Keď sa Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) spoznali, boli ich vzájomné city naozaj veľmi silné. Ale o desať rokov neskôr a s dvoma deťmi na krku by ich láska potrebovala trochu nakopnúť. Aby obnovili vášeň v ich vzťahu, rozhodnú sa nakrútiť video, v ktorom počas neprerušovaného trojhodinového nakrúcania vyskúšajú všetky polohy z knihy o sexe. Prečo nie, zdá sa to byť skvelý nápad. Až do momentu, keď zistia, že ich najsúkromnejšia nahrávka už akosi nie je súkromná. V stávke je ich povesť a veľmi dobre si uvedomujú, že stačí jedno kliknutie a budú obnažení pred celým svetom- a to doslova! (TV Markíza)

Streeper

Na tenhle film jsem chtěla jít do kina, říkala jsem si, že spojení Jasona a Cameron ve filmu bude prostě skvělé. Ano Jason a Cameron jako pár k sobě jdou, ale to je na celém filmu asi ta nejlepší věc vůbec. Zápletka filmu o tom, že si jen tak pro zpestření natočí domácí porno video a pak se ho snaží rychle smazat z webu se mi zdá dost chudá a nudná. ()

Rodriguez

Né úplně špatná komedie, ale děj je šílené klišé. Manželé se snaží oživit svoji mladistvou vášeň, jenže se jim to žádným způsobem nedaří. Jednoho dne dostanou nápad se natočit. Jenže to ještě netuší, že stačí jedno špatné kliknutí a jejich video začne obíhat mezi známými.....mají omezené množství času na to, než je jeden malý vyděrač dá na největší erotický portál amerického šoubyznysu. 55% ()

necisty

Tak až na to, že se nejedná o žádnou "video kazetu", jak název naznačuje, ale o video z iPadu, který v tehdejší verzi nedokázal natočit tak kvalitní video a už vůbec ne na přední kameru a už tuplem ne takové záběry, které jsou později vidět - 1, ležel přece v tom koši na prádlo a 2, kdyby ne, tak by je musel někdo točit, iPad v jedné ruce takhle neudržíte. Po tom, co kompletně přejdeme skutečnost, že je to vlastně masivní reklama na Apple produkty, musím říct, že se mi film jinak líbil a skvěle jsem se bavil. Dvojice Jason a Cameron mi dost pasovala - z ní jsem hotový už dávno a on jí to nijak nekazil. Jack Black jako vlastník porno serveru taky dobře sedí. Rozhodně vybočuje z průměru, děj není přímo nalajnovaný a nepřichází žádná krize, prostě je to od začátku do konce pozitivně naladěné. Přehlížím i logické chyby - co by, kdyby... Celkový dojem bohužel kazí fakt, že je video na konci puštěno... to tam opravdu být nemělo. ... Víš co je to cloud? ()

Juto

Po 100 minútach sa film vlečie a vlečie, až nakoniec v poslednom dejstve stratí paru a potom sa zrúti na hromadu opotrebovaných fľakov, ochabnutých gagov a gýčového sentimentu. 3/10 ()

Icefist

Sex Tape je klasická oddychovka, u které netřeba zaměstnávat mozek a jednoduše jen sledujete, co se před vámi odehrává. Humor vás sice povětšinou nerozseká, ale na druhou stranu se téměř pořád usmíváte. Netuším, jak moc byla Diaz načančaná a jak často používala dublérku, ale nemůžu než konstatovat, že tu umí být zatraceně žhavá. A Segel mi taky až tak nevadil. Slušná práce a 60 %. Oblíbená část- Hankovo puštění hudby v jeho domě ()

SHI-SHA

Průměrná, ale slušně obsazená komedie. Bavil jsem se u ní mnohem víc, než jsem na základě zdejšího hodnocení očekával. Nicméně srážím jednu hvězdu za naprosto nechutný product placement jablečné elektroniky. ()

Iwus.ka

Diaz se Segelem píchají kde se dá a kdy se dá. Pak to nějak uvadá a oni to pro zpestření s rozpaky natočí. Jenže průser není jen vědomí, že nedopatřením jejich herecký počin uvidí spousta dalších lidí, ale docela průser je i zbytek filmu a bohužel to nezachrání ani ústřední dvojice. ()

URBAN

Popravdě je to blbost, jenomže podána tak něják něžně vzhledem ke svému obsahu, který je z nějákého důvodu dobře podaný i pro člověka který tyto typy filmů nemusí. Já bych popravdě byl radši kdyby se přidalo trochu více úchylnosti, ale i v tété formě jsem se pobavil a zasmál. Prostě je to jen film na odlehčenou a kdo má rád Marshlla z Jak jsem poznal vaši matku tak se má na co těšit, protože tady je to celý Marshall, člověk by aji zapoměl že se nedívá na Jak jsem poznal vaši matku. ( 3.10.14/PC ) ()

SeanLSD

Sexy to veľmi nebolo, a dosť často skôr deprimujúce než zábavné. Okrem upachtenosti v rozvíjaní hyperbolizovanej historky z toho tak strašne presvitala obyčajnosť života, že som mal chuť ísť sa ožrať... – keby som už nebol. V niečom to bolo tak výstižné, až to vôbec nebola sranda. Vnímam SEX TAPE skôr ako sociálnu drámu - sondu do partnerského vzťahu po čase a/alebo deťoch a vplyve moderných technológií na naše životy. Zábavné okamihy sa do nich totiž vlastne vnášajú už iba skrze nové technologické hračky, ktoré sa konzumne valia tak rýchlo, že ani nestíhame zisťovať, ako fungujú. ()

andiek05

Čekala jsem, že to bude mnohem horší, ale zas až taková tragédie to nebyla - hlavně tedy díky hledání nahrávky a pokusům o její zničení, to bylo zábavné :-D ()

Khumbac

No a já se docela bavil. Segel a Diazová se k sobě hodí a věřil bych tomu, že přesně taková situace jako se stala jim, se klidně mohla někomu přihodit :-) Jo a v neposlední řadě je třeba říct, že to po třicítce se ztrátou energie je pravda. Tolik vyřčených porno servrů jsem jaktěživ neslyšel :-D ()

Triple H

Cameron to na jej vek sluší, až rozmýšľam či sa trošku neretušovalo. To je jediné pozitívum. Inak kolekcia trápností a kŕčovitých pokusov o humor. Segelova slabšia chvíľka. ()

Motinski

Neskutočná blbosť. Minimálne vtipná, výstižnejšie je asi označenie trápna, nudná a s nemastným Segelom. Jednu * za Cameron Diaz a scény u Roba Lowa doma, na nič iné sa tu nedalo pozerať. Námet pritom nie je na zahodenie, prevedenie ale nevyšlo. ()

A.L.E.S.

Po odchodu z kina mi trvalo dlouho, než jsem si utřídil všechny ty dojmy a zážitky z filmu. Pravdou je, že film utekl rychle. Ovšem nikdy jsem si nemyslel, že uvidím porno v kině. Byly tam dokonce i scény, které bych v klasickém filmu nečekal a vlastně bych je ani vidět nemusel. Ty tři hvězdičky jsou takové rozpačité, protože někde je ten humor načasován dobře, jindy se jen plácá, aby nebylo ticho, a nedostatečný scénář v některých chvílích je celkem znát. A mýlil jsem se, když jsem se domníval, že se na závěr dočkám nějakého morálního ponaučení. V jednu chvíli byl ten závěr i celkem jasný, ale důstojnému konci byl zlomen vaz. ()