Detektív z Hongkongu

• Česko Detektiv z Hongkongu (viac)

Detektív Bennie Chan (Jackie Chan) z Hongkongu sa už vyše desať rokov snaží dolapiť neslávne známeho zločineckého bossa Victora Wonga (Winston Chao). Keď sa Bennieho mladá neter Samantha (Fan Bingbingová) zapletie s Wongovým zločineckým syndikátom, Bennie musí vypátrať jediného muža, ktorý mu môže pomôcť, uvraveného Američna a hazardného hráča Connora Wattsa (Johnny Knoxville). Bennie preteká s časom, aby priviedol Connora späť do Hongkongu. Z nesúrodej dvojice sa nakoniec stanú spojenci, ktorí prežívajú šialené a nebezpečné dobrodružstvá od zasnežených mongolských hôr až po vetrom ošľahané duny púšte Gobi. (TV JOJ)

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Klasická, stále opakující se a již okoukaná "Changovka", s "mdlou" zápletkou. Všechno to ale naštěstí zachraňoval Knoxville a místy vtipné situace. ()

tonton78

kdo má rád mangu a hentai, tak si vyloženě užije-opravdu luxusní šikmooké kočičky.jo a ještě tam hraje gumovej Jackie(nemylte se, to není název vibrátoru) ()

DonBraso odpad!

Já to nechápu.Tohle doopravdy natočil ten Renny Harlin,co měl na začátku své režisérské kariéry filmové lahůdky?Po 20 minutách jsem chtěl tento naprosto příšerně zbytečný film vypnout.Ale druhou šanci jsem mu dal,přeci jsem si říkal,tohle je fakt jen začátek.Ještě musím podotknout,že trochu se vrátit do starých kolejích buddy movie není na škodu,ještě,když je to můj oblíbený žánr.Dalo by se říci,že zde koukáme na novou Křižovatku smrti,jen místo Tuckera je tu Knoxville.Říkám fajn,to musí být sranda a dobrá akční jízda.Jenomže to je právě ono.Ten film je tak celý divný,že je to hrůza.Sice jsem nevěřil,že jsem poustoupil i na metu 45minut,ale jakmile tam tlupa z Mongolska začla zpívat Adele,tak jsem si řekl a dost.Jakcie Chan tam měl stále ten svůj stejný diář kopů,chvatů a nevím všeho ještě,na ty léta pořád stejná písnička,ale že už je to starej bard tak menší pochvalu určitě zaslouží.Za co určitě ne,že to produkoval,což asi chtěl on sám ze všeho nejvíce.Jenom kvůli tomu kolik je mu let,ani tu hvězdu nedám.Je to příšerná krávovina bože,která jak tu psal i rotel,je pro cílovku někde na bodu základní školy a pro věrný fans Jackieho.Naprosto příšerný střihy,digitální harakiri,choreografie dosti pod průměrem,protože léta se už zastavit nedaj,půlka scén nesedí ani pomalu,tak zas opět jen ty digitální triky a pár špeků pro diváky.Knoxville měl sekundovat hláškama,ale vypadal tam jak pastelína,která naprosto neumí hrát.Režisér nejspíš za těch 10 let zapomněl jak se točí filmy,protože tohle by natočil i Magnusek lépe pomalu.Humorná část v bojích s Jakciem byla v pár filmech let minulých,zde to vypadá jak nepovedené scény z jiného jeho filmu.Vše je děsné trapné a skličující,že slovo klišé je tu právem číslo jedna.Ve chvilku si člověk říká,že už je to taková bessonovka,ale ani to bohužel zdaleko není v takovým srabu.Zkrátka to byl materiál,který měl zůstat ve skříni silným heslem zapečeťen a Harlin už přestat točit,protože to vypadá jak Uwe Boll model řady nekoukat,jen smazat. ()

Madhuri

Jsem velký fanoušek Chana, nikoli však fanatickým, takže dokážu přiznat že některé jeho filmy nestojí za moc, to se ovšem rozhodně netýká Skiptrace! Vážně, nechápu tu vlnu negativity, která se na tenhle film snesla a hodnocení mě celkem zklamalo, protože film si zaslouží víc. Minimálně až tu budeme mít nesestříhanou verzi, jelikož to že ve filmu něco chybí jde opravdu hodně poznat a střihy působí někdy dost nepřirozeně...A pak ta akce, věčně táhnoucí se diskuze u nových chanovek- proboha buďte rádi že se na to Jackie nevykašle úplně, a spíš ještě smekněte na co si v 62 troufne, a přesto že se zraní (ostatně jako vždy xD ) jede dál! Tak už prosím laskavě přestaňte brblat že už Jackie nelítá jako v Drunken Masterovi, a naopak buďte rádi že už není jen takový ten srandovní číňan co někomu namlátí a tím končí, ale už i celkem slušně hraje (k tomuhle by se hodila hláška z filmu "Všechno zlé je k něčemu dobré") ...Přeci jen ale filmu musím něco vytknout a to jsou příšerné efekty, ale když tak nad tím přemýšlím, nemá to tak vypadat schválně? O.o Sečteno podtrženo, na Skiptrace jsem se těšila už delší dobu a netrpělivě jej vyhlížela a zklamaná jsem tedy rozhodně nebyla, přesto se ale těším až kouknu i na plnohodnotnou uncut verzi. ()

waltosin

Asi to vypada že Jackie ma svoje leta za sebou, ani ty jeho legendarní pohyby nejsou takové jako byvali, no jo starne s tim nic nenadelame. Hlavne mu ale nesedl vubec jeho partak, ktery se k nemu vubec nehodil a to byva v jeho mlatickach dost dulezity, tak snad priste si vybere lip at muzu dat lepsí hodnocení, protoze ta jejich cesta jinak docela usla a byla plna srandy. 40% ()

moviefan4

O Jackieho hereckon talente už nemusí byť ani reč a ani o tom že keď má vo filme hlavnú úlohu exceluje. Tu tomu neni inak a plus keď sa k nemu pridá môj oblúbený Johnny Knoxville vznikla super akčná komédia. V tomto filme musím pochváliť kameru ktorá bola naozaj úžasná a každý záber mal svoje čaro, či už akčný alebo záber krajiny a prostredia. Scénar bol super a hlavné charaktery boli vykreslené naozaj dobre, každý z hlavnej dvojice mal pre mňa svoje čaro. Len jediné velké mínus je to že vo filme sa nachádza dosť nezaujímavých vtipov, vo filme sú dosť suché pasáže ale prevahuje tu viac zábavnosti ako nudy. Preto si myslím že fanúšik Jackieho alebo Johnnyho nič nepoakzí keď dá tomtu filmu šancu. ()

v.indruchova

Než začnu musím dodat, že jsem velkým fanouškem J.CH. A teď k celkovému hodnocení. Jedním slovem.ŠPATNÉ. Možná dívatelné pro malé děti. Neuvěřitelně předvídatelné a dělané scény na sílu. Nerada to říkám, ale bylo to těžké dokoukat. Jackie se bohužel při natáčení opět zranil a ve velké části mi přijde, že hraje bojové scény v bolestech. Nedoporučovala bych něco takového už točit. Jak se říká v tom nejlepším se má přestat. Nechci se v budoucnu s lítostí dívat na staříka, který má třeba v 80 let, mlátí padochy a hází hlášky jako z amerického bijáku 80. a 90. let. Doufám, že se mýlím a Jackie nám to ještě všem nandá. Co je na filmu dobré jsou zavěrečné nepovedené scény, bohužel :-/. Když zadáte název filmu do překladače přeložívám to jako přeskočit stopu :), což jsem měla chuť udělat po chvíli dívání. ()

FIorian

Filmy tohoto stylu rozhodně nevyhledávám, o to více jsem byl ale překvapen! Lehké, vtipné ("Vypadáš dobře, oholil sis záda?"), s divákem cestující po všech koutech světa.. Chvílemi jsem měl pocit opravdové lidské vřelosti. Scéna, kdy Jackie zpívá Rolling in the deep a do toho se mongolskému folklóru holdující usměvavé sličné slečny ladně pohupují, kouzlí mocný úsměv na tváři i na duši a ten trvá a trvá.. ()

PatrikP4

Jackie natočil lepší a vtipnější věci než tohle... Ale já se celkem bavil díky Knoxvillovi... A opět ně bavily pokažené scény nakonci... ()

Rian_witcher

Mám Jackieho moc rád a chápu, že věk člověk nezastaví. Pořád jsem se bavil, ale už ne, jako by to byl kino film. Jako TV film je to skvělé. Scénář jako už stovky filmů předtím (scénářem se ale snad žádný Jackieho film nepyšnil). Vše už tu viděno bylo a kouzlo, které vtipně svými akčními scénami Jackie vždy dodává, je tak stále znát. ()

Stifler jako další ukecaný kámoš Jackieho Chana

Stifler jako další ukecaný kámoš Jackieho Chana

24.10.2013

Neříkal Jackie Chan něco o tom, že končí s akčními filmy? Každopádně to dlouho neplatilo. Už v lednu začne natáčet akční dobrodružnou komedii Skiptrace, ve které se určitě nevyhne pokusům o… (viac)