Dračí záchranáři

• USA Dragons: Rescue Riders

Dvojčata Dak a Leyla se svými dračími kamarády neustále zachraňují ostatní, brání svůj domov v městečku Huttsgalor a celou dobu se dobře baví. (Netflix)

Davies182

Dcerka už jede obě série asi po osmé, takže jsem po pár dílech naznal, že asi mohu ohodnotit. Jak vycvičit draka pro nejmenší se v podobě seriálu kupodivu docela povedlo. [Netflix] ()

Likan7

Dětský spin-off Draků pro nejmenší. I když to je pro děti nejmenšího věku, mě to bavilo. Animace fajn, příběhy nemají takovou výchovnou váhu, je to překvapivě solidně akční a a fakt, že 2 děti rozumí dračí řeči, otevírá dost prostoru pro zase něco nového, co zatím v dračím vesmíru nebylo. Draci samotní jsou skvělý, baví, mají dobrý charaktery a Krkal nad všemi vede roztomilostí i chováním. Dobrá práce. Jen doufám, že navazující seriál, který získal na podzim 2021 Peacock, se časem dostane i k nám v jakékoliv formě. ()

Lukin413

To lepší z dětské produkce, dračí hrdinové jsou sympaťáci, výchovná stránka není tak prvoplánová, jak bývá v dětské produkci zvykem, snesitelné i pro dospělé. ()

Krnac

7,5/10 - vzhľadom na cieľovku. Trailer vyzeral dosť na nič ale výsledok je pomerne dobrý. Zo začiatku je všetko priemer, silné mierenie na deti a občas sa pritrafí dobrá hláška, postupom sa seriál zlepšuje, časti začínajú mať náväznosti, sú tu vážne časti a pár pri ktorých sa bude každý rehotať, sú tu veci ktoré fanúšik Ako si vycvičiť draka dobre pozná ale snažia sa dodávať nové druhy drakov, starší divák bude v deji vedieť niektoré veci dopredu a u jednej časti odhadnete koniec 10 minút dopredu. Keď vezmem že je to určené pre deti tak 4* ale len vďaka 2. polovici, tá prvá je naozaj len uvedenie a chýba mi tam origin scéna pre Daka a Leylu. ()