Rick a Morty

• USA Rick and Morty
USA, (2013–2024), 28 h 57 min (Minutáž: 20–23 min)

Chris Parnell, Sarah Chalke, Jess Harnell, Phil Hendrie, Maurice LaMarche, Echo Kellum, Gary Anthony Williams, Rob Paulsen, David Cross, B. Harrison Smith (viac)

Byl pohřešovaný skoro 20 let, ale teď se Rick Sanchez najednou objeví u své dcery Beth a chce se k ní a její rodině nastěhovat. Po dojemném shledání se Rick usídlí v garáži, kterou předělá na laboratoř, a začne v ní zkoumat různá nebezpečná udělátka a strojky. Samo o sobě by to nikomu nevadilo, jenže Rick do svých dobrodružných pokusů stále častěji zatahuje také svá vnoučata Mortyho a Summer. (TV Prima)

Recenzie používateľa SpaceOdyseus k tomuto seriálu (50)

Mort Dinner Rick Andre (2021) (S05E01)

Rick a Morty jsou zpatky a zase nam serviruji bozi epizodu po strechu nabitou napady. Nikdo to neumi lepe. ()

Mortyplicity (2021) (S05E02)

Zase jsme dostali bozi epizodu, ktera z na prvni pohled jednoducheho sci-fi koncepu vyzdima nabusene existencialni drama. ()

A Rickconvenient Mort (2021) (S05E03)

Tak dostali na zadek i eko blazni, v druhe lince Rick divoci a ja se zase kralovsky bavil. ()

Rickdependence Spray (2021) (S05E04)

Debilnejsi a nechutnejsi premisu jsme tu jeste nemeli. Je to celkem hnusny, strasne random a kulometne tempo gagu nezastavi ani na vterinu. Strasne divnym a uchylnym zpusobem me to fakt bavilo. ()

Amortycan Grickfitti (2021) (S05E05)

Tentokrat si tvurci tahaji hlavne z Clivea Barkera a Hellraisera a logicke veletoce, ke kterym pekelnici prichazeji, jsou fakt kouzelne. ()

Gotron Jerrysis Rickvangelion (2021) (S05E07)

Paradni dil, mozna nejlepsi z pate serie. Zkrizit anime s gangsterkama je skvely napad, ktery asi nikomu jinemu nez Harmonovi s Roilandem nemuze vyjit. Kor kdyz to cele  okoreni neskutecnyma hlaskama. "Should we kill ourselves so we can get to hell before her and hide near the entrance?" ()

Rickternal Friendshine of the Spotless Mort (2021) (S05E08)

Vratil se Bird Person a my jsme dostali nejemocionalnejsi dil cele serie, kde Rick zkouma zaklady pratelstvi. Paradni dil, ke kteremu se moc rad vratim. ()

Forgetting Sarick Mortshall (2021) (S05E09)

Jo, rozchody byvaji tezky. Zvlast po peti sezonach spolecnych dobrodruzstvi. ()

Rickmurai Jack (2021) (S05E10)

Parodie na anime je 'spot on' a kdyz dojde na dalsi poradne ponoreni do loru s citadelou a evil Mortym, tak jsem si vrnel blahem. ()

Solarickové (2022) (S06E01)

Uff, to byla teda temna epizoda i na Rick a Mortyho. ()

Dobře prožitý Mort (2022) (S06E02)

Vtipna Die Hard parodie doplnuje existencialni story ve virtualni realite. Neni to nic, co bysme nevideli driv, ale stale to je kouzelne podvratne a k popukani. ()

Noční rodina (2022) (S06E04)

Severance kracelo aby Rick a Morty mohli utikat. ()

NezvRickný Smithsud (2022) (S06E05)

Rick versus Jerry dily jsou vzdycky super. A tahle byla navic absurdne silena i na Harmona a Roilanda. ()

JuRICKý Mort (2022) (S06E06)

Kdyz jakykoliv serial doda fungujici vtip s otevrenym poklopcem, tak si me hned ziska. ()

Omortěná VesMeta (2022) (S06E07)

Genialni epizoda nabusena vtipama, odkazama a hlaskama od zacatku do konce. ()

Rick na dvoře krále Mortuše (2022) (S06E09)

Trosku stredoveku se nikdy ve sci-fi serialu neztrati. Kor kdyz je doplneno hloubkovym ponorenim do hlavnich postav. ()

Ricknoční Mortiny (2022) (S06E10)

Jo, s lightsaberama muze byt sranda. Konecne jsme dostali odpoved na otazku starou jako SW samo a zaroven minuly dil dostal zajimavy spin. Paradni zakonceni a tesim se na dalsi serii. ()

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

29.12.2021

Scenárista Lokiho napíše nové Star Wars

Scenárista Lokiho napíše nové Star Wars

08.01.2021

Po napsání scénáře k pokračování Doctora Strange s podtitulem In The Multiverse of Madness a roli hlavního scenáristy a jednoho z producentů na seriálu Loki od streamovací služby Disney+ se Michael… (viac)

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Ceny Emmy 2020 ovládla HBO

Ceny Emmy 2020 ovládla HBO

21.09.2020

V poněkud komornějším duchu byly letos rozdávány prestižní televizní ceny Emmy. Kvůli opatřením nedošlo tentokrát na živé publikum a moderátor Jimmy Kimmel se tak s většinou nominovaných bavil pouze… (viac)