Crazy Clown Time

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný / Dráma
USA, 2012, 7 min

David Lynch proslul jako filmový režisér, známé jsou rovněž jeho obrazy, nicméně se již po dlouhou dobu také věnuje tvorbě hudby. Ač se v minulosti podílel na řadě nahrávek, své první sólové album pod vlastním jménem vydal až v roce 2011 s názvem Crazy Clown Time. Ke stejnojmennému songu z tohoto alba také režíroval videoklip korespondující s textem a náladou písně pojednávající o jedné divoké zahradní párty. (J.Connor)

ledzepfan

Žádná těžká filosofie se nekoná-neblbněte přecejen je to jenom video k songu plného ventilace přetlaku . Divák se příliš slepě naučil vnímat Davida jako hrozně divného podivína(možná úchyla) jehož práce se musí brát velmi vážně protože je to přece ART. A čím více se nám snaží ukázat, že je vlastně úplně normální, že má smysl pro humor a nadsázku, že si taky rád zablbne aby upustil páru( jako každý z nás)-tím vážněji, ostřeji a kritičtěji ho hodnotíme..... Serte na to-Prostě si jen užíjte song a pobavte se.. ()

Adam Bernau

Opačný způsob koexistence čiré profanace a hieratizace, než jaký je obvykle k vidění. Nevěděl jsem, že Lynch umí zpívat. Pokud jde o obraz, je to jeden z nejsilnějších dokladů, že krásné může být tvořeno hnusným (mám na mysli krásné a hnusným). Ačkoli vlastně za to může hudba. Ačkoli vlastně hned úvodní obraz je krásný. Ačkoli vlastně ty další taky. Zato mi dost dlouho trvalo, než mi došlo (dík niethustrovi a fmashovi), že přece nemusím u všeho řešit, jestli hlavou kývat nebo vrtět. K textu rovněž N. ()

J.Connor

To byl zas na dvorku večírek! Stejnojmenné album jsem si sehnal až teprve nedávno a bylo pro mě velice příjemným překvapením, sice se motivy trochu opakují a Lynchův "zpěv" také nemá mnoho poloh, ale je to výtečná alternativní hudba, takoví Residents ve velmi dobré formě. Klip sice naprosto věrně koresponduje s textem a je to slušná taškařice, ale vizuálně mě to nebavilo, myslím, že zejména kvůli příliš umělým a "hezkým" hercům (snad kromě macaté Suzy). Mně by k tomuhle seděli burani třeba ve stylu LaChapelleho série Recollections in America a taky něco jinýho než roztřesenej digitál. ()

pevico

Videoklip ke své vlastní hudební tvorbě..no, co k tomu říct.. Zveřejněte prosím někdo, co ten člověk bere za drogy, ať se jim ostatní můžou vyhnout :-D ()

Hamaradža

Maestro by mohol brať trocha ohľad na bežných ľudí aby jediná emócia ktorá z jeho diel prúdi nebola "Čo za kravinu som to práve videl?" Lynch nie je normálny človek a toto je iba jeho ďalšia krátkometrážna čudná farebná vízia... Ale tož natočené je to pekne :P ()

fmash

Nehodlám se věnovat rozboru, jestli Lynch natočením své narozeninové party (nebo co to bylo) sledoval nějaký hlubší smysl, protože a) on je ten typ osobnosti, u které nic není jednoduché, b) je to vedlejší. Takhle vypadá moderní podzemní kultura, ztělesnění světonázoru a fajnová chlastačka zároveň. To vše v závorce a na druhou. Ale ani by mě nenapadlo, že se to bude líbit každému. ()

easaque odpad!

nechápu zařazení tohoto videoklipu sem. Ani příběh to nemá a Lynch se snaží jen šokovat divnými lidmi. K odpadu chybí málo, ale proč ne - klidně ho dám. ()

asirtes

Ostatný Lynchov prírastok je opäť veľmi zábavný. Predstavuje kvalitnú partičku polodementov a pološialencov, ktorí otvorene proklamujú pubertálny fetilingus v naj(ne)čistšej forme. Držím palce, aby sa nám David nezosypal za večnú hranicu a nestretávali sme sa s ním už len na gerontofílnych fotkách v blázinci alebo na odvykačke. Gratulujem k ďalšiemu výhonu. ()

Angelic-77

I ve stáří si famózní David Lynch zachovává svůj elán a nepřestává překvapovat / šokovat celý svět svým nekonvenčním a nezaměnitelným filmovým (a v tomto případě i hudebním) umem. ON je prostě nejvíc! :) ()

klima777

Crazy Clown Time je Lynchova dlouhohrající deska. Toto jest oficiální video k eponymní skladbě. Jste-li naladěni na obdobnou strunku, poslechněte si celý projekt. Pokud toužíte po něčem, co ještě více odpovídá rčení "Stranger in The Strange Land", zkuste kooperaci Lynche a Johna Neffa zvanou BlueBob (notná dávka psychedelického blues). V obou případech jsou zachovány typické markery Davidovy tvorby; Lynchova hudba totiž oplývá stejným podprahovým napětím, schopností děsit, a zároveň humorem jako jeho filmy (což je ostatně jasné i díky klipu CCT).-------------- A nebo se poohlédněte po Dark Night of The Soul (pod hlavičkou Danger Mouse a Sparklehorse), ale to už je trochu jiná, velmi smutná, byť krásná záležitost.---------------- Is it confusing these days? ()

bari68

Tu je už asi jasný dôkaz o tom, že tento človek má svoj vlastný svet, v ktorom žije. Nikdy tomu nebolo inak, nie je a ani nebude. ()

korndaddy

Píseň fajn a klip taktéž. Lynch je prostě umělec se vším všudy at´se to někomu líbí či ne. Jeho styl je osobitý a vždycky dokáže rozjet pěknou vlnu diskuzí a to je určitá podstata jeho tvorby. Přeci jen i špatná reklama je reklama. ()

boul

Jak už v názvu je Crazy Clown Time, tak tohle je opravdu velmi Crazy kousek! Nenatočit to Mr. Crazy Lynch, tak dám asi odpad, ale jeho projev s partou lidí, plivajících pivo, válení se na zahradě v bordelu a nevidomé skákání a stání v záběru, bez jakého koliv projevu, s drásající hudbou, to je prostě Lynch a opět jeho otazníky k tvorbě, na které si musí hrozně ujíždět.. Video je k vidění zde.. ()