V adaptaci celosvětově úspěšného komiksu se Batman dozvídá, že má s Taliou al Ghulovou syna. Ten je prý poháněn stejně ohnivou touhou po pomstě jako jeho otec, jenž neustále bojuje proti bezpráví. Damian, syn Batmana a Taliy, který byl jako malý chlapec tajně vycvičen Ligou stínů, žije v přesvědčení, že byl jeho dědeček Ra'S al Ghul zavražděn proradným Deathstrokem. Damian se v Robinově kostýmu vydává na cestu krvavé pomsty. (HBO Europe)

Luk Skywalker

Z "batmanovské série", kde na sebe filmy vůbec nenavazují, je to dost slabý kousek. Batmanův syn jen nahrazuje (nejspíš) druhého Robina, bo ten první zde je. A jinak možná až moc "krvavé", bo se tu používají často meče a jedna zajímavost i protivníci používají bouchací kuličky s kouřem na zmizení jako Batman. ()

strikeman

Nic velkého se nekoná, ale lepší než pokračování s názvem Batman vs. Robin. Scény a la odrážení dávek kulek ze samopalů samurajským mečem jsou ale vážně WTF ... 60% ()

Hapretor

... vskutku tupý animák na výplach mozku ... na zabití času ... jedna hvězda navíc za bitky ... ty ušly ... a že si nebrali servítky ... je to dost drsné ... na animák ... ()

FanKalEl

Určite je to lepšie a pútavejšie ako predošlá JL WAR. Príbeh je veľmi jednoduchý a akcie je menej, ale je aspoň prehľadnejšia a po grafickej stránke o štipku krajšie než v starších videofilmoch. Celkom som sa aj bavil, čiže spokojnosť. (70%) ()

ptsd

Son of Batman nenudí, krví a souboji se nešetří, ale nic co by překvapilo. Klasický animák od DC s jednoduchou zápletkou, několika hrdiny a Batmanovým synem. ()

tomik99

Filmů o Batmanovi existuje spoustu, ale snímků, kteří mapují příběh jeho syna je velice málo - nebo přesněji - téměř žádné. Příběh vynechává klasické Batmanovy záporáky, které známe nazpaměť z několika hraných a animovaných verzích (Joker, Two Face apod.) a představuje nám zajímavého Deathstrokea, který se pro sebe snaží ukořistit dědictví Ra's al Ghula. Damien, synovec a právoplatný dědic Ra'se, je popoháněn pomstou ze smrti svého milovaného dědečka a touží po krvi nelítostného Deathstrokea. Batman se ocitá uprostřed konfliktu, kdy se na jednu stranu snaží zastavit Deathstrokea, ale na druhou odprostit svého syna ze spárů špatné výchovy a šílenců z Ligy Assassínů. ()

Mouchal

Čím se tento animák může pochlubit je rozhodně akce. Akční scény jsou zde výborně zpracovaný (ikdyž vlastně nedávají vůbec smysl - 30kilový klučina by fakt těžko silově přemohl nějakého stodvacetikilového burana, nemohl by bojovat dál, když by mu Deathstroke doslova přišpendlil obě ruce nožem respektive mečem a už vůbec by na meče neporazil Deathstrokea, který je v DC jedním z těch velmi silných protivníků). Také zde je (znovu) problém s tím, jak lokace působí ohromně prázdně a nevyužitě. Tam je snad každá ulice prázdná Manhattan Avenue nebo co... Příběhově to není špatné, jen pár much vychytat, ale Damian je (a vždy bude) prostě podle mě jen nevychovaný spratek a pochybuji, že by ho Liga nenaučila základům disciplíny. I tak je to ale stravitelná jednohubka, co se týče batmanovy frančízy a pokud jste fandou, tak rozhodně chybu neuděláte. 60% ()

LudkovaLevaRuka

Poměrně drsný komiks s nejednoznačným koncem se změnil v akční rodinou komedii. Z hlavního záporáka udělali politovánihodnou oběť a na jeho místo dali někoho, koho může Batman a syn tlouct do obličeje a přitom to bude korektní. Divák si sice nepochutnal, ale aspoň se nažral a DC zůstalo celé. ()

JohnZ87

Batmanův syn předchází snímku Batman vs. Robin, který je jeho pokračováním. Film se podobně jako Batman vs. Robin nese v mírně temnějším a drsnějším duchu, avšak narozdíl od pokračování nenabízí tolik zajímavé záporné postavy. 65% ()

Vykuk

Na animák povedené, sice poté co doslova žeru seriál Arrow tady na mě Deathstroke působil, jako teplý děda a ten Damián byl taky celkem otravný, ale i tak film bavil a potěšil. ()

MartinTerran

Další animák o Batmanovi a tentokrát i se svým vlastním synem, který zastává práci Robina. Mutanti jsou dobří možná by neuškodilo více bitek s nimi a Deathstroke jako záporák je dobrý. Film neurazí, ale ani nenadchne. Pro mě je to takový mírný nadprůměr. Hodnocení: 60/100. ()

konysua

Batman má nového parťáka. kterého by nejspíš s radostí zardousil, kdyby nebyl jeho synem. Příběh je rozvinutější než je /zvykem, až na ty netopýří mužíky, kteří mi moc nesedí do celkového zasazení děje. 7/10 ()

savatage

Pěkně vykreslené postavy, a vlastně celé to bylo pěkně udělané. Batmanův syn, mi přišel takový až moc přehnaně arogantní, že by si místy spíš zasloužil pár výchovných naplácat na zadek. Proč byl po celou dobu Batman stále bručoun? Možná otrávený tím, že mu synek katanou rozsekal celou zahradu, nebo, že se po letech dozvěděl, že má syna, to už se nedozvíme... ()

Víteček

Super schopné a super úspěšné mladé haranty jsem neměl rád už v době kdy Anakin v podstatě náhodou zastavil celou invazi na Naboo a nemám je rád ani nyní, kdy "edgelord" Damian i přes obě probodnutá předloktí v podstatě v klidu kosí záporáky. Jedna hvězda za to, že je to přeci jenom batmanovský svět a druhá za Taliin nepadnoucí kostým. ()

Pecan206

3,5* opravdu dobrý animák s dobrým dějem, lepší než dvojka, nicméně na 4* tomu stále něco chybí, nebo možná přebývá, scény jako vykrývání palby ze samopalů katanou od mnoha útočníků je i pro animaci moc :) Film jsem si ale užil, boj Batmana s podsvětím, spolupráce a jeho časté konfrontace se synem mě bavily 👍 ()