Ako si vycvičiť draka 3

• Slovensko Ako vycvičiť draka 3 (viac)

Ostrov Blp je dračí raj obývaný Vikingami, alebo vikingský raj obývaný drakmi, ako sa to vezme. Bývalí odvekí nepriatelia tu žijú v závideniahodnej harmónii. Vládne im mladý náčelník Štikút, ktorý miluje lietanie s okrídleným parťákom Bezzubým. A miluje aj svoju kamarátku Astrid, len jej to ešte nestačil naplno povedať. Paradoxne práve láska sa stane predzvesťou mrakov, ktoré sa nad Blpem začnú sťahovať. Štikút je v tom nevinne, môže za to rozkošná biela dračica, ktorá doslova omráči Bezzubého, ktorá sa pod jej vplyvom premení z obávaného Nočného draka na neistého puberťáka. Možno aj preto včas vo vzduchu neucíti nebezpečenstvo pre všetkých drakov, ktoré sa k brehom ostrova blíži. V snahe nájsť pre ne nové útočisko sa Štikút a Astrid vydávajú pátrať po mýtmi ospevovanom Skrytom svete, v ktorom by sa všetci draci mohli pred touto hrozbou ukryť. Nájdu ho? A nájdu ho včas? (CinemArt SK)

Gan.s.dalf

Nejhorší díl z celé trilogie. Pouto mezi Škyťákem a Bezzubkou je hezké e dojemné. Začátek filmu je dobrý, ale zápletka už tak super není. Odehrálo se tam všechno nějak tak rychle. Záporák je celkem stejný, až na pár věcí, jako z minulých dílů. Ale konec všechno zachránil. Vyvrcholení celé trilogie a též i vztahu Škyťáka s Bezzubkou bylo velkolepé, plné emocí. Super zakončení mé oblíbené trilogie. 7/10 ()

Jad

Epické vyvrcholenie dračej ságy na čele so Štikútom a Bezzubým sa podarilo na výbornú. Draci sú jednoznačne najlepšia séria od DreamWorks. Vzťahy medzi hlavnými postavami sa naďalej prehlbujú a romantické vzťahy(či už Štikút a Astrid, ale aj Bezzubý a Lightfury) sú vo filme zvládnuté na výbornú. Film je stavaný tak, aby zaujal najmä mladšieho diváka, ale ostatným to vynahradí v záverečnej polhodine. A k animácii nemám čo dodať. Keďže je to jedna z mojich najobľúbenejších animovaných sérií bol som sklamaný najmä z prvej polhodiny, ale ten emotívny záver mi to vynahradil. Ďakujem DreamWorks za TOP sériu. ()

teekanee

Do třetice a zase o něco hůř než minule. Film obsahuje docela dost vyloženě trapných scén, u kterých dospělému diváku je vyloženě trapně. Hlavní postava dělá debilní rozhodnutí a záporák je naprosto nesympatický, rádoby drsný krypl. Naštěstí vizuál je ohromující a všechno okolo Toothlesse a jeho přítelkyně je skvělé. 70% ()

Slabko

Dávám tomu 5* jen kvůli emocím co to ve mě vyvolalo. V poloplném kině kde jsem byl asi jeden z 10 dospělých jsem při loučení brečel jako želva a během téhle pětiminutové scény mi hlavou proběhly všechny ty epické, emotivní a celkově úžasné momenty z nejlepší animované trilogie všech dob. ()

Enon

Na první zhlédnutí jsem z toho byl poněkud zklamán, tři roky zpátky bych určitě neřekl, že si to zaslouží 5 hvězd, ale světe div se, můj názor na závěr dračí trilogie se po druhém zhlédnutí po třech letech změnil. Je to úžasná jízda plná emocí a krásných momentů, které stojí na pevných základech nosného příběhu. Animace je skvělá a například písek při scéně, kdy Bezzubka balí běsku, vypadá neskutečně dobře a řekl bych, že obecně animace v tomto filmu je tak nějak vrchol studia Dreamworks. Záporák není nejlepší, ale chápete jeho motivaci a není to plochá postava. Celé loučení s draky bylo překvapivě dost silné a nechápu jak sem na poprvé nemohl nic cítit. Zakončení je perfektní a řekl bych, že uspokojí všechny. Jak vycvičit draka 3 je tedy za mě dosti vydařené finále, výborně uzavírající celý příběh Škyťáka a Bezzubky. 81% ()

LaVolpe

Od tretieho dielu som síce očakával viac, ale nebola to absolútne žiadna katastrofa. Opäť DreamWorks dokázali to, že animačne vedia konkurovať Pixaru, príbeh tu bol taktiež veľmi kvalitne spracovaný, no úprimne povedané, čakal som ešte niečo viac... síce to vo mne vyvolalo emóciu, avšak čakal som niečo silnejšie, niečo ešte viac na záver dobrodružstva takéhoto rázu. Nesklamalo ma to, ale ani ma to nerozcítilo tak docela. ()

RoKar

Po povedeném pokračování a celkem důstojnému zakončení, které 2. díl mohl přinést jsme se ocitli v rádoby vtipném animovaném filmu pro děti, který po 9 letech už prostě nefunguje. Vtipné scény jsou kýčovité a smysl má jen dějová linie s nalezením jiného nočního běsa, která má ale tolik chyb navázaných na hlavní příběh a je tak zvláštně napsaná, že tento snímek neměl nikdy vzniknout. ()

První významná filmová ocenění vyhlášena

První významná filmová ocenění vyhlášena

05.12.2019

První prosincové dny došlo k vyhlášení dvou ocenění a jelikož oba vyhrál stejný snímek, začíná tak velká spekulace o možném vítězi na Oscara. Před pár dny představil režisér Martin Scorsese na… (viac)

Třetí drak letí k rekordním ziskům

Třetí drak letí k rekordním ziskům