Když dorazí Jimmy s výborem komise, začnou spolu s Kim Chuckovi servírovat jedno překvapení za druhým. (Netflix)

0verseer

”And HE gets to be a lawyer? What a sick joke! I should've stopped him when I had the chance! And you, you HAVE to stop him! You...” Po všetkých stránkach dokonalé, vygradovanie sporu McGill versus McGill jednoducho nemohlo byť brilantnejšie. Klobúk dole pred Michaelom McKeanom, ktorý v závere ponúkal nefalšovaný herecký koncert. Tá slovná búrka s chŕlením slín navôkol, ktorú spustil na Jimmyho, bola jednoducho fascinujúca. ()

ALIENka_

Tak tohle bylo kurva úžasný, nikdy bych neřekla, že budu mít takhle napjatý nervy u vymyšlenýho soudního procesu. Jimmy s Kim to nakonec uhráli sakra dobře. Jimmy pro jednou konečně dokázal, že Chuck je tak trochu cvok a s rozvodem se asi ještě úplně nesrovnal. Ale musím uznat, že jsem se fakt bála jako prase, že to nakonec nevyjde a Jimmy si bude muset někde domluvit get out of jail free card. Chuck dostal zpátky přesně to, co zosnoval na Jimmyho, karma je zdarma (starší joke než internet sám, ale lepší ze sebe nedostanu..). Co si budem Chuck byl dobrej právník, ale pěknej zmrd. Hodnocení: 10/10 ()

DJ_bart

Scenáristicky geniální vyvrcholení soudního sporu McGill vs. McGill s dechberoucí finální pointou, která vám jednoduše vytře zrak, a kvůli které jste nuceni přehodnotit vše, co jste doposud viděli. Huell je zlatíčko! ()

whitey

Vidíte, touhle cestou měl celý seriál jít. Dramedy s vynikající hlavní postavou. Střídání těchto dramatických epizod s komedií z první série, kde se Jimmy setkává se svými (seniory-)klienty. Není potřeba, aby tam Mike dělal s mexickými gangstery nějaké krimi zápletky v poušti, toho jsme si přeci užili do sytosti v BB. Neříkám, že předchozí epizoda byla špatná, naopak! Také 5*, ale prostě BCS měl jít svou cestou a ne potřeba stimulovat fanoušky BB. ()

antolikopoli

Dlho som uvažoval nad hodnotením tohto diela. Jak ste asi z mojich komentárov pochopili tak BCS osobne delím do dvoch príbehových liniek. Práva je Jimma a druhá Mika. Tento diel rozvíjal iba Jimmovu časť, obvikle mi to vadí ale s týmto dielom som žiaden problém nemal. Celé sa to odohráva na súde kde do poslednej chvíle netušíte čo sa bude diať. Uvažoval som medzi štyrmi a piatimi hviezdami a motivačné som sa rozhodol pre 5*. ()