Bomba, umiestnená v aute vietnamského podnikateľa, ťažko zraní jeho manželku. Vyšetrovanie komplikuje hradba mlčania v komunite. (RTVS)

Nonna

Ukázka toho, že i Korejs může být užitečný, tedy že nikdo nejsme černobílý. Ovšem ráda ho stejně nemám, ačkoliv kalendáříček se mu povedl skutečně úžasný:-)  Pokud by byl na prodej, visí mi celý příští rok na záchodě. To by byl marketingový tah - myslím, by se po něm zaprášilo. Jinak velmi zajímavý a poučný vhled do asijské komunity a jejich tradic. Z pohledu pachatele na konci doslova mrazilo. ()

Hammond

Dobrý zvuk kroků, psaní na klávesnici, i otáčení listů papíru. Bravurní zvuk manipulace s pouty, jejich otevírání i zavírání. Výhrady nemám ani ke zvuku zaklapávání dveří od auta. ()

PenelopaW

Přiznám se, že tenhle případ si z médií - na rozdíl od metanolu - vůbec nepamatuju. Škoda, že pachatel byl divákovi poměrně záhy jasný. Domněnka, kdo uhnal Anděla do chomoutu se potvrdila, ale příčina Pražákovy animozity vůči Netíkovi mi pořád není jasná. Pepa Korejs jede :-D, Kozák by mu měl rychle vymyslet nějaký úkol, jinak se ještě bude hodně divit :-)). ()

Winster

Kalendar super. namety na pripady - hrozny. Vykony ? Hrozny vsecko ze starych dilu je spatne, prazak dela vsecko uplne spatneeee! Andel ten ne ale necha se ukecat, Novej nafoukanej vysetrovatel ma papiry na hlavu takze cokoliv udela a rekne je spravne! ()

Cesty timem

Zatím podle mne nejlepší díl 3 série! Prostě bomba, psychologie, Korejs s kalendářem (bomba)... Že se Petr oženil jsem zaznamenal až nyní. To musí bejt šťastnej... No to musí :D ... Kalendář s Korejsem chci taky - už je nás dost ne? Jinak můj kámoš má tiskárnu i na malé náklady, takže klidně jen pro členy klubu "Korejs", kdyby bylo potřeba :-) ... Jinak do vietnamskýho nehtovýho studia bych tu svou nikdy neposlal, něco o tom vím! ()

quokam

Ja nevim, ale mam takovy pocit, ze se herecky nedari uz ani panu Stachovi. Jako mozna se ukaze, ze vseobecna otupelost, unavenost a topornost, co vladne v kanclu, je nejakym dlouhodobym rezijnim ci scenaristickym  zamerem a bude to v budoucnu vypointovane. Mozna. Ale herecky to drží nad vodou jenom pan Hanus, jehoz postava jakozto jedinna je vicerozmerna a on ma co hrat. A to je proste malo. A ne, ten Srsen tam vskutku neni prvni den. 60 pro. ()

kikinozka

Způsob dopadení pachatele převzatý z Columba (Případ diplomatické imunity), trochu pochybuju, že právě takto byl skutečně dopaden (obhájce, kteýr pak už byl přítomen, snad není debil, aby na to skočil taky). ()

Sa.sa

Hodně zajímavý díl z Vietnamského prostředí, které je nám cizí a vůbec ho nechápeme... Ten konec byl fakt drsný i to rozuzlení když se ta jeho manželka zastávala.. No jiný kraj jiný mrav 😎😎😎 No a ten kalendář s Korejsem na každé straně byla je jahůdka na dortu 😀😀😀😀 ()

Gareth_Jones

Asi najslabší diel tretej série, ale vôbec nie zlý. Pekne vykreslené prostredie vietnamskej komunity, kde vládne patriarchát, muž robí biznis a drží si status alfasamca, ak prejaví slabosť alebo zakopne, tak v očiach obchodných partnerov padá o priečku nižšie.  Vozí sa zásadne na mercedese, aby hrali formu. To vidím denno denne aj v realite. Vozia sa zásadne na SUVčkach alebo nadupaných audinách. Držia spolu a medzi seba si niekoho iného okrem Vietnamcov len tak ľahko nepustia. Aj vietnamskí herci tu zahrali dobre, hlavne páchateľ na výsluchoch vedel čo chce a čo nechce povedať.... Linka s Korejsom super, chlapík sa začína zase drať na popredné pozície hrdinov... Zjebanie Pražáka s Andělom od Tomáša Kozáka bolo špičkové, sedeli tam ako zmoknuté myši... ()