Krúdovci: Nový vek

• Česko Croodsovi: Nový věk (viac)

Najslávnejšie praveká rodina sa vracia! V pokračovaní úspešnej animovanej komédie Krúdovci zistia, že hrdinovia doby kamennej to vskutku nemajú jednoduché. Nestačí, že im na každom kroku hrozí zožratie od hladných potvor. Oni navyše museli stretnúť rodinu, ktorá je lepšia ako tá ich. Teda aspoň to tak vyzerá. (Cinemart SK)

swenyx

Tyjo docela jsem váhal jestli 4 nebo 3 hvězdy, ale myslím si, že jsem se rozhodl správně. Nový Croodsovi se mi líbily daleko více jak první díl, příběh více lidský a dalo se s ním více ztotožnit. Humor fungoval docela dobře a párkrát jsem se i zasmál. Bouchači byly obzvlášť super a závěrečná příšera byl super způsob jak do víceméně "klidný" pohádky zakomponovat i akci. Vizuál jeden z nejlepších co jsem v animácích viděl, fakt cením, koukalo se na to suprově. Díky krátký stopáží to i rychle uteklo, na druhou stranu byl díky tomu i podle mě uspěchanej konec. Takže jo, fakt vydařený pokračování. ()

PTuranyi

Efektná a zábavná animovaná jazda pestrofarebným pravekom s tlupou praľudí, ktorá príbehovo aj štýlom pokračuje v šľapajach prvého filmu. Krúdovci sú znovu postavení pred niekoľko konfliktov. Civilizačných, rodinných a ... citových. Využíva pritom vtipné odkazy na femininzmus, moderné zlozvyky a veci ako tablet či televízor. Rodinné problémy, tínedžerská láska, stret uzavreného ochranárskeho konzervativizmu s pokrokovým modernizmom vyvoláva množstvo komických situácii, ktoré naviac doplňujú gagy v štýle Doby ľadovej, nakoniec ústi do bláznivej akcie na čele so Sestrami Hromu a svorkou vlkopavúkov. Celé to našťastie celkom drží pokope a je to celkom zábava. 70% ()

RoyBatty444

Farebné, akčné, veselé a výchovné tak nejak čo je láska, čumenie na telku, pasívna agresivita, priateľstvo. Napriek tomu sa o nič prevratné alebo nové nejedná. Humor je pre deti ako celý film. ()

AdelleR

Z jedničky jsem si pamatovala zbla, takže jsem v případě Croodsových šla do něčeho naprosto nového bez jakýchkoli očekávání. A jako rodinný animák to funguje. Jsou tam přitroublé vtipy primárně pro děti, které se tomu jistojistě zasmějí, ale objevily se i momenty, kdy jsem se smála taky. Nejsem právě fanoušek linky "moje dcera má kluka, jako otec se s tím nemůžu smířit, bože", ale naštěstí z toho docela rychle vybruslili - vůbec se mi líbilo netypické zacházení s tradičními klišé, jako je například milostný trojúhelník. Za mě příjemná oddechovka. Parádní herecké obsazení už je jen milým bonusem. ()

Sefko

Rovnako prepálene ako Rodina na baterky. Je mi jasné, že si to určite nájde svojich divákov ale u mňa ide o veľké sklamanie. Jednotka bola svojou jednoduchosťou oveľa lepšia. Tu vlastne ani nie je príbeh len veľa farebných blikajúcich atrakcii. ()

PISTA226

6/10 Jednička Croodsových byla dost dobrá a proto jsem od tohoto čekal dost a jsem z části velmi zklamán, ale z části nadšen. Ze začátku to vypadá naprosto strašně a celý princip příběhu se naprosto zničil a byla z toho cítit jen novodobá blbost. Lidé jako třeba Boy se chovají naprosto odlišně od prvního dílu, což je škoda a místo toho se tu sází na naprosto plnou romantiku. Nic proti romantice, ale už je toho moc a nepasuje to sem. Ale i v tom začátku bylo špetka velmi dobrého humoru. Ve druhé části pomalu objevuju to kouzlo toho filmu a to právě humor, naprosto špátný příbeh, všechno špatně, ale humor to TAK moc tahá, že to až není možný. Dlouho jsem se tak nebavil jako tady. Skvělá práce se zmutovanými zvířaty a s narážkami na běžný rodinný život i s chybami. Skoro všechno tam pak bylo skoro jak vtip a už se nedal brát vážně ani příběh, postavy s nebezpečí, ale za to jsem se skvěle pobavil. Příběh je ke konci tak moc zhulený, že to člověk ani nepobírá, ale líbí se mi to. Celkově to nebylo díky humoru tak špatné a možná bych se něky koukl i znova. Vztahy mezi postavami jsou u někoho velmi dobré, ale u někoho naprosto špatné. Taky fakt, že asi 3 členové rodiny tu nemají skoro žádnou roli není moc příjemné. Jako komedii mohu rozhodně doporučit, jako běžný film nikoli. ()

NikiVai

Druhý díl se mi líbil ještě víc než první. Lepšíkovi, jejich domov a jejich povahy dodaly Croodsovým šťávu. O kapku vtipnější byl humor a příběh celkově. Prostě parádní podívaná. ()

MoziMedve

Croodsovi a Croodsovi nový věk se na povrchu mohou zdát jako trapná blbost zamířená na vykrádání peněženek rodičů a do jisté míry je to pravda. Musím však říct, že ve srovnání s jinýmy filmy je zde dostatek vtipů, moderní satiry a nápaditých zvířátek na to, aby se i dospělí během trvání filmu zabavil. Není to top animák, který bych sám vyhledal abychom na to s dětma koukli, ale pokud už by byl v nabídce vysílání tak proč ne. Docela to ušlo. ()

ilegal1983

Za mna na podobnej urovni ako jednotka.Vtipne,svieze a hlavne nie len pre tych najmensich.Len skoda zaveru a od polovice filmu to straca na intenzite gagov.Lietajuca paruka a nakusnute zadky vselijakych potvoriek rozhodne potesili. ()

om6pb

Ked som videl trailer hovorim si presne viem ako to dopadne... a celkom som bol prekvapeny ako to nakoniec cele dopadlo :) Fajnovi príbeh s vtipnými scénami za mna uplne super na rozpravku... myslím že postavy a dej maju potencial na dalšie pokračovania a ešte v buducnosti Croodsových uvidime v daľších dieloch. ()

Elanornegra

Pokračovanie, ktoré tým, že chce byt farebnejšie, inteligentnejšie, viac crazy, ale nie to práve najlepšie spracované. Základne myšlienky sú super, prvá polovica fajn, ale potom posledných 30min je extrem, toľko nových postáv nvm trosku neprehľadne. Niektoré scény, ale boli super aj keď jednotka je o triedu lepšia....75% ()

EDEN13

Tak tohle bylo slušně ujetý... s každou minutou ujetější a ujetější. Vlastně nevím jestli to je dobře nebo špatně...každopádně někdy už těch ujetin, bylo prostě moc a stal se z toho strašnej nekonzistentní mišmaš, kterej sice má nějaký to téma, ale jeho zpracování je prostě hrozně děravý. Jako kdyby si scénáristi řekli, že se vykašlou na nějakej ucelenější děj a budou tam házat více či méně povedené vtípky v každý první scéně. Ty vtípky, to sice do jisté míry zachranují, ale stejně nezabrání tomu, aby měl člověk pocit, že je tenhle film tak trochu mimo mísu. Konečné rozuzlení je už jeden velký bizár, ještě větší než je ta velká opice na způsob dikobrazího king konga Jo a ty Hromoženy nebo co to bylo...doted jaksi nechápu proč někoho napadlo něco takovýho dát do takovýhle typu filmu jako jsou Croodsovi. Verdikt zní takto: Je to dost přepálený film, který se sice zaobírá stejnými postavami jako z jedničky, ale hodně často máte pocit, že se jedná jen o jakousi parodii, která si jde svou vlastní ztřeštěnou cestou. Pro milovníky klasik už to bude prostě moc a stejně tak i pro ty shovívavější. Vlastně ve vás film zanechá trochu rozporuplné pocity, jak ho vlastně vnímat a hodnotit... jako parodie to sice bylo dost často vtipný, ale jako všechno ostatní je to prostě  hrozně nedodělaný a neefektivní. Podle mě je na tom na vině i velký počet scénáristů, je na tom znát, že hodně scén vypadá jako kdyby je dělal úplný jiný člověk... prostě to nepůsobí vůbec konzistentně a každý ze scénáristů si to evidentně představoval úplně jinak... a tak z toho vzniklo tohle velké nafouklé nic, které vlastně ani moc neví čím má být. Ovšem co se musí nechat, je to, že je tu více vtipných hlášek než v jedničce..což je fajn. Naproti tomu, ale jednička už od začátku věděla co dělá, a celé to jaksi víc dávalo smysl, i to , že nebyla tak přepálená. ()

Tycygo

Velice povedený animák a rozhodně lepší, jak netflixácká The Mitchells vs. The Machines (Rodina na baterky). Celý film jsem si maximálně užil, narozdíl od netflix konkurence. ()

Megahead

Pokračovanie Krúdovcov príjemne prekvapilo. Čakal som slabší príbeh, ale bolo to nápadité, graficky výborne zvládnuté a hlavne vtipné. ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

28.01.2021

Poslední letošní snímky byly odloženy

Poslední letošní snímky byly odloženy

06.11.2020

Tak už je to víceméně oficiální. Ve zbývajících měsících letošního roku se nových filmů v kinech – tedy v případě, že by se vůbec nějaká otevřela – nedočkáme. Studio 20th Century Studios vlastněné… (viac)

Pixarovka Duše dorazí o Vánocích na Disney+

Pixarovka Duše dorazí o Vánocích na Disney+

09.10.2020

Tak už došlo i na Duši. Animovaný snímek studia Pixar měl původně dorazit ještě letos do kin, a to i po nedávných změnách ve svém kalendáři, které studio Disney provedlo. Jenže to se teď mění. Duše… (viac)