Štyria podfukári (Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco, Lizzy Caplan) sa vracajú, aby divákom predviedli ďalšie zo svojich neuveriteľných kúskov a opäť posunuli hranice magickej ilúzie do vyššieho levelu. Pred rokom sa im podarilo napáliť agentov FBI v štýle Robina Hooda, čím si získali neutíchajúci obdiv verejnosti a teraz opäť prišiel čas na spoločné vystúpenie. Jeho príprava bude nesmierne náročná – ich cieľom bude tentokrát odhaliť nekalé praktiky mága, ktorý ovláda moderné technológie. (Forum Film SK)

elimS

20% - komentář 20ti slovy: :D No to byla kravina!! "Nerealistické", stupidní se snahou šokovat, překombinované, nelogické a smutné na tom je, že to je točené vážně :D ()

existimi

Nevím, proč měl někdo potřebu tohle pokračování natočit. Jednička fungovala kvůli kvůli charakterovým zvratům, kdy z postav, o kterých jsme si mysleli, že je známe, se vyklubal někdo jiný. Tady je zvratů tolik, že jsem nestíhal sledovat, co se děje, kdo koho chce zabít atd. Humorné scény, které dělaly původní film takovým hitem tu působí spíš směšně. Nechápu taky, proč nemohli počkat, až se Isla Fisher vrátí z mateřské, protože to přeobsazení se fakt nepovedlo. Alespoň trochu pozitivně na mě působily velmi propracované magické triky, i když často hraničily s absurdnem. ()

JohnZ87

O fous slabší než první díl, na druhou stranu se objevují ještě velkolepější triky a scény. Finále bylo jednoznačně skvělé narozdíl od předchozích částí filmu, které místy zvládaly i nudit. Daniela Radcliffa bych rozhodně viděl raději jako člena týmu jezdců než jako vyšinutého záporáka (zvlášť když má s kouzelnickou rolí nemalé zkušenosti). 65% ()

Kubajss_cz

1.díl byl skvělý, jelikož jsem nedokázal předvídat ani krok dopředu. Teď bylo vše průhledné jak sklo. Žádné překvapení, žádný tajemný zvrat. Ke všemu tento film podrývá logiku děje předchozího dílu. ()

ŠpetaMarek

Bylo to hodne barevne, hybalo se to a porad se tam neco delo , aniz by to davalo moc smysl. Lizzy hodne muzu, ae vsude hraje v podstate to stejne, stejne jako Zuckerberg ;). Zaporaci soto uzivaj a dvojce je nejdebilnejsi poostava uz jen z podstaty veci. Nejvetsim negativem ale nakonec byla ta nesnesitelna hudba. ()

papadoce

Príjemná popcornová zábavka. Absolútne ničím to nezaostávalo za jednotkou, ba naopak, prišlo mi to prehľadnejšie a zábavnejšie. Humor nebol častým, za to viac ako podareným prvkom a ten zbytok i keď nebol vtipný tak bol ľahký a o to tu ide hlavne. Má to byť predsa ilúzia. Bola. Krokom vedľa bola iba Lizzy. Nie že by robila niečo zle, to vyslovene nie, ale ako jediná baba mala byť sexi. A tu sa ilúzia nevydarila a erekcia sa nekonala. No, nevadí, nie každý môže byť Bafi, že Džesí. Pre mňa pohodovka. ()

KillerZeli

Ze začátku mě to bavilo, tak jsem měl i trochu naděje, že to nebude tak špatné jako jednička. Ale to byla jen iluze - opět stejná slátanina, která neumí předvést skutečnou show. Tvůrci by se měli inspirovat od skutečných iluzionistů nejen jejich triky, ale i uměním zaujmout diváka, dát mu skutečný příběh s napětím a propojením s protagonisty. ()

Athree

Absolutní zklamání. Z překvapující jedničky udělali prvky kopírující pokračování. Celý druhý díl zcela závislý na předchozím. Povahy postav a "vysvětlení" neobjevení Isly Fisher naprosto stupidní. Ani snaha o potrhlou Lizzy Caplan nezabrala. Holt Hollywood nezklamal s prokletím pokračování filmů. ()

borohub

V porovnání s prvním dílem docela zklamání, ale ono se to dalo čekat.. Tento díl opravdu nepřinesl nic moc nového a byla to jenom horší vykrádačka předchozího dílu. Triky zbytečně překombinované, dost často opravdu nereálné. Děj, no ne tak zajímavý.. Co tenhle film zabil byl ten konec. Proč to takhle skončilo? Proč ne prostě nějak jednodušeji? Film jako takový by špatný nebyl, bohužel je to pokračování filmu který byl daleko lepší. za mě 70% ()

Emjecko

Skutečná magie kouzelnických představení tkví v jednoduchosti jejich provedení. Minimální úsilí gradující v podobě velkolepého triku, nad kterým zůstává rozum stát, tak by měla kouzla vypadat, abychom aspoň na chvíli uvěřili, že existují. V momentě, kdy je však začneme komplikovat vysvětlováním, jak složitá doopravdy jsou, a připravovat diváky na jejich vyústění, vzdáváme se tajemna tvořícího jejich podstatu, a tím i samotné magie. Zůstává nám pouze laciný trik, na který se teda podíváme, když už jsme přišli, ale unesení z něj nebudeme. Víme toho příliš mnoho... ()

Jaromír

Se mi hodně líbil :), spousta zvratů, perfektní hudba a atmosféra. Abych si všiml všech detailů, bych ho musel vidět minimálně pětkrát (a to dělá taky dobrý film). ()

ConDar

Plusom a príjemným prekvapením je,že Radliffe nie je súčasťou jazdcov,a dokonca ani nevie ,,čarovať", no inak slabý odvar jednicky ()

curfew77

Budu shovívavý: hodně mě zajímalo, jestli dvojka nějak vyladí tu do nebe volající dementnost jedničkového scénáře, a to se nestalo, ovšem řekl bych, že film tentokrát na nějakou pseudochytrost rezignuje dobrovolně, s relativním nadhledem a noblesou. Z kouzlení se občas stávají honičky a šarvátky ve stylu Jackie Chana, padouši jsou distingovaní jak v bondovkách (přičemž třeba ta poslední to na rozdíl od PODFUKÁŘŮ bohužel myslí smrtelně vážně!), zkrátka je to celé taková legranda, u které se nedoporučuje přemýšlet o tom, kde se dá za pár dní sehnat falešný hangár včetně poměrně nestandardního typu letadla uvnitř, a jak ho nenápadně umístit doprostřed Temže. Jezdci prostě cválají dál, FBI řádí v Londýně a mě to kupodivu docela bavilo, ani ty dvě hodiny bych tomu určitě nehádal. Dávám sice nejslabší možné, ale přesto pořád čtyři hvězdy. 60 %. PS: And yes, Isla was much more sexier than this, sorry folks! PSS: Radcliffeův "potterovský" potenciál zůstal řekl bych až trestuhodně nevytěžen, zrovna v rámci jeho angažmá ve filmu o kouzelnících bych čekal o hodně víc vtipu. ()

jayman

Po dvoch dňoch od zhliadnutia filmu si na nič extra nepamätám. Spomínam si na to, ako som bol sklamaný s nevyužitého potenciálu Daniela Radcliffa (aspoň dúfam, druhá možnosť je, že ten mladý muž nevie hrať nič okrem Pottera, ani tým si ale nie som istý), vyreckylovanie všetkých postáv, dolepenú zápletku a príbeh, vrátane zvratov, ktoré sú všetko, len nie prekvapujúce (aj keď sa snažia, no spôsobili vo mne dojmy veľkosti zdvihnutého obočia a nevysloveného "aha, tak ten je vlastne s tým, ajtak to je jedno"). Škoda, kúzelnícko-heist námet má veľký potenciál, ak by niekedy mala vyjsť Oceans Fourteen, tak určite kúzelnícka. ()

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

06.09.2019

Člověk by řekl, že když studiu nějaký film, obzvlášť chválená komedie, ještě navíc s asijskými hrdiny v popředí, vydělá nečekaně velký balík peněz, budou zástupci studia ochotní tvůrcům na… (viac)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Radcliffe u FBI

Radcliffe u FBI

01.08.2015

Představitel Harryho Pottera neusíná na vavřínech. Zatímco si řada herců z kouzelnické ságy stále užívá dovolenou, Daniel Radcliffe víceméně jen přebíhá mezi natáčecími placi. Ještě letos ho uvidíme… (viac)

Boratova špionážní komedie našla režiséra

Boratova špionážní komedie našla režiséra

04.12.2013

Sacha Baron Cohen se dlouho poctivě připravoval na roli Freddieho Mercuryho. Jeho snaha ale vyšla vniveč, když ostatní členové skupiny Queen odmítli jeho nekompromisní pojetí i se stinnými stránkami… (viac)