Aqua - Barbie Girl

Hudba:

Søren Rasted

Søren Rasted

kingik

Aqua to v devadesátých letech rozjížděla na tanečních parketech s líbivou a chytlavou písničkou Barbie Girl. Tohle byl jeden z jejich největších hitů a i když byl následován množstvím dalších, tak v podstatě zůstal nepřekonán. Jak čas plynul ukázalo se, že je to klip poměrně obyčejný a usilující i o určitou míru nadhledu, které až tolik nedosáhnul díky přece jen převyšující míře infantility. Dnes již neexistující dánské seskupení možná v současnosti zaujme už jen tím, že si jejich zpěvačka nechala zvětšit poprsí, vydala pár málo úspěšných solových singlů než se nad ní aqua hladina definitivně uzavřela. Mé hodnocení: 60% ()

Marek1991

Nenapadá ma nič iné od skupiny Aqua, len táto komická pieseň, s ktorou sme si svojho času veľa užili. Nepáči sa mi, ak sa robí aj takáto akoby skrytá reklama na rôzne komerčné produkty, no toto malo aj iný odkaz a vie to pobaviť aj dnes. ()

corpsy

Áno, je to gýč. Skladba a videoklip. Ale je to pecka, ak ste vítali diskotéky a sledovali MTV v rokoch 90. Viac niet čo dodať. ()

PKD

Kdysi jsem někde četl, že za tento song byla vyd.firma MCA žalována firmou Mattel za to že...blablabla, ale utřela zadek. Já bych jim spíš dal pochvalu. Ale, to už tak na tom světě holt chodí. ()