Žralokonádo

(TV film)
  • Česko Žraločí tornádo (viac)
všetky plagáty

Na Los Angeles udrelo prečudesné tornádo. Z neďalekého oceánu vyzdvihlo žraloky a tie teraz ako živé, krvilačné a pažravé bomby bombardujú ulice mesta a vychutnávajú si neobyčajnú pochúťku v podobe na smrť vydesených ľudí. Surfista a zároveň majiteľ baru Fin (Ian Ziering) musí v tomto armagedone s pomocou svojich priateľov Baza (Jaason Simmons) a Novy (Cassie Scerbo) nájsť a zachrániť svoju manželku April (Tara Reid), s ktorou mu to už síce dlhšiu dobu neklape, ale ktorú má stále rád, a dcéru Claudiu (Aubry Peeples). (beso74)

Matli

Jako komedie je to parádní blbost, jako film je to naprostá blbost. Efekty bych udělal sám v Paintbrushi a sám nápad je šílenost a to nepočítám ty chyby ve filmu. Jinak člověk se nasměje (pokud nekouká sám) :-) Už se těším na dvojku. 10% ()

Chundys

Tohle byla debilita na entou, ono by si to zasloužilo odpad, ale na druhou stranu to bylo lepší než nějaké nové komedie :D. Šup sem s dvojkou :D ()

Bozvav

Tak jsem si myslela, že po filmu, kde bojuje obří krokouš s obří anakondou, už mne nemůže nic překvapit a ejhle, může. Nebudu zde vypisovat, jak děsná blbost tento film je, ale musím uznat, že už jsem se dlouho tak nenasmála. Jen těch žraloků je mi líto. Lepší by bylo, kdyby všechny lidi sežrali a nikdo na světě nezůstal, no třeba příště. Hodnoceno seriózně, tak jednu hvězdu za šílené provedení, neseriózně 4 hvězdy za ani nevím co, ale zábavné to bylo. ()

Israha

Počátek kultu. Už obsahující trademarkové prvky série v čele se záměrnou hloupostí a všudypřítomným sebeparodickým duchem, ale ještě ne tak odvázaný a přepálený, jako následující díly. I přesto je to ale pekelně zábavná věc, ta stopáž na druhé (a další) shlédnutí uteče až nečekaně rychle (což u podobných brakových nízkorozpočtových magořin bývá často problém, šílené nápady jsou slepeny nudnou dějovou vatou a patřičně nevyniknou). Není moc co dodávat, Ferrante při tvorbě pokračování pochopil, co lidi na Žralokonádu tolik chytlo, a pak na tuto kartu vše vsadil; jednička je tím pádem spíše slabším odvarem a takovým "testem", jestli tenhle přístup a specifický druh srandy uspěje. Uspěl, a zjevně daleko více, než se očekávalo. Ku vzteku všem fanouškům filmu jakožto druhu umění, a k radosti všem bláznům, kteří se rádi poklesle baví na cizí účet. ()

zdeny99

Úvodní scénu této série jsem očekával mnohem brilantnější než jen krátký laciný útok žraloků na loď na moři, kde navíc ještě nejsou moc vidět, a to nejdůležitější z ní je facka od žraloka tomu gangsterovi. Čekal jsem, že to bude stejně tak strhující podívaná jako v úvodní scéně ve trojce. Možná je to ale dobře, protože šokovat diváka tím vším, co jej čeká v následující hodině a půl, potažmo dalších pěti dílech, by bylo hned na začátek příliš. Takto idiotskou podívanou, která je zároveň takhle natočená schválně uvidíte jen ve Žraločím tornádu. A tak po jakžtakž klidné první scéně následuje klasický útok žraloků v moři a pak to už začíná nabírat na obrátkách. Jeden žralok vletí do baru, kde je zabit kulečníkovým tágem, druhý barovou židličkou, dalšímu je nacpaná plynová bomba do huby. Občas nějaký vyletí z kanálu, jinej si ustele uprostřed obýváku a pak vlivem tornáda už lítají všude, útočí na auta, čvachtají se na heliportech, lítají si zachycení na vrtulníku atd. Všude kolem slyšíte výkřiky typu: "Do háje! Na ulicích jsou žraloci!" nebo "Všude na ulicích plavou žraloci a jednoho máte v bazénu." A v samotném závěru této ujeté hňupoviny ještě můžeme vidět první vysoukání v dějinách filmu ze žraloka pomocí motorové pily. [5108. hodnocení, 542. komentář, 29%, 62. nejrozporuplnější film] ()

Fredy176 odpad!

vycházejme z faktu, že každý film je dokonalý a zaslouží si plný počet hvězdiček. Zde ovšem musím odečíst jednu za efekty, další za hloupý scánář, třetí za nepresvědčivé herecké výkony, další za celkový nápad, pátou za průlet žralokem s motorovou pilou, šestou za to, že mi film sebral 86 minut života (které chci zpět!) a poslední hvězdičku za fakt, že film je z produkce ASYLIA. Sečteno a podtrženo -2* - takže odpad! je zde velice neobjektivní hodnocení a pro film by měla být zavedena zvláštní kategorie - ABSOLUTNÍ DNO ()

Hapretor

Made by Asylum ! Jeah ! Koukatelné, leč neskutečně stupidní. Scénáristé od Asylumu musí fetovat toluen. Jinak nevím. Tady se stírá hranice demence, reality a zábavnosti filmu. Herci/čky špičkoví. Kupodivu se však triky podstatně vylepšily. Jednou se třeba dočkáme konečně něčeho "normálního". ()

gumbo

Nevěříte, že žralok umí létat? Ze bazén může vybuchnout? Že hurikán i tornádo se mohou objevit na stejném místě? Nevíte jak zastavit urikán? Nebo jak správně zabít letícího žraloka motorovoupilou. Zde to věechno zjistíte. - WTF - Is it a bird? Is it a plane? No it ´s a shark! -0-100% - ()

7ynek

Ať žije recese, je to příšerná sráča ale kde by jsme byli, kdyby nás o tohle ochudili? Zaručuju vám, že nikde jinde tornádo ze žraloků neuvidíte. A nezapomeňte u toho chlastat, to je povinnost... ()

sadlokan

Casting na tento film probíhal během největšího amerického pokerového turnaje v Las Vegas.Hlavní a jediný požadavek režiséra byla dokonalá"poker face"potřebná prakticky pro všechny postavy.Vybraní herci nesměli tváří v tvář větrným žralokům dát najevo žádné známky překvapení a umožnit jim jakoukoli,byť jen minimální převahu nad vzdušným prostorem centrálního Los Angeles. ()

BeranSon

Heh, nevím jestli to měl být fórek, ale já jsem to z toho tak pochopil. Nejdůležitější je brát tu patlanici s nadhledem a je všechno OKay. - 4/10 - ()

Hell_ena

Popravdě jsem ani neměla chuť film dokoukat, i přesto, že jsem se ze začátku docela slušně bavila. Naprostá hovadina ve stylu "apokalypsa se dá zvládnout" :D No a to ani nemluvím o animacích, protože ty tam skoro nebyly! :D např. když se žralok vynoří a hladina se ani nepohne, tak pardon, ale tohle je něco! :D Každopádně, už to nechci ani vidět! :D P.S.: horor to teda vážně není, upravila bych to na komedii :D ()

Brunky

Vážne? Zopár drinkov na byte s kamarátmi a že pozrieme dáku komédiu...napadnú nás filmy pod 10% z CSFD, toto síce nespĺňalo podmienku ale po vzhliadnutí traileru sme boli nadšený :D ...Ideme teda do toho... Celý film som sa neprestal smiať miestami som, až plakal od smiechu. Na toto treba vymyslieť nové slovné spojenie - geniálna hovadina...tak debilný film som v živote nevidel, neostávalo nič iné ako sa na tom baviť. Počítačové efekty snáď robili cez aplikáciu na mobile. :D ale toľko geniálnych a nových nápadov (odpalovať žraloky padajúce z neba vo vzduchu brokovnicou), zvratov :D no neuveriteľné. Je m úplne jedno či tento film mysleli tí ľudia vážne, alebo to už točili s cieľom totálnej kraviny, výsledný efekt ma proste nadchol. Jediné čo by som vytkol tomuto skvostu sú nesmierne rýchle strihy, neviem čo za kokaínmena to strihalo, ale 5 1sekundových strihov po sebe, to normálne až škodilo očiam a točila sa mi z toho hlava :D, prípadne som miestami stratil úplne poňatie čo sa vlastne deje... Vypichujem herecké hviezdy ako tá bloncka z prcičiek a Kevinov otec zo sám doma... Nič iné ako: Teším sa na 2ku!!!!! /Nepozerať triezvy/ :D ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně… (viac)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz