Čierny zoznam - Série 6

(séria)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
USA, 2019, 16 h (Minutáž: 43–45 min)

Tvorcovia:

Jon Bokenkamp

James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff, Harry Lennix, Christopher Lambert, Fiona Dourif, Amir Arison, Mozhan Marnò, Hisham Tawfiq, Kenneth Tigar (viac)

Když se Liz dozví, že Raymond Reddington není tím, za koho se vydává, musí se rozhodnout, jestli mu pomůže odhalit zrádce, kvůli kterému byl odsouzen k smrti. (Netflix)

yvona

Nejhorší je, že se do popředí dostala Líza, která  svou tupostí, hysterií, mizerným hereckým výkonem, schizofrenií a talentem zpackat absolutně všechno, diváka moc nepřesvědčí. Nabírá to moc absurdní, až bizardní směr. Ignorují se fakta a prokázané skutečnosti minulých sezón a  z FBI se postupně stává banda kriminálníků. Jen  Harry Lennix zde má ještě jakž takž udržet dojem jakéhosi morálního kreditu, byť jen svou jedinou větou v každé epizodě: "Jeďte tam" a nejapným výrazem idiota, který jediný neví, že řídí jednotku vrahů a manipulátorů. Tvůrčí tým musí být už zralý na odmašťovnu, protože tohle by soudný a střízlivý autor nemohl pustit do světa a už vůbec by nemohl najít odhodlání jít do další série a spáchat tak tvůrčí sebevraždu. Nicméně, jak vidím, nenáročný ovčín stále tleská v naději, že se    Spaderovi vrátí šarm a kouzlo z první sezóny, takže se pojede dál. Možná jen díky němu to ještě za pokus stojí. ()

Likan7

Sám se divím, že mi průměr šesté řady stále vychází na 4*. To nejlepší jsme už viděli, Blacklist ale dokáže stále solidně bavit. V šesté sezóně to bylo hlavně kolem konce jedné z hlavních postav. Závěr, světe div se, přinesl zase další twist, kterým se v sedmičce budeme zabývat. Snad to nebude jen tahání nesmyslných zápletek. ()