem dal tři hvězdičky a tohle je némlich to samý. Jen místo zvířat dětské hrdiny a jednoho dospěláka trápí monstra z knížek. Z počátku jsou knižní postavičky pestré a samy o sobě zábavné. Když se jich později vyrojhí tuna, tak už jde o klasické obyč potvory jako mumie, vlkodlak nebo klaun. Možná pan Stine psal i o takových zrůdičkách, ale k té počáteční originalitě se mi to vůbec nehodilo. Jinak je film spíš pro mladšího diváka a starším utkví v paměti jen jako "ten film, kde z knížek lezly potvory". ()

Lachtaan

Zápletka zajímavá, příběh už trochu pokulhávající, herecké výkony až na excelujícího Jacka Blacka průměrné.. Prostě zlatý střed. ()

Ryuuhei

Taková ta naprosto typická ztřeštěná pohádka představující na první pohled hrozivá témata, která ovšem paroduje tak, aby nevylítl rating. Příšery z knih, které omylem ožívají a docela příjemný zvrat ohledně jedné z důležitých postav. Určitě zdaleka ne kvalita původního Jumanji, kterému se (opravdu jen) částečně snímek podobá, ale ani ne tlak na spíše opravdovou hororovou atmosféru, jako v případě letošních (2019) Nočních můr z temnot. Koukalo se na to fajn, bylo to takové bizarní, nenáročné pokoukání na znuděný nedělní večer. ()

Johnny.ARN

Jednoduchá, priamočiará, akčná, fantasy jazda. Bez zádrhelov, druhá polkan neutíchajúca akcia. Na to že je to rok 2015 celkom solídne efekty. 3 z 5 ()

MikyAff

Už když vidíte, že v tom hraje Jack Black, nebere to tolik seriózně a to se možná i vyplatí. Protože člověk hodí všechno za hlavu, kouká na to, jak se parta divnejch lidí snaží dostat zpátky do knih příšerky, a příjemně se u toho baví. Postava "Vola" se mi ze začátku zdála hrozně narušující ale postupem času měl právě on ty nejlepší hlody u kterých jsem se dost nasmála. Musím uznat že ačkoliv zde ta horrorová stránka nehrála tolik svou roli, tak břichomluvecká loutka je dost děsivá i tak. ()

Phietros

Stačilo tak málo a mohlo to být vcelku vydařený remake! Ale zhruba od půlky filmu s toho začla být slátanina! Nejhorší scény : obří sliz, kudlanka, a přitom tam bylo takových postav, které se dali využít. Sněžný muž a vlkodlak to alespon s trpaslíky zachránili! Black tentokrát v roli mrzouta celkem v poho! 60% ()

venison

Horor to rozhodně není a do „Jumanji“ má film „Husí kůže“ daleko, ale i tak si myslím, že tahle adolescentní crazy komedie je príma porcí rodinné zábavy. Příběh má pomalý rozjezd, ale díky grimasám Jacka Blacka a široké škále vytuněných potvůrek, se divák nestihne nudit ani minutu! ()

ywo666

Chcel som niečo zábavné jednoduché. Dostal zábavné jednoduché. Ale asi som čakal viac. Pár vtipov tam je, ale na komédiu by som ich privítal viac. Príšery okrem Sloppyho sú slabé. Ako stále sa tam niečo deje a odkedy nabehne horová časť akcia strieda akciu. Ale všetko sme už videli. Keby mám 14 rokov asi je to pecka. Ale teraz mi to prišlo extrémne priemerné. 50-55% 3* ()

Husí kůži čeká pokračování

Husí kůži čeká pokračování

19.01.2017

Předloňská fantasy Husí kůže stála 58 milionů dolarů a vydělala 150, což v hollywoodské matematice znamená dvojku. Studio Sony ji naznačilo už loni v dubnu, teprve nyní je ale všechno jisté a dokonce… (viac)