Když přeteče dlouhotrvající spor u Los Pollos Hermanos, dojde k vypjaté scéně. Kim pomáhá Jimmymu připravit se na setkání u soudu s Chuckem. (Netflix)

ALIENka_

Saakra konečně to pořádně ohulili, tenhle díl je zatím nejlepší předzvěst k příštím událostem, do prdele fakt že mě to navnadilo jako sviňa. Gus konečně dostal zaslouženej prostor, tak doufám, že brzo převezme velkou část scény, protože o tomhle cápkovi se chci fakt dozvědět víc! No a právničina konečně taky vypadá napínavě, vím, že tohle zmiňuju snad u každý epizody, ale musím ještě jednou - konečně už tam nejsou ty případy z důchodcema (tady vidíte, jakou to na mě zanechalo duševní stopu, koukat se prakticky celou sérii na to, jak se jenom řeší důchoďák, no neříkejte, že vás to taky nezačlo nudit). Hodnocení: 8/10 ()

BROKEN_

První polovina bez Jimmyho, kde sledujeme Guse s Hectorem. Ve druhé polovině se řeší Jimmy a jeho soud s Chuckem. Nejlepší pasáž je bezesporu ta, ve které si Hector přijde do Los Pollos Hermanos vyprovokovat Gustava. Sledovat jak si Hector odškrabává propiskou bordel na botě, před Gusem je TOP! Na ty jejich scény se těším ze všech nejvíce, protože sledovat dvě známé postavy u kterých víte, jak to s nimi skončí, je paráda. Chuck a Howard jsou největší č.....! Doufám, že ten soud vyhraje Jimmy! :) ()

jedna_vrana

Gus sa chystá pomstiť Hektorovi, ale pokojne čaká na svoju príležitosť. Mike je zasvätený do Jimmyho problému (najatým na opravu škôd po Jimmyho vpáde v Chuckovom dome), aj na spoluprácu s drogovým kartelom. Veľmi pekné predstavenie. ()