Volejte Saulovi

• USA Better Call Saul
USA, (2015–2022), 52 h 16 min (Minutáž: 42–69 min)

Hudba:

Dave Porter

Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Patrick Fabian, Michael Mando, Rhea Seehorn, Michael McKean, Miriam Colon, Raymond Cruz, Julie Ann Emery, Jeremy Shamos (viac)

Tenhle prequel Perníkového táty nominovaný na Emmy sleduje život začínajícího advokáta Jimmyho McGilla a jeho proměnu na morálkou nesvázaného právníka Saula Goodmana. (Netflix)

Recenzie používateľa micle21 k tomuto seriálu (20)

Mabel (2017) (S03E01)

Na návrat jsem se těšil, díl mě zas nestrhnul a než jsem si přečetl dojmy, tak jsem furt tápal, co to tam Mike furt hledá, jelikož jsem souvislosti z druhé řády trošku pozapomněl, ale úplně jsem se taky neztrácel, uvidíme co bude dál. ()

Svědek (2017) (S03E02)

Závěrečná scéna fakt mazec. Celkově mě to pořád baví, nenudím se, i když těch zásadních událostí nebývá tolik, linky Mika i Jimmyho jsou furt zábavné. Škoda, že sledovanost klesá. A uvidíme, co předvede Gus. ()

Utopené náklady (2017) (S03E03)

Čekal jsem masakr a on to na ně takhle narafičil. Občas mi to akčnější pojetí BB chybí.. ()

Sabrosito (2017) (S03E04)

Půlka dílu bez Jimmyho? Zajímavé. Seriál si prostě jede vlastní tempo a nehodlá to měnit. Už chybí jenom ten Walter. ()

Podfuky (2017) (S03E05)

Začátek jsem z nějakého důvodu protrpěl, nedokázal jsem se na to naladit, ale pak se to rozjelo u soudu a já jen zíral, jak to rychle uteklo..Jen tak dál. Snad další série bude, určitě by se víc přiblížili BB ()

Off (2017) (S03E06)

Saul Goodman a jeho reklama, Kim se určitě chtěla smát tak jako já. Hrnečku jsem si všimla taky :D ()

Výdaje (2017) (S03E07)

Saul Goodman uklízí odpadky :D ()

Uklouznutí (2017) (S03E08)

Super, tentokrát i dost napínavé. ()

Pád (2017) (S03E09)

Co to sakra bylo? Kim to pěkně odnesla (bude mít krvácení do mozku?). A nečekal bych, že Jimmy zajde až tak daleko. No hodně zajímavé. Jsem zvědav, jestli to Nacho odskáče, ale podle mě jeden z nich ano. ()

Lucerna (2017) (S03E10)

Finále bez Mikea? No zvláštní. Jinak takové pohodové, ale fakt to chce ještě tu jednu sérii, pár střípků přecijen ještě chybí, nebo naopak přebývá (Kim, Nacho) ()

Kouř (2018) (S04E01)

Tvůrci opět jedou ve svém divnostylu. Prvních 10 minut hezky černobílých.. ()

Dýchej (2018) (S04E02)

Už to dost připomíná Breaking Bad..Díky bohu. ()

Něco krásného (2018) (S04E03)

Tempo opět povážlivě kleslo. Gale je zpět. ()

Rozmluva (2018) (S04E04)

konec byl hodně cool. Ale tempo je teď už prostě moc pomalé. ()

Docela jízda (2018) (S04E05)

Stejně nechápu, proč to Jimmy vůbec dělal takhle. Mohli je vyhodit do popelnice, ještě chodit ke gangu. Pak mi teda došlo, že za to měl dost prachů, ale karma je svině. ()

Piñata (2018) (S04E06)

Už mě to nějak přestává bavit. Byly tu zajímavé momenty, ale celkově je to zkrátka až moc pomalé. Snad to bude gradovat. ()

Blbost (2018) (S04E07)

Tak tenhle díl utekl sakramentsky rychle.. ()

Coushatta (2018) (S04E08)

Jimmy to měl opět parádně promyšlené, nemohl jsme vyjít z údivu.. ()

Wiedersehen (2018) (S04E09)

první půlka za tři, druhá za 4. Konec suprovej. ()

Vítěz (2018) (S04E10)

Celkem dojemný začátek s CHuckem a mrazivý konec. Škoda, že Kim musí zmizet. ()

Boj o moc a Medvěd si podmanili ceny Emmy 2023

Boj o moc a Medvěd si podmanili ceny Emmy 2023

16.01.2024

Proběhlé předávání cen Emmy se ocitlo v poněkud kuriózní situaci, když se slavnostní ceremoniál kvůli stávkám v Hollywoodu odsunul ze září 2023 na leden 2024. Navíc zde byly předávány ceny za seriály… (viac)

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis

04.08.2023

Nominace na Emmy 2023

Nominace na Emmy 2023

12.07.2023

75. ročník televizních cen Emmy čerstvě oznámil své nominace a pakliže jste alespoň trošku sledovali seriálovou tvorbu v uplynulém roce, nejspíš vás jednotlivé kategorie zase až tak moc nepřekvapí.… (viac)

Nový seriál Vince Gilligana našel domov

Nový seriál Vince Gilligana našel domov