Biting Elbows: Bad Motherfucker

(hudobný videoklip)
  • Rusko Bad Motherfucker
Krátkometrážny / Hudobný / Akčný / Sci-Fi
Rusko, 2013, 5 min

Ruský mladík se probudí po nezdařilém odcizení teleportu. Když zastřelí i jeho pomocníka, nejde již jen o to získat teleport zpět, ale i pomstít se. (Michalek)

D.Moore

Ačkoliv je film nápaditý, svižný a jistým zvrhlým způsobem také zábavný, chválit ho nemůžu, protože se mi z jeho sledování hlava nejprve točila a po chvíli mě regulérně rozbolela. Takže jsem si to zkrátka až tak nevychutnal. A ačkoliv by mě zajímal, nedovedu si představit, že se dívám na takový celovečerní film. ()

JohnMiller

Zo začiatku asi prvých 10 sekúnd sa to tvári ako obyčajná amatérska snímka... ale potom to príde headshot a môže sa začať útek.. do piatych minút rusáci natlačili toľko výborných akčných prvkov že to ani nie je možne vždy keď som si hovoril "dobrý nápad , ale viac toho tam už nedajú" Vždy pridávali akciu a tempo sa zrýchľovalo bezpochyby označujem túto krátkometrážnu snímku za najlepšiu akčnú päťminútovku akú som kedy videl. ()

ClapTrap

https://www.youtube.com/watch?v=Rgox84KE7iY Nehorázně cool akce z první osoby, všichni příznivci FPS (first person shooter), nebo-li prostě stříleček musejí naprosto chrochtat blahem, protož Ilja Najšuller to vystihl úplně geniálně. Ačkoliv se zdá akce hektická, což je, tak je krásně přehledná. Na ten rozpočet vynikající práce. V současné době si Ilja splnil sen a natočil celovečerák Hardcore Henry. Zde musím hodnotit 5*, protože jsem býval pařan FPS her a tohle mi je hrozně připomíná. Vynikající počin. A co se týká hudební vložky, tak "Bad Motherfucker" tu také sedí jak prdel na hrnec. ()

Tom_Lachtan

lepší honičky, lepší hudba (možná), lepší závěr, lepší využití kamery, lepší v podstatě všechno. A to mi nevěřili, když sem říkal, že Rusáci můžou natočit dobrej akčňák. pche. Vůbc se nedivím, že Iljovi svěřili celovečerní film z natáčený, jak jinak, z pohledu první osoby.. No, snad to dopadne dobře. ()

Jezinka.Jezinka

Ohavný film, zejména za zmínku stojí ta příšerná hudba, protože ta na tom nebyla zdaleka to nejhorší. Oprava - tak jsem se zorientovala v tom, co je jednička a co dvojka, protože tu v těch videích je hokej ... a hodnocení nechávám s dodatkem, že jednička je ještě mnohem horší, i když to je prakticky totéž. ()

Co chystá režisér Hardcore Henry?

Co chystá režisér Hardcore Henry?

03.09.2018

Režisér Ilja Najšuller, který si fanoušky poprvé získal drsným akčním klipem k písni Bad Motherfucker, rozhodně nepatří k tvůrcům, kteří by se rádi drželi zajetých postupů. Jeho filmový debut… (viac)