Čierny zoznam

• Česko Černá listina (viac)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
USA, (2013–2023), 156 h 23 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvorcovia:

Jon Bokenkamp

Réžia:

Joe Carnahan, Nick Gomez, Vincent Misiano, Michael Waxman, Bill Roe (viac)

James Spader, Megan Boone, Ryan Eggold, Diego Klattenhoff, Harry Lennix, Annet Mahendru, Parminder Nagra, William Sadler, Aja Naomi King, Alan Alda (viac)

Najhľadanejší kriminálnik sveta Raymond Reddington (James Spader) sa z neznámych dôvodov vzdá do rúk federálov a ponúkne im pomoc. Nie však obyčajnú: je ochotný loviť a chytiť najväčších kriminálnikov. Teda tých, s ktorými doteraz spolupracoval a ochraňoval ich. Jeho jedinou podmienkou je, že bude spolupracovať iba s jedinou, mladou agentkou FBI, i keď s ňou zdanlivo nemá žiadnu spojitosť. (TV Dajto)

Recenzie používateľa H4ku11 k tomuto seriálu (59)

Výrobca mocných č. 42 (2014) (S01E20)

Chlapík mal šmrnc, len prečo si špinil ruky sám a nemal na to ľudí? ()

Berlin č. 8 (2014) (S01E21)

Konečne. Berlín prichádza. ()

Berlin č. 8 Záver (2014) (S01E22)

Už nám padajú aj agenti a Red nie je najmúdrejší v miestnosti. ()

Season 2 (2014) (S02)

Dvojka mala síce pár naozaj dobrých dielov, ale na druhej strane aj také totálne na odpis. ()

Lord Baltimore č. 104 (2014) (S02E01)

Vjazd do druhej série mal šmrnc prvých pár minút, ďalej ma už však rozdvojený Lord Baltimore ani kúskovanie pani Reddingtonovej až tak nechytilo. ()

Dr. James Covington č. 89 (2014) (S02E03)

Prečo by som to predával, keď to môžem prenajať? Výborný nápad! A dokonca mu nešlo o vlastný prospech. ()

Fronta č. 74 (2014) (S02E05)

Hlúpi ekoteroristi. ()

Scimitar (č. 22) (2014) (S02E07)

Scimitarovi to takmer vyšlo a ešte by som mu to aj doprial, keďže to v celku dobre vymyslel. Pozrel by som si viac akcií Navabiovej z Mossadu. ()

Děkabrista (č. 12) (2014) (S02E08)

Občas zarytí nepriatelia zistia, že vlastne nie sú nepriatelia a potom niekto skončí s mozgovou kašičkou na skle. ()

Luther Braxton (č. 21) (2015) (S02E09)

Skutočne príjemný, nie zbytočne kecajúci, protivník. ()

Kenyonova rodina (č. 71) (2015) (S02E12)

Čo si pekne splodíš, to si aj... a pán trpaslík je strašne super postavička. ()

Lovec jelenů (č. 93) (2015) (S02E13)

Čudujem sa, že im tak dlho trvalo dostať tohto druhého Lovca jeleňov. ()

T. Earl King VI (č. 94) (2015) (S02E14)

Bizarná dražobná rodinná firmička, ktorú Red s radosťou zatvoril. ()

Major (č. 75) (2015) (S02E15)

Tomov tvorca a Lizino zbytočné vykecávanie. ()

Tom Keen (č. 7) (2015) (S02E16)

Red nájde Toma, Tom sa prizná. Connoly príde, všetkých zruší a je to OK. Je mi ľúto sudcu Dennera. Takých ľudí by bolo treba viac. A Red na konci mal pravdu. ()

Filmový svět opustili dva slavní tvůrci

Filmový svět opustili dva slavní tvůrci

17.04.2020

Filmový svět se v rozpětí několika hodin musel rozloučit rovnou se dvěma významnými filmovými tvůrci. Ve věku 77 let zemřel kameraman Allen Daviau, jehož budou diváci znát nejlépe díky skvělé práci… (viac)

Tvůrce Breaking Bad plánuje buddy-detektivku

Tvůrce Breaking Bad plánuje buddy-detektivku

29.09.2013

Perníkový táta nadobro končí a Vince Gilligan (foto), kterému svět vděčí za tento brilantní seriál, už pracuje na novém námětu. Lépe řečeno, na staronovém. Původně totiž napsal zápletku pro Battle… (viac)

Nový protivník pro Avengers? James Spader.

Nový protivník pro Avengers? James Spader.

31.08.2013

Už nějakou dobu víme, že hlavním padouchem v The Avengers: Age of Ultron bude... no ano, Ultron. Konečně ale dostal představitele. James Spader si v devadesátých letech zahrál v několika velkých… (viac)