Štyria podfukári (Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco, Lizzy Caplan) sa vracajú, aby divákom predviedli ďalšie zo svojich neuveriteľných kúskov a opäť posunuli hranice magickej ilúzie do vyššieho levelu. Pred rokom sa im podarilo napáliť agentov FBI v štýle Robina Hooda, čím si získali neutíchajúci obdiv verejnosti a teraz opäť prišiel čas na spoločné vystúpenie. Jeho príprava bude nesmierne náročná – ich cieľom bude tentokrát odhaliť nekalé praktiky mága, ktorý ovláda moderné technológie. (Forum Film SK)

Vyhy

Laciné a nevěrohodné. Příběh čitelný až do samotného finále, které taktéž bylo o ničem. Lizzy Caplan - jako nová postava, se mi tam vůbec nehodila. Jejím vtipům jsem se nesmál a taktéž nic moc v kouzelnickém ohledu nepředvedla. Jednička byla skvělá - toto už rozhodně ne. ()

Caminzind

Tahle nápaduprostá akční jízda poplivala moji shovívavost dlouho před tím, než jsem s hrůzou zjistil, že má více než dvě hodiny. Kristepane, to i ten Joyecův Ulysses je podstatně kratší. Navíc se tahle zhovadilost nesnaží po celou svoji stopáž o nic jiného, než jenom dětinsky zakecat trapnost svojí existence. S virtuozitou nešikovného, nervózního iluzionisty tak na vás bude chrlit jeden filmový trik za druhým ve snaze odvést vaši pozornost od scenáristické prázdnoty. Nebuďte za debily. ()

Aljak

Now You See Me "part 1" ma pred 3 rokmi absolútne uchvátilo, a keď som sa dozvedel, že točia sequel, trochu som sa obával, či to nebude pád o 2-3 kategórie dole (ako pri mnohých sequeloch tomu býva). Ale našťastie napokon musím priznať, že aj "part 2" sa mi páčilo. Síce nie až tak ako "jednotka", ale našťastie to nebolo také prázdne a zbytočné. Aj keď niektoré scény boli naozaj zbytočne prehnane premrštené vizuálnymi efektami, akciou, a často aj prekombinované absurdnosťou (ako napr. scéna krádeže tej karty = snáď najabsurdnejšia scéna celého filmu). Sem tam nejaká nelogickosť a čiastočný chaos ohľadom epického vývoja deju, ale aj tak som viacmenej spokojný (keďže pochybností o úspešnosti "dvojky" boli u mňa až príliš veľké). Vidím, že ostatní až tak nadšení neboli, ale tak za mňa 4*. ()

Havaj8

Pokračování podfukářů bylo skoro ve stejných kolejích. Za každou cenu ohromit trikama, který absolutně postrádaj veškerou logiku a přeplácat to takovým způsobem, abychom si mysleli, že nás vlastně taky přelstili. Já už to naštěstí bral trošku s nadhledem, takže jsem si to snažil užít i tak. Momentálně asi lepší trikový a mysteriozní filmy nejsou, ale za cenu, že to není úplně supr domyšlený. ()

Martin741

Uz jednicka mi nic nehovorila, a pozeram, ze vznikla aj dvojka. Ako nic mi to nedalo, lebo som sa pekelmne musel sustredit na kazdu jednu vetu. Originalkita ziadna, len to recykluje jednotku, tych par akcnejsich scen to uz nezachrani : 50 % ()

bourec

Musim přiznat,že je to jen obrovskej vodvar.Jednička byla nadupaná dějově(to mysterio bylo vskutku úchvatný,zejména po srovnání s dvojkou),hudebně dvojka sice kulhá ze všech složek nejmíň,ale herecky je to nějaký přiškrcený,jako že vo nic vlastně nejde.Ale vlastně co čekat.Jen málokdy další pokračování má úroveň originálu.60%. ()

Streeper

Jednička se mi líbila o něco více, hlavně proto že měla silnější příběh, který byl zajímavý a byl promyšlený, ale to většinou u pokračování bývá. Nicméně u tohoto pokračování mě zaujali vylepšené magické triky, které mě vážně bavili, hlavně to s tím deštěm bylo super. Jinak příběh je slabý a nezajímavý navzdory přítomnosti Daniela Radcliffa. Ale další díl by už vyjít nemusel. ()

Nach

Seriózní a docela originální akčnější sekvence v nevýrazném a celkem nudném ději, který si hraje na kouzelnický trik, ale ve výsledku jde o uzívanou nudu, kterou nad vodou drží kvalitní herci a dobře nasnímané dramatické pasáže. Děj, dialogy a hlavně nějaké napětí a strach o hlavní hrdiny jsem nijak neprožíval a konec jsem odhadl desítky minut dopředu. Bohužel, promarněný potenciál, který mohl být nadprůměrný. Buďme ale i tak rádi alespoň za ten průměr. 65% ()

C0r0ner

Jednička mě ohromila svou lehkostí, skvělým tempem a strhujícím dějem. Dvojka je něco podobného, ale zaprvé je to už trochu okoukané a zadruhé bohužel přibylo triků, které byly vyloženě na efekt a ne alespoň trošku reálné (házení karty). Dohromady se na to ale dobře koukalo, takže proč ne. 70% ()

necisty

Nóó vytáhnout na mě Harryho, to byl dobrý trik. Ale neskočil jsem vám na to. Zase to bylo skvěle herecky a režijně zmáknuté, ale už si to chvílemi po jedničce namyšleně hrálo na něco, co to není. Tam alespoň byly ty triky věrohodné, ale tady to byly triky pouze filmové a to finále bylo doslova trapné. ... Cinestar Anděl ()

epicek

O něco méně tajemnější než jednička , ale pořád to má svůj styl a dokáže to diváka na celou dobu pohltit. Všechny triky opět fungují na výbornou, ačkoliv jich je o něco míň a ustřední čtveřice s novou krví sází charisma ze všech stran. Já se bavil a věřím že i velká většina , která se chystá tento film zkouknout. Za mě povedené pokračování a těším se na další nálož. Jednu hvězdu přidávám za skvělou Lizzy Caplan ! We are going out with a show people will never forget. ()

carly

Rozhodovala som sa medzi tromi a štyrmi hviezdičkami. A keďže film bol vizuálne pútavý, herecké výkony skvelé, hudba dobrá a ani chvíľu som sa nenudila, tie štyri hviezdy si zaslúži. Ako správne kúzelnícke číslo má film niekoľko aktov. Najprv sa musí všetko pokaziť, aby sa to mohlo napraviť. minimálne od momentu, keď sa všetci jazdci stretnú pri jednom stole, je jasné, že vyhrajú otázkou je iba, ako. A odpoveď je, veľkolepo. Ako to vedia len oni. Filmu chýba istý element prekvapenia, ktorý mal prvý diel, ale tento príbeh bol menej o triku a oveľa viac o samotných kúzelníkoch. Aj keď príbeh postavy Morgana Freemana mi moc nesedel. A celý čas som čakala. že sa tam objaví Dylanov otec. Tak uvidíme, čo si pre nás pripravia do tretieho dielu. ()

Sammya

Rozhodně víc akce a míň napětí a připravených triků než v jedničce, ale já jsem se nenudila. Myslím, že bych se na to musela podívat znova, aby mi to všechno došlo, jak to udělali, ale to jsem měla i s jedničkou. Co mi trošku vadilo, bylo moc keců, obzvlášt jeden přes druhého, a nevim, proč jim vadilo, že na něco čekají a neví co, kdo, proč a jak, když o tom byla celá jednička. Je taky pravda, že příběh tam v podstatě nebyl a chvílema jsem si říkala, o co tam vlastně jde, proč vlastně kdo chce ten disk. Ale šli jsme na akčňák a ten jsme dostali. ()

fugazi

Podfukáři 2 jsou nejotravnějším filmem roku! Nic tak trapnýho tady opravdu dlouho nebylo. Veškerý kouzla jsou dodělaný pomocí digitálních efektů a tvůrci se to divákovi snaží vnutit, jakoby se to opravdu dělo. Každýmu hrdinovi lítaj z rukávů animovaný karty, všichni se pořád někam teleportujou a všude kolem pobíhá zmatenej komparz nejspíš z jinýho filmu. Veškerý dění je víc sci-fi, než poslední Avengers, ale bere se to naprosto vážně. Vysvětleno není nic, příběh vlastně neexistuje a věci se jen tak bezmyšlenkovitě dějou. Do toho fidlá soundtrack, ze kterýho vstávaj vlasy na hlavě a fakt jsem myslel, že si rozmlátim držku subwoofrem, abych to už nemusel poslouchat. Najednou přijde vousatej Harry Potter v plyšových pantoflích a řekne, že mu to tady všechno patří! Jeden z těch filmů, který jsem nakonec vážně musel vypnout. Dokoukat se to prostě nedá … 2/10 ()

pakobylka

Jezdci v show, která se vymkla jejich kontrole. Nemůžu říct, že by mě uchvátili - jejich nové dobrodružství je až příliš překombinované a tím pádem i trochu těžkopádné - třebaže jeho nedostatky dovedně zastírají, věrni svému řemeslu. Mohou mě lehce oklamat, to nepopírám, ale nedokážou mě pobavit ... jakoby jejich kouzla bezchybně fungovala jen napoprvé. Umírněné 3* ()

Juto

V porovnaní s prvým filmom tento film zahŕňa zásadnú absurditu premisy. Scenár je zlý, herci sa snažia, ale celý dej je až moc hlúpy. 4/10 ()

Larushka

Ještě větší kokotina než jednička. Jedna hvězda za Daniela R., druhá za mě, že jsem se na film odvážně vydala a vydržela do konce, i když jsem během projekce chtěla odejít. Prostě takové filmy mi nesedí, hrajou si na to, jak jsou chytré, haha asi těžko. Ano, scéna s kartou byla tak hrozně efektní a důležitá. lol. Já radši scífka než tyhle nesmysly. ()

Fancipal

Čím to je, že se podobné filmy snaží být s každým novým pokračováním chytřejší a chytřejší a ve své snaze diváka za každou cenu ohromit a šokovat, absolutně zapomenou, že celá ta překomplikovanost jenom člověku leze na nervy. V polovině filmu jsem začal přemýšlet, jestli se mou není něco v nepořádku, když jsem začal zcela nepokrytě přát geniálně a blahosklonně se tvářícímu ústřednímu týmu, v lepším případě veřejně zapomnění a zostuzení, v tom horším pomalou a bolestivou smrt. Doufat v doživotní vězení by bylo asi příliš, všichni totiž víme, jak tyto filmy končí, což je věčná škoda, protože skvělý Daniel Radliffe měl být ten, kdo se bude smát naposledy. ()

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

06.09.2019

Člověk by řekl, že když studiu nějaký film, obzvlášť chválená komedie, ještě navíc s asijskými hrdiny v popředí, vydělá nečekaně velký balík peněz, budou zástupci studia ochotní tvůrcům na… (viac)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Radcliffe u FBI

Radcliffe u FBI

01.08.2015

Představitel Harryho Pottera neusíná na vavřínech. Zatímco si řada herců z kouzelnické ságy stále užívá dovolenou, Daniel Radcliffe víceméně jen přebíhá mezi natáčecími placi. Ještě letos ho uvidíme… (viac)

Boratova špionážní komedie našla režiséra

Boratova špionážní komedie našla režiséra

04.12.2013

Sacha Baron Cohen se dlouho poctivě připravoval na roli Freddieho Mercuryho. Jeho snaha ale vyšla vniveč, když ostatní členové skupiny Queen odmítli jeho nekompromisní pojetí i se stinnými stránkami… (viac)