Batman vs. Robin

• Česko Batman vs. Robin (viac)

Stíny Gotham City nejsou právě tím nejlepším místem pro dítě, ale Damian Wayne není jen tak ledajaký kluk. V masce Robina je, tvrdohlavý a občas lehkovážný, stále v patách svému otci Batmanovi. Jednoho dne se chlapec na místě zločinu setká s tajemným Pařátem. Ten ho vezme na výpravu do temných zákoutí gothamského tajného spolku známého jako Soví tribunál. Je to nebezpečná cesta, na které se Batman a Robin musí postavit svému dosud nejstrašnějšímu nepříteli – jeden druhému! Prožijte působivou bitvu, která navždy změní Robinův osud a budoucnost. (Magic Box)

Brain-D

Oliva zvládl režii skvěle, ale scénář tu pokulhává a Robin se tu chová opravdu jako nevděčný malý zmrdeček, což lezlo krkem. Navíc je tu Robin na můj vkus docela přesílený a občas se vyrovná i Batmanovi. To je podle mě už trošku přes čáru. Soví strážci a a tribunál jako z Kubrickovi "Spalující touhy" zase dělal z tohohle dílu Batmana něco nadpozemského. ()

Terva

CITÁT - Policie? Můj syn mi ukradl batmobil.............. Robin proti bandě zombiekinder, no jo a i Batman se přidá. Asi nejlepší scéna v příběhu, jen škoda, že je hned na počátku,. CITÁT - Ale to bych chtěl asi příliš.......... Jednobarevné, mdlé až moc jednoduché. Taková průměrná jednobatmanovka. CITÁT - Nesmrtelnost, ale pokaždé jenom na jeden den......... ()

Yoshitsune

Název trochu zavádějící, ale což, největší problém je, že ten kdo četl komiksy, tak ten dá tři a méně. Tady prostě nejde dát výš, i když u toho tlačím, pořádně zatlačím...........no a nic, akorát mi v oku praskla žilka. Víc psát nebudu, i když bych rád, a tady bych se velice rád rozepsal, ale prostě přečtěte si Soví tribunál a Soví město a pak se koukněte na tenhle film. A hned svoje hodnocení snížíte, a je to ale škoda, DC mám rád a hrané filmy konečně stojí za to, ale tohle zabolelo. Jo a ještě k Damiánovi, ten byl hrozně komický :D. ()

Spooner

Vlastně si za to můžu sám. Vědět, že se jedná o pokračování tragického Son of Batman a hlavní roli zde vlastně zase hraje ten neskutečně nesympatický fracek, ani bych to nezapínal. A překvapení se bohužel stejně nekonalo. Akce je nudná, příběh a zvraty nedávají moc smysl a z celého filmu už si po 2 týdnech vlastně skoro nic nepamatuju. Batman už by zase potřeboval nějakou animovanou vzpruhu. ()

Morzael odpad!

Jdi do hajzlu Olivo, skončíš v komiksovém pekle, a to není pěkné, zeptej se Constantina. Jak může někdo vzít několik parádních komiksových momentů, hodit je do filmového mixéru a udělat z nich plytkou slátaninu, která je ostudou pro všechny postavy v ní učinkující, to nepochopím. Já už ke konci ani ty postavy neposlouchal, protože ty moře a řeky patetických dialogů a vaty se fakt nedaly vydržet. A to jsem myslel, že Son of Batman bylo dno. Pokud jste nečetli předlohy, jen do toho, jinak se tomuto skvostu raději vyhněte. ()

• Troy Baker (v tomto filmu dabér Owl Lieutenanta) se napříč animovanými filmy na motivy DC komiksů také představil jako Joker, Two-Face, Jason Todd a několikrát dokonce i jako samotný Batman. (slipknotfan)
  • První filmové cameo Batwoman Kate Kane. Tato postava bude ve větší roli pokračovat v Batman: Bad Blood (2016). (NinadeL)
  • Troy Baker (v tomto filmu dabér Owl Lieutenanta) namluvil Batmana, jenž je hlavním hrdinou tohoto filmu, ve známé videohře „Batman: The Telltale Series“ (2016) a také v jejím pokračování „Batman: The Enemy Within (2017)“. (slipknotfan)