Čierny zoznam - Série 8

(séria)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
USA, (2020–2021), 15 h 45 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvorcovia:

Jon Bokenkamp

Hudba:

Dave Porter

James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff, Harry Lennix, Hisham Tawfiq, Michael Tow, Amir Arison, Aida Turturro, Laila Robins, Gary Littman (viac)

Liz se spolčí se svojí matkou Katarinou Rostovovou, aby se jednou provždy vypořádaly s Redem. Vyvolají tím ale nebezpečnou rozhodující bitvu mezi bývalými spojenci. (Netflix)

M.i.k.e

Blacklist se už pár sezón motá v kruhu,působí že ani sami tvůrci nevědí kudy kam a jen se vrší tajemství na tajemství,množí se Redovi proslovy a dál nic.Osmá řada se na jejím konci začala tvářit jako že by snad konečně mohla přinést nějaké odpovědi,ale nakonec to opět vyšumělo do ztracena a úplný konec je jedno velké WTF.Jako chápu,že Megan Boone oznámila svůj odchod,ale proč zrovna takhle?Ono vůbec v téhle sérii je dost věci které moc nedávají smysl a jak jsem dobře dva-tři roky pochyboval jestli má cenu sledovat dál,tak po tomhle už to fakt asi smysl nemá....40% ()

veronica_mac

Žasnu, kolik negativních ohlasů má „nedomyšlená zápletka“. Co mě mrzí je to, že zde byla vyzrazena dvě série předem. Tak uvidíme. ()

Likan7

Klinická smrt seriálu. Na průměrné 3* sérii vytahuje jen několik málo povedených dílů a závěr, který přinesl pro mnoho fanoušků tolik očekávaný a vzývaný twist a konec jedné z postav. Seriál už několik sezón přesluhuje, nedává moc smysl a Spader je sice fajn, ale už není ten neobyčejně charismatický a temný antihrdina, kterého jsem si tak zamiloval. ()

Pilda17

Lhal bych kdybych řekl, že jsem ten závěr čekal. Výborná série jako zatím každá jiná. Pořád tu ale máme tu nejdůležitější otázku, kdo je Reddington? Tak snad bude další série, protože jsem už v této řadě čekal odpověď, škoda. ()

yvona

Nečekala jsem žádné odpovědi, protože je jasné, že je nemají ani tvůrci. První dvě řady byly brutální, velmi akční, šokující, překvapující, měly drive. Red byl nekompromisní tvrďák a frajer s nekonečným zázemím, které nás okouzlovalo. Postupně to všechno sklouzlo do jakési jednotvárnosti, ubrečených výlevů agentů a uhlazenosti. Z Reddingtona se stal bodrý užvaněný strýček bez zázemí, bez vlivu a z Demba pak moralizující pánbíčkář. Interiér se smrsknul na sklep FBI a jakýsi sklad kastrólů, kde sídlil Red a kde se odehrávaly veškeré dialogy a komunikace. Následně všem agentům klesne IQ zhruba na úroveň lahve od okurek a začnou se chovat jako po lobotomii. Díky několika posledním epizodám, to je po návratu pološílené Boone, nabere seriál směr k samému dnu, kterého také úspěšně dosáhne. ()