Réžia:
Martin EnlenScenár:
Torsten DewiKamera:
Philipp TimmeHudba:
Dieter SchleipHrajú:
Heike Makatsch, Inka Friedrich, Martin Feifel, Tatjana Blacher, Monika Baumgartner, Justus von Dohnányi, Johannes Herrschmann, Torben Liebrecht (viac)Hrajú
Heike Makatsch
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Láska nebeská (2003)
Cesta do Santiaga (1999) (seriál)
Aimee a Jaguár (1999)
Inka Friedrich
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Konečná uprostred cesty (2011)
Willenbrock (2005)
Pred rokom v zime (2008)
Martin Feifel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Bastard (2023)
Země sněhu (2005)
Čo robiť, keď horí? (2001)
Tatjana Blacher
Najlepšie filmy:
Deník Anne Frankové (2001) (TV film)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Monika Baumgartner
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Hrozná holka (1990)
Starke Zeiten (1988)
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Justus von Dohnányi
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Napola: Hitlerova elita (2004)
Veľký sen (2011)
Johannes Herrschmann
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Posledné dni Sophie Schollovej (2005)
Das Wunder von Wörgl (2018) (TV film)
Svatební zvony (2009) (TV film)
Torben Liebrecht
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Adidas versus Puma (2016) (TV film)
Luther (2003)
Za mořem (2004)
August Zirner
USA
Najlepšie filmy:
Homo Faber (1991)
Kolónia (2015)
Das Wunder von Wörgl (2018) (TV film)
Kyra Mladeck
Najlepšie filmy:
Denník Anny Frankovej (2016)
Aimee a Jaguár (1999)
Hadí vejce (1977)
Sidonie von Krosigk
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Bibi Blocksbergová 2 (2004)
Michael Gempart
Švajčiarsko
Najlepšie filmy:
Good bye, Lenin! (2003)
O jedné dívce (2014)
Šuani (1988)
Michael A. Grimm
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Šťastné a veselé (2005)
Denník Anny Frankovej (2016)
Das Wunder von Wörgl (2018) (TV film)
Franziska Schlattner
Rumunsko
Najlepšie filmy:
Elementární částice (2006)
Crazy (2000)
Bella Germania (2019) (seriál)
Oliver Breite
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Nočné stretnutia (1999)
54 hodín (2018) (seriál)
Poklad Bielych sokolov (2005)
Ulrich Boris Pöppl
Najlepšie filmy:
Vincent jede k moři (2010)
Šifra (2003) (TV film)
Kráľ zo St. Pauli (1998) (seriál)
Til Schindler
Nemecko
Najlepšie filmy:
Nočná mora (2015)
Misandrie (2017)
Žáby k zulíbání 3 (2009)
Philipp Sonntag
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Grandhotel Budapešť (2014)
S tváří dítěte (1968)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
David Zimmerschied
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Válečná generace (2013) (seriál)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
13 minút (2015)
Walter Hess
Švajčiarsko
Najlepšie filmy:
Posledné dni Sophie Schollovej (2005)
Shoppen (2006)
Hanami - čas kvetoucích třešní (2008)