Mickey na cestách

• USA Mickey's Trailer
Animovaný / Krátkometrážny / Rodinný / Komédia
USA, 1938, 8 min

Myšiak Mickey, Pes Goofy a Káčer Donald, cestujú krajinou v super modernom karavane, s plným vybavením. Extra trieda. Všetko ide dobre až do chvíle, kedy roztržitý Goofy zabudne, kvôli chutnej svačinke na to, že sa má predovšetkým venovať riadeniu vozidla. (MM_Ramone)

petaspur

Goofyho ležérní řízení vozidla zadními běhy při četbě novin je jistě zábavné, ale hlavní atrakcí tohoto snímečku je karavan. Do standartního vybavení tohoto zázraku patří zejména přeměna karavanu na několikapatrový rodinný dům, proměna obytné části v libovolný druh pokoje a jako bonus jsou na místě náhradního kola umístěny kulisy s panoramatickým výhledem na líbeznou přírodu. Tomu říkám dovolená. ()

MM_Ramone

Silná trojka obľúbených, animovaných hrdinov - Myšiak Mickey, Pes Goofy a Káčer Donald, cestujú krajinou v super modernom karavane, s plným vybavením. Extra trieda. Všetko ide dobre až do chvíle, kedy roztržitý Goofy zabudne, kvôli chutnej svačinke, na to, že sa má predovšetkým venovať riadeniu. Klasický, farebný, krátkometrážny film od Walta Disneyho. *** ()

Martin741

Nenavidel som Mikyho Mauza uz ako zasran, a nenavidim tu animovanu mys doteraz. nenavidim to a chcem aby to vsetci vedeli. Dzerry je kultova mys, ta ale s Dyznym nema nic spolocne , pokial viem : 41 % ()

majo25

99. diel zo série Mickey Mouse - opäť spolu s Donaldom a Goofym, tentoraz v karavane poznávajúc krajinu a úžívajúc si dovolenku. Ten ultramoderný a hypekompaktný karavan by som tiež chcel vlastniť. Nebyť tej šialenej ultetenosti, bol by som daj o 1* viac. 65% ()

eye candy

Hey Mickey, any milk today? Karavan je jedna z nejlepších a nejoriginálnějších krátkých Disneyho epizodek, co jsem měl možnost vidět...pro mě osobně mega-pure-klasika, ještě dnes si z ní hodně pamatuju...a to mohli dávat když mě bylo tak pět :) ()

Vampyre

Krátka rozprávočka, kde Mickey, Donald a Goofy cestujú úžasným prívesným karavanom. Podstatou problému je, že šoféruje Goofy :) ()

PetraMishka

Mickey a jeho přátelé mají úžasný moderní karavan, který nabízí veškerý komfort. Při snídani se ale dostanou na uzavřenou silnici, na které zažijí pořádně adrenalinovou jízdu. Skvělé nápady. ()