Dračí záchranáři

• USA Dragons: Rescue Riders

Dvojčata Dak a Leyla se svými dračími kamarády neustále zachraňují ostatní, brání svůj domov v městečku Huttsgalor a celou dobu se dobře baví. (Netflix)

Recenzie používateľa Krnac k tomuto seriálu (5)

Dračí záchranáři (2019)

7,5/10 - vzhľadom na cieľovku. Trailer vyzeral dosť na nič ale výsledok je pomerne dobrý. Zo začiatku je všetko priemer, silné mierenie na deti a občas sa pritrafí dobrá hláška, postupom sa seriál zlepšuje, časti začínajú mať náväznosti, sú tu vážne časti a pár pri ktorých sa bude každý rehotať, sú tu veci ktoré fanúšik Ako si vycvičiť draka dobre pozná ale snažia sa dodávať nové druhy drakov, starší divák bude v deji vedieť niektoré veci dopredu a u jednej časti odhadnete koniec 10 minút dopredu. Keď vezmem že je to určené pre deti tak 4* ale len vďaka 2. polovici, tá prvá je naozaj len uvedenie a chýba mi tam origin scéna pre Daka a Leylu. ()

Hnízdo (2019) (S01E01)

Táto časť mohla byť oveľa lepšia keby bol ukázaný aj origin postáv ktorý nám bol zhrnutý pár vetami. ()

Už se nevracej (2019) (S01E03)

V istom zmysle podobný diel bol aj v pôvodnom seriály kde celá epizóda vrátane súboja ktorý najviac spája obe časti bol lepšie spravený. ()

Síla dračích slin (2019) (S01E10)

Príbeh priemer a dá sa predvídať ale musím povedať že som sa nasmial a celkom nápadité. ()

Bručoun, 2. část (2019) (S01E14)

Zakončenie pomerne podarené a dobre zapadlo do deja. ()