Biting Elbows: The Stampede

(hudobný videoklip)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný / Akčný / Sci-Fi
Rusko, 2011, 3 min

Mladí zaměstnanci se rozhodnou, že šéfovi ukradnou teleport, což ovšem nebude tak jednoduché, protože má svoji ochranku. (Michalek)

Tom_Lachtan

Totální, ale totální náhul, kterej v mých očích za pokračováním jen lehce zaostává, tady pro mě funguje všechno, včetně hudby a trochy té linearity (padouch, prásk, padouch, prásk, padouch, prásk) ()

Madsbender

Predchodca audiovizuálnej lahôdky Bad Motherfucker, The Stampede nie je síce taká štýlová luxusná pecka, ani nemá tak kvalitnú hudbu, zato ako lákadlo a malý prekrm funguje viac než perfektne a efektne. A má masívnu naháňačku na streche a dokonca scénu hore bez :) ()

corpsy

Tréningové ihrisko, asi preto je to celkovo chudé a nevýrazné. Samozrejme nasledujúca vec dopadla jednoznačne omnoho lepšie. ()

kinghome

Na to jak je to krátké, tak začátek celkem nudí, ale když se to rozjede, tak je to skvělá akce a úžasnej nápad. Na dvojku to rozhodně nemá, ale i tak je to hezká podívaná. Doufám, že se rusáci rozhodnou natočit další díly tímto způsobem. Nebránil bych se ani celovečerňáku v takovémhle stylu. Je to povedené, škoda že je ten začátek takovej nezáživnej. ()

Torgal

Tretia hviezda je v podstate za nápad natočiť to z pohľadu vlastných očí, nakoľko filmík inak nevyniká ani scenárom, ani kvalitou spracovania. Druhý diel je určite lepší. 6-/10 ()

PEZ

Vcelku napadity sposob ako uniknut z vsednej reality kancelarskej prace. :) POV kamera ok, ale nema to este taku silu ako namakana dvojka. I tak, niektore sceny cool. ()

mad.dog

POV jízda Ilji, která příběhově předchází Bad Motherfuckerovi, není ještě tak super, aby si z ní každej sednul automaticky na prdel, ale je to taky celkem randál, takže za mě dobrý. ()

Karlsberger

Předchůdce předchůdce Hardcore Henryho, který je napěchován akcí od začátku až do konce. Zkvěle zpracované scény, u kterých se ani vteřinu nebudete nudit. ()