Beca (Anna Kendrick) si oveľa radšej vychutnáva obľúbenú hudbu v slúchadlách, akoby mala načúvať komukoľvek zo svojho okolia. Aj spolužiakov na novej škole považuje za čokoľvek, len nie zaujímavých... Zdá sa skrátka, akoby nedokázala zapadnúť do žiadnej z partií. Napokon skončí, hoci nie práve dobrovoľne, v dievčenskej speváckej skupine The Bellas – a s veľkým prekvapením si práve v spoločnosti tejto skutočne veľmi svojráznej zostavy drzých, sladkých a totálne strelených báb zakrátko uvedomí, že vie naozaj dobre spievať nielen pod sprchou! A nielen to, netrvá totiž dlho a z nudného, neveľmi vábneho zoskupenia sa jej podarí vykresať perfektne ladiacu a vizuálne nemenej lákavú tlupu s čertovsky cool repertoárom! A keďže to dievčatá navyše spolu stále viac a viac baví, asi neprekvapí, že zakrátko naberú odvahu a pokúsia sa v súboji vokálnych kapiel zabojovať o tú najcennejšiu priečku! (TV Markíza)

Lukyn007

Takovýhle filmy fakt nemusim. Na popík taky vůbec nejsem. Ale tenhle film se mi líbil, i když to je šablonovitý jak bejk. Všechny holky to zahrály skvěle. Nejlepší pro mě samozřejmě Anna Kendrick, ale dost dobře jí sekundovala Tlustá Amy, ta mě fakt dostala :) Nemám problém si film pustit znovu. 75% ()

Bagr_007

Glee pro vyspělejší diváky. Pořád to jde strašně snadno setřít, ale když vás to baví (jako mě), tak se na to dá koukat dokola. A ten ošklivej úsměv Anny Kendrick hodně můžu. ()

Andrew78

Fajn oddychovka, která se mohla brát trochu vážněji a chvílemi ubrat na trapnosti. Skvělé zpracování hudby, příjemná Anna Kendrick a hlavně dokonalá tlusťoška Amy v podání Rebel Wilson. ()

JančiBači

Celkom milý hudobný film, som príjemne prekvapený pretože z tínedžerských filmov som už dávno vyrástol .Fat Amy (Fat Patricia) je výborne napísaná a zahraná. Rebel Wilson valcuje a kludne mohla dostať aj viac priestoru :) ()

Hollohlaway

Potěšitelně se film snaží od záplavy Glee prefabrikátů odlišit. Původně jsem se díval pouze kvůli Anně Kendrick, ovšem byl jsem příjemně překvapen, a dostatek bizarních postav i humoru oživuje pro mne neatraktivní téma i hudbu. Nakonec jsem se i zasmál , i pobavil. Klišovitost v tomto případě alespoň není maskována za něco víc. ()

Collossus

Zvratky mohly zůstat uvnitř Anny Camp, příběh mohl být zábavnější a pěveckých čísel více.Ale úžasné hudební finále vás vyšvihlo, holky...thumbs up!! ()

Furciferka

Omylem jsem začala sledovat film až od druhé půlky, skutečnost, že mi unikla první část, jsem zjistila až v momentě, kdy film příliš brzy skončil. To o něčem svědčí, ne? ()

danca044

Příjemný hudební film v hlavní roli s Annou Kendrick. Zpočátku to nevypadalo na nějaký velký trhák, ale pak jsem se od toho nemohla odtrhnout. Skylar Astin taky nebyl špatný, jen jsem čekala, že na konci filmu Annu Kendrick popadne a políbí ji. To se ovšem nestalo a místo toho musela jít políbit ona jeho. Objevilo se také pár vtipných hlášek a slušně zazpívaných písniček. ()

BMAJTZ

No ty vole, jsem si začal říkat v posledních deseti minutách a začal se stydět, že na tohle vůbec koukám. Dobře připouštím, že to nebylo tak strašné jak jsem očekával, ale abych to mohl označit za dobré, musel by to stejně být úplně jiný film. Příběh byl předvídatelný až běda, už jsem viděl milion variací podobných slátanin s úplně stejnou premisou. Co oceňuji je ne příliš velká fekálnost, naopak neoceňuji nadměrnou divnost. Kdo může proboha přijmout do kapely skoro němou aziatku? Proč se chová tak divně a proč mele ty krávoviny taky nikdo neřeší. Válení se ve zvratcích je potom už jenom vrcholem ledovce. Nemůžu ani opomenout relativní nudnost. Zajímalo by mě kdo si mohl myslet, že stopáž bez mála dvou hodin bude tak akorát, 60 minut by stačilo. Ani ty skladby nejsou nijak extra a navíc se i opakují, očekával bych aspoň jistou variabilitu ale všechny prostě znějí úplně stejně. Dvojice moderátorů je kapitola sama o sobě. Pokud vám je tedy víc než 12 a podobných filmů jste viděli již spousty tohle klidně vynechejte. Každopádně na odpad to není. ()

ZkuKol

Já mám Kendrick fakt rád, ale tuhle prázdnou hovadinu nezachrání ani otevřená postelová scéna s dvojčaty jež by hrála právě ona... 25% ()

Babous

Hezký odpočinkový film s krásnou Annou Kendrick, sexy Alexis Knapp (!) a výbornou "tlusťoškou Amy". Spousta písniček hraných bez hudebních nástrojů, předvídatelného děje, ale taky fakt povedených vtípků. Na druhou stranu si mohli odpustit blicí scény. ()

widla

Mám slabost pro hudební filmy, přiznávám se. Pokud by film byl jenom o podivínce, která má svůj sen a na vysokou jde jenom, aby vyhověla tatínkovi, bylo by to za hoodně míň hvězd. Ale takhle - pecka! Pro ty co mají podobnou úchylku jako já, doporučuji! ()

sedm.1

Začátek filmu ve mně nevzbuzoval zrovna přesvědčivé dojmy, postupem času se ale musím přiznat, že mě to začalo poměrně bavit, vtáhlo mě to, a ve výsledku jsem tak byl nakonec docela spokojený, i když je třeba nutné konstatovat, že především co se zápletky týče, tak to je jedna obrovská tuctovka, s tisíckrát omletým, neomylně předvídatelným vývojem, bez jediného momentu překvapení, či náznaku originality, s jasně danou pointou, což pak minimálně u mě zásadně ubralo na celkovém hodnocení, jinak si ale v souvislost s touto podívanou není příliš na co stěžovat, samozřejmě ovšem s tím vědomím, že sleduji skutečně nenáročnou, jednoduchou oddychovku, která krom relaxu a příjemně stráveného času nepřináší nic jiného, za což by ovšem na druhou stranu dala většina jiných filmů nevím co, kdyby alespoň toto dokázala nabídnout. Každopádně, určitě zde lze velmi pozitivně hodnotit výrazný a sympatický casting, rozmanité a nenudící postavy, uchu lahodící sborové zpracovaní slavných hitů a poměrně svižný spád, naopak vytknout musím veškeré pokusy o dramatické momenty, ty fakt nefungovaly, a bohužel opakuji, velký problém vidím v oné celkové předvídatelnosti, bez jediné, nečekané události. Je to zkrátka taková milá, příjemná pohodička, takže rozhodně nevidím důvod nedoporučit. ()

DavidS.

Organizovaný geekovský zpěv dorazil ze střední na vysokou a přibral k sobě blbky Belly z Hart Of Dixie...Ale také kupu sebeironie a osvěžující netaktnosti jakmile otevřou ústa komentátoři nebo Asiaté :) ()

Seti

Na rovinu říkám, že Glee fenomén jde zcela mimo mě, proto jsem k jeho hrané verzi přistupoval zcela bez předsudků. Jaké však bylo moje překvapení, když se z Pitch Perfect vyklubalo totální zlo! Že to bude tuctovka se stokrát projetou dějovou strukturou jsem předpokládal, ovšem když se začly vršit trapné a ještě trapnější scény, klišovité a ještě klišovitější momenty a ubohé a ještě ubožejší vtípky, tak bych si nejradši vrazil hlaveň svého nablýskaného Pouštního Orla mezi mandle a s chutí si vlastním ztrápeným mozkem vyčaroval na zdi nějakou zajímavou fresku. S blížícím se koncem jsem doufal, že závěrečná vystoupení alespoň otupí moji chuť zabít sebe a pak všechny okolo, ale opak byl pravdou. Úsměv Anny Kendrick a některé vtípky Fat Amy měly hodně co dělat, aby tuhle zhůvěřilost dotáhly aspoň na jednu skrčenou hvězdičku. Už nikdy víc! (série Step Up sice taky není žádný šlágr, avšak oproti tomuhle to je mistrovský počin). ()

terin.manka

Tak tohle je přesně film který mě za opravdu dlouhou dobu pobavil! Nezklamal. Trochu bych to přirovnala k seriálu Glee ale tohle bylo o mnoho lepší! Film má smysl pro humor, vtipné hlášky, i vzkutku dobré herce a herečky..Mezi ně samozřejmě počítam i Annu Kendrick která se mi ve filmu líbila nejvíce a má naprosto krásný hlas který bych do ní vůbec neřekla. Samozřejmě by s nimi nebyla kdyby jí neuslyšela kamarádka ve sprše. Trochu mě překvapilo že když holky zpívali poprvé,tak jsem si myslela že tu písničku dozpívají a né že se jedna z nich pozvrací na diváky až do třetí řady. Díky bohu se dál už takhle naztrapnily. Hrozně jsem se těšila na finále,jak na skupinu kluků tak i holek. Hodně mě nadchla poslední písnička v soutěži ktrou zpívaly 'Bardenské Belly' kterou zremixovali a zaznělo při tom hodně písniček. Obě dve skupiny zpívají jen cover verze, dokonce bez všech hudebních nástrojů a svůj hudební doprovod si vytvářejí svým hlasem nebo tleskáním nebo i někdy pískáním. Jsem ráda že jsem se na to koukla. ()

Billie777

Překvapení! Kupodivu se z toho vyklubala naprosto super komedie. Jen tak z nudy jsem to zapla s tím, že to asi za chvilku vypnu a nakonec jsem se zkoukla celý a 112 minut uteklo jakoby nic. Neuvěřitelný ale fakt mě to bavilo. Annu Kendrick je pro Stmívání škoda. ()

wooozie

Film plný otřepaných klišé, naprosto otřesných dialogů a debilních vtipů založených na zvracení. Důvody proč tento film neposlat ke dnu, stejně jako High School Musical jsou jasné, přece jenom herecké výkony (některých!) herců jsou celkem solidní, poslouchat se ty písničky taky dají, jenže v okamžiku kdy má některý z aktérů říct něco smysluplného, tak je film tvrdě srážen dolů. Jelikož jsem ale nečekal opravdu nic světoborného a chtěl jsem si pustit film, kde hraje současná muzika, tak se na ty 2* ještě jakž takž dostanu. ()

Ladíme! podruhé

Ladíme! podruhé

18.02.2014

Z předloňské hudební komedie Ladíme! se vyklubal překvapivý hit. Sedmnáctimilionový film vydělal v kinech 113 milionů dolarů a dalších 80 vytáhl z domácích nosičů, ohlášení dvojky na sebe tedy… (viac)