Outpost: Rise of the Spetsnaz

• USA Outpost 3: Rise of the Spetsnaz

Roku 1945 zuří válka na východní frontě a sovětské „komando“ pod velením Dolokhova má za úkol zničit německý konvoj. Past je nalíčena, všechno šlape jako po drátkách, ale poté, co se zmocní tajných dokumentů, se karta obrací. Stává se z nich lovná zvěř. Jednotka se rozprchne po lese a nacističtí protivníci se pustí do pronásledování. Někteří sověti jsou zabiti, jiní zajati a odvlečeni do tajného podzemního bunkru, který je pod vedením fanatického velitele Strassera. Ten zde prování podivné pokusy, které mají dopomoci Němcům vyhrát válku. Z Dolokhova a jeho mužů se stávají pokusná morčata a brzy poznají, co znamená projekt Wolf Soldat. Kromě nacistických vojáků se v podzemí totiž skrývá i něco děsivého. Jde o oživlé mrtvoly, které se mají stát páteří nacistické armády… (SOLOM.)

Ombak▼Penari

Třetí díl trilogie Outpost by se klidně dal nazvat Wolfenstein, protože to ze všeho nejvíc připomíná tuhle stařičkou 3D střílečku. Dá se to dosledovat bez zdravotních následků a je to vlastně i celkem zábavné, ovšem natočené to je mizerně i v rámci kvalit série. Ale pořád celkem dobré palivo na sychravý pozdní večer. ()

masekjc

Pokud dvojka byla o střílení tak trojka je střílení na třetí. Bunkr zde sice hraje taky důležitou roli ale víceméně jde už stranou a tento film jako by se snažil odtrhnout od předchozích dvou dílů a jít svojí cestou. Takže jako samostatný projekt určitě ano, jako pokračování spíše ne. Nicméně zachraňuje to neskutečné hovádko Bryan Larkin, takže hvězda navíc....a prosím další díl :) ()

Knor

Nestává se to často, ale z této trilogie je právě třetí díl ten nejlepší => nejakčnější a nejkrvavější. A s nejrychlejším tempem sledujeme, jak se velkej nasranej rusák snaží dostat z bunkru smrti mlácením, střílením, podřezáváním skrz vojáky a naci-zombíky. Tak málo stačí ke štěstí, mě to v tomto případě tedy jo :-). ()

Mamlas

Ve 3. díle dozvíme něco o tom, jak to všechno začalo a vůbec to není špatné. Má to švung, je to naturální bez příkras. (53%) ()

spawnxp

Produkce trochu dietní, tajná laboratoř mohla bejt určitě barvitější, ale celkem hard akce a záporňáci pokapaj jak maj. Na trojku příjemný překvapení. ()

RedBoryyys

Nečekal bych,že třetí díl bude možná kvalitnější i než první,ale je to fakt dost na úrovni,aspoň tedy pro zájemce o tento druh filmu,kdy se mnohdy takovéto téma zvrtne na kravinu,což inklinovalo trochu i zde,když jsem viděl výběr "monster",pak se ale naštěstí urovnalo a nestalo se z toho wrestlingové mazlení... ()

Allein4 odpad!

Hrůza a děs, naprosto zbytečný film. Mám rád zombies, mám rád akci...ale tady se to všechno minulo s účinkem a vzniklo něco blíže nespecifikovatelného, co si zaslouží zapomenout. Malé (bezvýznamné) plus za kostýmy a celkovou výpravu. Jinak vše špatně. ()

vinducha

Být mi 12 let , tak se tetelím blahem . Ale ty časy jsou naštěstí  dávno za mnou . Very fany je teda ta příšerná angličtina jak na ruské , tak německé straně . Jinak na 1 skouknutí s podpůrnými látkami se to dá . Točí se daleko horší "skvosty". A tohle stálo evidentně pár kaček a někdo měl zřejmě 1 známého sběratele veteránů z II. sv. , který zapůjčil na natáčení celou svou sbírku 4 ks německé vojenské techniky. ()

P3RS3CUToR odpad!

Sorry, ale pro mě naprosto nekoukatelná záležitost. Vozidla vidím jako zapůjčený z muzea a představuju si jak si na ně musej dávat asi bacha aby je neškrábli... Nic mi nepřijde věrohodný. Nebyla síla to dokoukat.. a když ve 2 ráno musim vstát z postele a vypnout film, kterej jsem měl na jen na dobrou noc, tak je něco špatně. ()

+sfinx+

V rámci těch mnoha filmů na stejné téma (nazi pokusy a bunkr plný překvapení) je tohle určitě nadprůměr. Už proto, že je trochu jinak pojatý. Nejde o stupidní řezačku v omezených prostorech, sem totiž přidali i kupodivu smysluplné dialogy a zajímavé postavy. "Lidé jako ty si mohou hrát na Boha, ale vždycky se najde sedlák, který vám vykope hrob." Samozřejmě - nic převratného a zcela originálního ... co se dá taky čekat za převratnou inovaci v mnohokrát opakovaném tématu? Jenže tohle je prostě o úroveň výš! ()

waxtrax

Jednička byla slušná, dvojka nic moc a tahle trojka možná o chloupek lepší než jednička. Možná to chtělo nějaký stupňující se vyvrcholení s bombastickým závěrem, ale je to anglický film, žádná posraná americká sračka s tleskáním na závěr a slzama v očích. U mě dobrý ! ()

Zupan_

Ukážka toho ako sa má pracovať z nízkym rozpočtom. Uchádzajúca alpha zombie akcia ktorá baví až do konca.Tu sa pre zmenu dokonca opravujú aj zombíci vo fyzických bojoch na päste. Musím pochváliť aj hercou že si dali záležať na prizvukoch svojich postáv. ()