Jimmy a Kim se dál složitě snaží, aby Huell nemusel do vězení. Mike vezme kluky na noční jízdu se znepokojivým výsledkem. (Netflix)

ALIENka_

Sakra Jimmy a Kim spolu jsou prostě naprosto úžasný. Kim už se taky zalíbilo dělat věci podvodem, takže očekávám nějakou pořádnou právnickou akcičku Jimmyho s Kim. No a případ Huella byl prdel jak svině - Huell jako hrdina farnosti, co zachránil důchodce z hořícího kostela, no to mě poser. Jestli Jimmy a Kim takhle budou spolupracovat furt, tak to bude pěkně neporazitelná dvojka a kurva se na to těším. Nu a jít s Němcema do bordelu byl možná dobrej nápad, jak jim trochu zklidnit libido, ale to riziko, že jeden z nich řekne něco o Gusově super tajným plánu a posere celej plán.. Naštěstí prozatím krize zažehnána a můžou vesele kopat dál. Hodnocení: 8/10 ()

Rocky88

Z tohoto dílu jsem uchcával. Huell v baptistickym hábitu? Jimmy v roli pátera z Luisiany? Dokonalé! Mika tu tentokrát bylo míň, každopádně riziko s frickama se začíná přiostřovat. Kuchaříček na konci asi bylo překvapení pro všechny. ()

jedna_vrana

Nacho mal naozaj dobrého učiteľa – dona Hectora, pri vyberaní zisku za predané drogy. Až čas ukáže dokedy... Jimmy so súhlasom Kim zachraňuje kamaráta Huella – ako vždy jemu vlastným spôsobom. Vymyslí neskutočnú fintu a poruší niekoľko etických pravidiel. Mike do čohosi vŕta, s Nemcami. Či sa prepečie ich neschopnosť držať jazyk za zubami, sa určite čoskoro ukáže. ()

adamix

Tomuto dielu proste nejde nedať menej ako plné hodnotenie. Nezhody s Jimom a nebohým Chuckom zmizli, teraz je to prázdne miesto vyplnené starosťami s čiernou stavbou, ktoré naberajú čoraz väčší záujem a okrem toho je tu brilantný ojeb storočia súvisiaci s Huellovým zmiernením trestu. Tento seriál je proste bomba, sršiaca jeden nápad za druhým. ()

• V epizodě jsou viděny webové stránky na pomoc Huella Babineauxa (Lavell Crawford). Tyto stránky skutečně existují. Stačí zadat do internetového prohlížeče www.freewill-baptistchurch.com. Najdete tam i telefonní číslo na pastora. Když mu zavoláte (předvolba +1), odpoví vám hlasová schránka, která odkazuje přímo na tento díl. Můžete si jí poslechnout zde. (HonzysKISS)
  • Venku před barem má na sobě Kai (Ben Bela Böhm) teplákovou soupravu fotbalového klubu Borussia Dortmund. (griph)