Dougovi (Josh Gad) zostávajú dva týždne, než sa ožení s dievčaťom svojich snov. Musí ale vyriešiť problém - nemá svedka. Je odkázaný na Jimmyho (Kevin Hart), majiteľa spoločnosti, ktorá poskytuje najlepších svedkov pre mužov v núdzi. Čo nasleduje, je veselá svadobná šaráda. (TV Markíza)

rikitiki odpad!

/Ne/komedie, která se násilně snaží dělat humor tím, že se všichni chovají jak nesvéprávné děti. A když ji dochází i tento chabý dech, tak zatlačí na pilu s přiblblým sentimentem. Nebrat! Vtipy se tu dělají s pomocí psa lízajícího genitálie a dalších podobných taškařic. ()

eraserhead666

"Pikantní pičišťáva". Uf, když praskl ten stůl, tak jsem si vážně ucvrnkl. Já snad budu muset vzít Kevina Harta na milost, už druhá dobrá komedie, kde mě nesral. A fakt jsem se bavil. ()

Necrotongue

Hned v úvodu filmu jsem nabyl dojmu, že půjde o úplnou kravinu, a v podstatě jsem se nemýlil. Byla to taková ta jednoduchá blbůstka, u níž se vřele doporučuje dát většině mozkových buněk volno, protože se nedá očekávat děj, který by na diváka kladl vyšší nároky. Aby nedošlo k omylu, já takové snímky nezavrhuji, protože pomáhají krátit dlouhou chvíli u nudných (ale nutných) domácích prací, a z tohoto hlediska bych mohl filmu napařit s klidem i tři hvězdičky, ale to by na mě tvůrci nesměli zkoušet morálně působit a hrát na city, zato by museli víc popracovat na humoru, který byl sice místy docela vydařený, ale často se utápěl v trapnosti. / Poučení: Pokud žiješ ve Spojených státech, buď společenský. Až se budeš chtít oženit, bude se ti to hodit. ()

Morholt

Průměrný podprůměr. Z mého pohledu na tom má obří podíl fakt, že nesnáším ten černošský uřvaný humor, v tomto případě ukázkově reprezentovaný Kevinem Hartem, který nahrazuje chybějící invenci koulejícíma očima a hodně laciným vtipem. Nijak zvlášť neoslovil ani představitel ženicha a konečně ani Penny se ke svému stínu z BBT zdaleka ani nepřiblížila. Pár chvilek pro zasmání se sice našlo a námět celkově skrýval poměrně slušný potenciál, ale ten, jako ve většině zámořských komedií, zůstal nevyužit. 30% ()

Mike.Myers

U těhhlech komedíí je vždy super, když tam hodíte sexy herečku. Nemyslím Kaley Cuoco, ale tu bloncku z rozlučky se svobodou. Jinak hlavní dvojice byla vtipná a chtěl sem vědět jak to dopadne. Mega vtipný :) ()

Tommassi3

"Poslyš, Gretchen, jak moc máš ráda babičku ??" - "Co ?? Miluju ji.. Tati, co se stalo ??" - "Ne, já myslím, jak moc ji máš ráda propečenou.." ;) ()

Lacike

Dobra komedia s originalnym nametom, ktoru si uziju hlavne fanusikovia Kevina Harta, ktory tu konecne nehra ukecaneho chudaka ale pre zmenu ukecaneho frajera a väcsina jeho kecov je velmi vtipnych. Hlavny hrdina je tiez v pohode a s Hartom su solidna komicka dvojka. Bohuzial zvysok uz za vela nestoji. Najviac ma sklamali absolutne nevyuziti najati kamarati na cele s totalne zbytocnym Jorge Garciov. V poslednej tretine bolo na môj vkus uz dost vela hluchych nevtipnych miest. Cela linia s urazom so psom isla mimo mna. Ale prva hodina je fakt dost slusna, niekolkokrat som sa dobre zasmial (chudak babicka) takze za jedno pozretie to stoji. 6/10. ()

corpsy

Americká komédia, ktorej námet je zo šablóny, ktorú kúpite aj na tureckom veľtrhu. Ale predsa len zábavnejšia, ako ostatné instantné produkty Made in America, prístupná pre väčšinu planetárnej populácie, obsahujúca občasné emócie, aby sa nepovedalo, že nemá väčšiu výpovednú hodnotu. Stačí? Nie? Tak si zapnite kanál číslo ( ? ) a pozrite sa, aké máme nádherné reklamy. ()

FFilipCZ

Není to sice úplně na pět hvězd, ale tenhle film byl přesně to, co jsem v danou chvíli potřeboval! Plný mých oblíbených herců, plný perfektních scén. Už dlouho jsem se u nějakého filmu tak nenasmál. Mělo to prostě vše, co mě v danou chvíli činilo happy a já si ho užil do poslední minuty. Žádné otravné natahování a slepá místa, tohle byla prostě jízda od začátku do konce. ()

spaceboyCZ

Misty jsou vtipy ocividne na silu, ale filmu to neuskodilo..tak nejak si plaval minutu za minutou, obcas jsme se zhluboka od srdce zasmali a najednou byl konec..prijemne nedelni odpoledne. ()

SaNcHeZ_cz

Nenáročná letní jednohubková záležitost s tématikou svatby s Kevinem Hartem v roli stereotypního černošského komika. Čekáte-li více, hledejte jinde. [60%] ()

ABLABLABLA

Řeknu to asi takhle... Prvně jsem se smála, jak začali Doug a Jimmy tančit na té cizí svatbě - hlavně ten balet. Druhá vtipná scéna byla, když fotili tzv. "zážitkové fotografie". Právě jsme v půlce "komedie" a jen dvě dobré scény. Ok jdeme dále... Pak následovala scéna se psem - ano přesně tohle je ten hnusný zvrácený nechutný humor, který nesnáším. Asi stejně jako scéná s "hořením" babky. Hmm a jsme na konci.. ten jediný dostává ode mě velké plus a zvedá tenhle 1* odpad na 2*. ()

TheDon

Ale proč ne, docela osvěžující jednohubka, která stojí a padá na Kevinu Hartovi. Člověk se u toho docela příjemně pobavil, ale není to jeden z těch filmů, ze kterých si pamatujete hlášky celej život. Škoda. Průměrných 55% ()

Aljak

Prvotná idea v podstate podobná ako pri I Love You Man, takže som sa dosť obával, čo chcú z tohto námetu vlastne vymlátiť znovu. Ale napokon musím uznať, že to bolo celkom vydarené a dokonca som sa na tom aj pár krát zasmial (čo sa mi pri amerických komédiách stáva čoraz menej). Ale na moje prekvapenie v tom nebolo až toľko klišé ako by sa dalo čakať. Škoda viacerých absurdností, ktoré ten celý výborný dojem trochu ťahali smerom nadol, ale tak na americké pomery tohto žánru to bol aj tak nadpriemer. Za normálnych okolností 3-hviezdičkový film, ale trochu sa to vymykalo z priemeru, takže +1* navyše. ()

M.i.k.e

komedie,která mě skoro až neuvěřitelně překvapila a pobavila.Nepřináší sice vůbec nic nového,ale fakt,že si na nic nehraje je nakonec její nejsilnější stránka.Kevin Hart navíc nepřehrává a některé vtípky jsou hodně povedené.V rámci žánru zaslouženě za čtyři...70% ()

BarryLyndon

Totální peklo! Doporučuju vyhnout se obloukem i skalním fandům Kaley Cuoco, která je mám pocit mimo svou roli v Big Bangu herecky totálně špatná, tady to v těch pár záběrech není výjimkou. Sám se tomu divím, ale fakt mi nevadí Kevin Hart, který na své otravnosti herectví staví a v Grudge Match byl podle mne vyloženě super. Ale Josh Gad? Sakra kde tohle vyhrabali? Mužská Melisa McCarthey má tvář. Tohle to nejotravnější a nejtrapnější z toho nejotravnějšího a nejtrapnějšího. Ty nejhorší kousky a výkony Vince Vaughna jsou vedle něj ódou na herectví. 2/10 ()

Streeper

Moc mě to nebavilo. Ani nijak zvlášť jsem se nezasmála a přišlo mi to neoriginální a nevtipný. Ale vlastně, co jsem od toho očekávala, to jsem i dostala. ()