Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

MatesMS21

Mám docela rád woodyho jako tvůrce i jako herce. Jeho tvorba je tak ..typická.. svěží, lehká, nenásilná, skoro bych řekl nevinná. Stejně jako jeho tento film. Příjemný snímek, plynoucí nerušeně, ačkoliv rušivých prvků několik, neubírá na lehkosti v žádném z momentů. Co postava to celkem čitelná osobnost, během filmu si člověk začne připadat jako jeden z rodiny. Všudypřítomný vtip prostupuje celým snímkem. tu v podobě vtipných glos, tu v podobě masek na Helouvín, přes "logické" vystvětlení odlišných politických názorů. Pěkné. ()

GOREGASM

Dialogem i pěveckými čísly vymazlená Allenovka, která se ve vašich hlavách odliší právě pěveckými výstupy jednotlivých herců, které baví, nijak nenarušují patálie jednotlivých hrdinů, a chemie mezi parádní hereckou sestavou tady funguje na výbornou. Opravdu radost sledovat a s neustálou úsměvnou grimasou si užijete celý film. Mimochodem Julia Roberts je tady opravdu neodolatelná. 90% ()

Joeey

Muzikál, v němž se nepovedly ani písně, ani tance. Taková vlídná parodie. Třetí hvězdička je za komický a přirozený výkon Woodyho Allena. ()

Jajar

Chytrý, zábavný, sarkastický, sebeparodický, ale vlastně i bytostně romantický a upřímný hold klasickým hollywoodským muzikálům s tématem zamilovanosti po allenovsku. Samozřejmě nechybí parádní písničky, perfektní choreografie hudebních čísel a skvělé herecké výkony. ()

truby

Ačkoliv autorův styl se mi líbí velice, tak tohle mi úplně nesedlo. Hlavně tedy ta hudba utahaná, ukňouraná každá píseň ve stejném rytmu, celkově tak trochu nuda. ()

BDMarty007

Obecně muzikály absolutně nesnáším, ale tohle je rozhodně výjimka. Ono se tam ale ani moc nezpívá... Určitě jedna z nejlepších věcí od Woodyho Allena. Opět si kladu otázku, jak je možné, že ten chlap každý rok vymyslí opravdu originální scénář, respektive několik vynikajících, originálních nápadů, které udělají vtipný film. Jenom několik dílčích motivů: Newyorští bohatí liberální intelektuálové (vynikající Alan Alda a Goldie Hawn) mají syna, který je mladý konzervativec... a jejich dcera se spustí s trestancem...; WA sám v roli muže, který má možnost odposlouchávat psycho-analytické seance své vyvolené, aby nabyté znalosti náležitě zneužil ....Vtipné dialogy: "...přineste mi gumu, budu měnit závěť..." (liberální otec Alan Alda poté co jeho náctiletý syn, mladý konzervativec, obhajuje u večeře právo na modlitbu a nošení zbraně....). Celkově velmi vtipné, svižné, plné hereckých hvězd, které ale neruší, myslím že přístupné i pro ty, kteří jinak WA úplně nemilují. ()

High.Hopes

Přesně můj šálek čaje. Příjemný a milý film, milostné spletence Woodyho Allena mě prostě baví. Navíc potěší zástup začínajících budoucích hvězd jako Natalie Portman a především Edward Norton, který je talentovaný až hanba. Nejen že je skvělý herec, dokonce i obstojně zpívá a tančí. ()

VeeDee

Tenhle film je tak nějak roztomile o ničem a přitom o všem. Ukrývá se v něm milý osobitý humor, u kterého se sice nepopadáte za břicho, zato ale příjemně plyne. Relax po pracovním dni ideální. ()

mira.l

Hmm, Woody hraje ve filmu... Já nevím, bylo to takové zvláštní, mělo to něco z komedie, něco z romantiky, o dost víc z muzikálu, ale celkově mi to připadalo takové nijaké, místy utahané, místy tak rozhádané, že z toho šla hlava kolem, chyběla tomu nějaká výraznější dějová linka, konec mi přišel takovej žádnej. Jednou asi stačilo. Dám 3*, ale s odřenýma ušima. Teda hvězdičkama. Snad jedinou výraznější zajímavostí tohohle filmu pro mě bylo vidět Julii Roberts snad poprvé z asi 25 viděných filmů s ní zpívat. Když teda nepočítám to kvílení ve vaně v Pretty Woman:) ()

kihsleek

"Yo check it I'm through with love / I'm through with all you muthafuckas." Málokdo umí natočit film tak, aby i sebeabsurdnější scéna vypadala naprosto přirozeně. Málokdo umí nacpat tolik příběhů o lásce do jednoho filmu tak, aby to dávalo smysl, a málokdo umí takhle dobře zkřížit muzikál s komedií s vysokým IQ. To všechno, a mnohem víc umí Woody Allen, a Everyone Says I Love You je toho zářným příkladem. A jen tak mimochodem... málokdo umí zrežírovat Julii Roberts tak, aby se na ní dalo bez újmy koukat :) ()

petka114

Roztomilý výlet do dob, kdy se s plnou vážností nosily kostkované obleky a kdy byli Edward Norton s Natalií Portman filmoví zelenáči. Ve filmu se objevuje mnoho postav, které prožívají svoje vlastní životní příběhy, kterým je věnován větší či menší prostor, důležité ale je, že se navzájem neruší, ale doplňují. Pro mě byla nejvtipnější linie s Woody Allenem a Julií Roberts (nikdy si nevylévejte srdce u svého psychologa!:-)). A to, že herci, ač třeba nedokonale, zpívají sami, působí velmi sympaticky a civilně. Koneckonců proč by kterákoli z postav, která se ve filmu objeví, musela umět perfektně zpívat? 3,5 hvězdiček. ()

myse

Jako komedie nevtipné, jako muzikál těžce podprůměrné a romantika asi jako při trhání zubů. To jsem si jen já připadala jako ve zlém snu? "I mistr tesař se někdy utne" vystihuje z mého pohledu podstatu tohoto počinu Woodyho Allena, akorát nevím, jestli to více platí o výběru hudby, zpěvech, scénáři, příběhu nebo celku. Absurdní snímek, který stojí za to vidět jen kvůli jindy drsnému Edwardu Nortonovi v roli romantického mladíčka. ()

TaNya_

Tak tedy hned po prvních pěti minutách filmu sem si začala říkat, co sem si to vlastně pustila za sračku. Hned v těch dalších mi už ale došlo, že klišé s lehce přiblblým Nortonem nemusí být zas tak špatnej idea. Vlastně se mi to docela začlo líbit :D. Celkově je to hooodně zamotanej muzikál s několika většími nedostatky, který ale zakrývá opravdu dobře vybrané herecké osazenstvo. Podle mě byla největší Allenova chyba v tom, že to skoro vypadalo jako z divadla, a to si myslím, že je škoda, když máme tu čest s filmovým režisérem :). ()