Ajťáci: Přichází internet

(TV film)
  • Česko Ajťáci: Jde po nás internet (viac)

Není radno dráždit bosou nohou internet. Grandiózní finále britského kultovního seriálu. Čas o něco poskočil, ale v suterénu Reynholm Industries se zdá být vše při starém. Zatímco Moss obdivuje znalosti marvelovského universa Royovy nové přítelkyně Alice, Jenny laškuje s fešným prodavačem v nové kavárně hned za rohem a Douglas plánuje účast na monstrózní párty, organizované majitelem nejlepšího řetězce striptýzových barů v Soho. Obraz všeobecné pohody však při bližším pohledu již začíná vykazovat drobné vady na kráse. Co mohla jen Alice myslet tím, že Roye označila za emocionálního artistu? A proč je nová webizoda Mossova herního magazínu tak k uzoufání nudná? To vše jsou ale skutečně jen drobnosti, blíží se mnohem fatálnější katastrofa. Zdánlivě banální incident s bezdomovkyní a malým prodavačem kávy se stane virálním videem roku a přivolá na hlavy nešťastného Roye a Jenny nejen Douglasův hněv, ale co je mnohem horší, hněv celého internetu. A jak známo, před internetem není úniku. Ještě že zaměstnanci oddělení IT Reynholm Industries umí v okamžicích krize držet při sobě! (Česká televize)

giovanni3

Uzavření seriálu finálním dílem/filmem je asi to nejlepší. Bohužel zde se celý vtip dílu postavil na "lije kávu na bezdomovce", "nesnáší malé lidi" a "auta s prsama" tudíž takové chabé základy. Dále zde byla snaha o vydolování již využitých vtípků, což taky není dobře (například krabička s internetem). I samotné finále filmu/dílu bylo nic moc. Naopak pobavila prezentace ochranného spreje, Richmond a první skvělá várka kávy pro Jenn. Celkově tedy pár povedených scének a pak slabota. Na předchozí díly/série tento díl/film opravdu nemá. Celkově tedy 3z5 a zklamání. ()

Melios

Obstojné ukončenie jedného z najšialenejších suchých seriálov. No myslím si ,že sa to dalo spraviť aj lepšie. Niekedy je lepšie koniec zbytočne neodkladať. Ale nesťažujem sa. Rovnakým humorom akým to začalo to aj skončilo a na rovnakej úrovni. Viva La Vieneta Fiat Punto de Super Mario! :D ()

Schuldiner

Oproti seriálu je tato prodloužená jednohubka o dost slabší. Trochu změna v pojetí, která by nemusela býti špatná, ale zkrátka chybí větší vtipnost. Takové jakoby vyčpělé. I tak jsem se ale několikrát dobře zasmál, takže dejme tomu... ()

Prochy38

Nebylo poznat, že jde o něco víc, než další díl už tak vynikajícího sitcomu. Je to spíše na 4*, ale dvojice kriminálníků na internetu mě fakt dostala :). Pobavilo! ()

Garch

No, občas už moc tlačené, jako ten smích. Vystříhat blbě trapnou polovinu, zůstala by nezapomenutelná epizoda S05/E01. Škoda. ()

Dejvi21

No, kdybych si předtím udělal maraton a dostal se do tempa, asi bych si to vychutnal víc. Takhle jsem přišel po třech letech k mému oblíbenému seriálu s dojmem, že po takové době to bude to nejlepší, co jsem v IT Crowd viděl. Samo o sobě to nebylo špatné, na nejlepší díly to nemělo, přesto jak zde většina lidí píše, důstojný konec to byl, ale co na tom trvalo 3 roky přípravy, to mi hlava nebere. ()

TuT

Důstojná tečka za celým seriálem. Spokojenost. Jsem rád, že jsem se dočkal, již jsem v ukončení seriálu nedoufal. ()

Matli

Parádní zakončení výbornýho seriálu, delší stopáž je znát, člověk je zvyklej si plných 20 minut utírat slzy smíchu, ale tady jsem se občas prostě koukal. Samozřejmě partička IT nezklamala a byla taková jakou ji znám. Ještě že jsem na toto finále narazil, doporučuju. 80% ()

jirkis

Super zakončení tohoto úžasného seriálu. Dokazuje fakt, že nápady na vtípky tu stále jsou a úspěch, který tento seriál získal a inspiroval několik dalších sitcomu, je chvályhodný. Proč musí být konec? Podle mě je toto nejlepší sitcom...Dám 4* jen proto, že jsem čekal od úplného konce trochu víc. Čekal jsem tolik let..... ()

owwidius

Zrejme rozlucka so serialom, ale dostojna. Kvalitou niekde v strede, medzi tymi slabsimi a lepsimi dielmi. Neni to masaker, ale ked cloveku tento serial sedi, tak kazda scena z tejto particky potesi. Kvalitne 4 brmbolce. [#131/2013] ()

Raziel_cz

Závěr je poměrně useknutý, ale jako rozlučka s legendárním seriálem to není špatné. Zavzpomínání na nejlepší díly funguje, padnou příslušné hlášky, objeví se Richmond. A pořád je to prdel. Škoda, že už opravdu naposled. ()

šarka

to se opravdu nepovedlo. Měla jsem problém to dokoukat do konce a vydržela jsem asi jenom z nostalgie k seriálu, který mám doteď ráda. ()

Rockerman

Malinko horší, než byl kultovní seriál, ale i tak je tu několik skvělých fórů. Překvapilo mě, jak se ti tři po sedmi letech změnili, hlavně Jen. ()