Necrotongue

Tato záležitost mi seděla mnohem více než předchozí smyčkoidní díl. Třetí epizoda mě potěšila hlavně tím, že přinesla mnohem více Summer, i když si myslím, že tři apokalyptické párty mohly být mnohem větším odvazem a nemusely se držet takhle při zdi. Mnohem více mě pobavila Mortyho dějová linie s Al....Planetinou, která pro mě měla i určitý přesah. / Poučení: Když už žiješ, jakoby měl přijít konec světa, postarej se, aby opravdu přišel. ()

Oralfabet

První díl z téhle série, co působí totálně neokoukaně a nově, ty předchozí byly sice oba excelentní, ale zároveň v nich bylo použito hodně povědomých nápadů a motivů. Mortyho plottline mě tady fakt bavil, a zas ukázal tuhle postavu v trochu nezvyklé poloze, a Mortyho souboj s prsteny byl rozhodně stand out moment, Summer s Rickem trochu zaostávali, ale třeba elbow titties taky pobavily. Sice tenhle díl osciluje mezi zcela odlišnými náladami, což může být nebezpečné, ale za mě ty emocionální části fungovaly a pubertální sex jokes mi nevadily. Pátá série zatím nastavila laťku neskutečně vysoko. ()

Eliott

Temprve třetí epizoda, ale už teď je jasné, jak dobře má tato série nakročeno a potenciálně by mohla být i tou nejlepší. Myslím, že je skvělé, že opět dostala i hodně prostoru Summer, neboť ji už dlouhodobě považuji za výbornou postavu a její dobrodružství mne velice bavilo. Dále mne pak velica zaujala dnešní ukázka Mortyho v trochu jiném světle a následný vývoj osobnosti nové a na první pohled nesympatické superhrdinky Planetiny. ()

CheeseFigure

Môže obsahovať spoileri: Štandardný dej s dvoma dejovými líniami. Tá s Rickom a Summer ma až tak nebavila, i keď mala celkom dobrý nápad.  Omnoho viac ma ale zaujala druhá dejová línia.  V tej nám autori predstavujú mierne extrémistickejšiu variácia na Captaina Planeta. Zaujíma ma, či sa jej ešte dočkáme? Chudákovi Mortymu túto sériu nejak s tými dievčatami nepraje. ()