Dvaja policajti

• Československo Dvaja ničomníci (viac)

Terence Hill a Bud Spencer nepatria k tým najšikovnejším ľuďom pod slnkom, nevedia si nájsť poriadnu prácu a stíha ich jeden neúspech za druhým. Čo sa však nestane? Keď nastúpia do radov miamského policajného zboru, stanú sa z nich poctiví superpolicajti, ktorí sa so žiadnym kriminálnikom dlho nebabrú. Ich hlavným cieľom je zastaviť výčiny pouličných gangov a tínedžerských gangstrov, vedených Geronimom, mladíkom odetým v indiánskych šatách s insígniami bojovníka. (oficiálny text distribútora)

IronRocky

Známá dvojka v jednoduché, ale velmi povedené a zábavné komedii. Na tenhle film můžu koukat furt a pokaždé se dobře bavím. Tenhle film je taková odechovka u který vždy vypnu a jen se bavim. ()

KdG

Takovéhle filmy se už netočí což je celkem škoda páč je to dobrá oddychovka. Ty jejich bitky nemaj konkurenci, hlavně ta poslední na bowlingu. ()

Stanix

Když se řekne Bud Spencer - Terence Hill, snad každému se vybaví jedna z pěti sqelých komedií od Barboniho. Tahle je u mě na 3.místě hned za westernovými Trinity. ()

topi80

Je zajímavé, že dějová linka mi u filmů s legendární dvojicí nejednou zcela utekla (a dodnes ji u ani jednoho z těch dvou policajtských filmů nemám nějak podchycenou) a k dostatečnému uspokojení mé vskutku velmi intelektuální hlavy mi stačily jednotlivé epizody. A těch, které opravdu stojí za to, je v tomto filmu nepřeberně. ()

mac000

Díky neuvěřitelnému souběhu událostí a neskutečně zpackanému přepadení supermarketu se podvodníci Matt a Wilbur, kteří mají smůlu, ocitnou ve spolupráci s miamskou policií. Opravdu vtipné situace, Spencer a Hill v jedné ze svých špičkových komedii. ()

Cortesz

Tento film této slavné dvojky je aspoň tedy co se týče mě jen průměrný, je zde málo rvaček, a ještě k tomu takové o ničem, málo vtipných hlášek, a ten děj, ikdyž to je u všech jejich komedií je takový slabý. ()

Yuri69

Pro mě osobně nejlepší kousek téhle dvojice. Skvělé charaktery obou pobudů, celkem propracovaná zápletka, dialogy a hlavně ohromná porce bitek a ničení aut. Závěrečná bitka, nebo například scéna s hluchoněmým-ochrnutým v baru jsou dovedené takřka k dokonalosti. POZOR: Film nutno sledovat v původním českém dabingu. Nové verze jsou obecně horší, ale zde je rozdíl přímo propastný. ()

macetoma

Film s nestárnoucí dvojicí bitkařských komiků. Terence Hill ve svém stylu "pružný jako gymnasta" a Bud Spencer jako "rozbij o mě cokoli, otočím se a takovou ti fláknu, že odletíš 10 metrů". Když tehdy nic nechodilo, žral jsem to i s navijákem. Teď už je konkurence větší, takže řadím do průměru a dávám 3 hvězdy. Celý večer bych se na tom neutáhl. ()

Ajka1

Skvělá komedie, známá také pod názvem 'Dva poldové', kterou dokázal pozvednout jeden jediný český dabing v čele s dvojicí Svatopluk Skopal a Jan Schánilec. Měla jsem možnost shlédnout celkem tři verze, ale tato jediná je vtipná a dělá film přesně takovým, jaký si ho pamatuji z dětství, tedy roztomilý a plný vtipných hlášek a momentů - rvačka v baru prostě nemá chybu! "Ten tvůj tygr je teda pěkná mrcha...a dobrej drak mu to sežral." A ještě nesmím zapomenout na dokonalou původní filmovou melodii. Minimálně ty čtyři prostě dát musím :) ()

eFOXsize

Výtečná komedie, u tohoto snímku mě obzvlášť pobavilo pár vskutku povedených scén! Jedna z oblíbenějších. Mé hodnocení nesoucí dvojice Spencer/Hill: ... Ale ať by byli zasazeni do jakéhokoliv prostředí, tu pohodu, ten nevtíravý humor si nesou s sebou. Svým vztahem vždycky pohladí na duši, dlouho mě to učilo o přátelství. Ostudně musím říct - lhostejno jaká zápletka. Úžasné to bylo téměř vždy. Terence Hill a Bud Spencer si prostě sedí, jakési herecké spřízněné duše. ()

Pitryx

Není co hodnotit, klasická komedie bez ambicí na velké umění. Přes sto minut zábavy jak slovní, tak vizuální. Nedá se spočítat, kolikrát jsem na to byl kdysi dávno v kinech. Také oba dabingy byly na úrovni. Dodnes oceňuji tuhle srandu a sežerte si mně za to, jak ji hodnotím.2015021510850/10943 ()

Jehan

Lituji, ale jak mám oba mistry lidové zábavy rád, z tohoto filmu čouhá nízký rozpočet a absence opravdu dobrých nápadů od prvních minut. Ovšem nutno říci, že v málokterém filmu legendární dvojice se Bud Spencer usmívá svým šarmantním způsobem tolikrát jako v tomto. Asi jsem si to neměl koupit na DVD a nechat tento film odpočívat v adolescentních vzpomínkách z dob, kdy jsem se kdysi v kině celkem dobře bavil. Málo platné, Jestli se rozzlobíme... je o dvě třídy výše. Kraluje scéna s hluchoněmým retardem a invalidou. Bohužel ani ty berle nebyly plně využity. ()

0verseer

Terence & Bud si pre zmenu navliekli policajnú uniformu v inak klasickej spencerhillovke s pár dobrými (rande vo vile so závodom v pití whiskey z vínových pohárov a grgnutie do ofiny) a inými menej podarenými (hippiesacky gang a bitka na štadióne). Kratšia stopáž by v tomto prípade len prospela. A ak by niekomu ani po dvoch hodinách nestačilo, tak znelka je tu: https://m.youtube.com/watch?v=NCufts_Od8A ()

subic

Špageťárna S+H tentokrát v Miami. Nemají práci v přístavu, tak se z trucu dají k policii, kde začnou až s podivem perlit, i když to odnese řada aut. První dvojitá bitka přijde hned v prvních minutách a pak už to jede dá a dál. Trochu mi tu vadí delší stopáž, děj tak od polovičky trochu ztrácí dech a je to už pořád takové stejné, proto tentokrát nedám 4 frčky. Líbí se mi ta špageťácká hudba, která to doprovází. ()

tavvva

Ale jo :) Tuto odrůdu humoru docela můžu. Film mě bavil od začátku až do konce a i přes své stáří stále překonává dnešní poměry. ()

ostravak30

U filmu Sudá a lichá jsem uvedl, že jejich americká filmová anabáze mi příliš sympatická nebyla. Pravdou ale je, že i tak dokázali točit kvalitní filmy. A tento je dalším důkazem. Ze začátku sice překvapí, jak snadné je dát se k americké policii a jak naopak těžké se jejich "dresu" zbavit. Pozorného diváka pak i to, kde vzal jeden z policistů materiály o obou výtečnících, když jdou k šéfovi, když opřed kanceláří je ještě v rukou neměl. Tento film je založen víc na slovním humoru než na obrazovém, ale přesto ty jejich rvačky jsou nesmrtelné. Třeba na bowlingu, kde se trefují kuželkami padouchům do hlav. ()

whysoserious

Dvojka Spencer a Hill mě bavila před mnoha lety a rád se k nim vracím i dnes. Mají i některé slabší kousky, ale Dva výtečníci jsou opravdu výborná klasika- směs scén, kde vtip nechybí ani chvíli. A ty legendární zvuky pleskanců a pěstí při bitkách se prostě nikdy neomrzí :-) "Dva výtečníci" a pak ještě "Jestli se rozzlobíme, budeme zlí"- to jsou podle mě dvě nejlepší komedie s touhle dvojkou :-) ()

Piedone

Nikdy nezabudnem, ako raz za bývalého režimu išla celá naša škola povinne do kina na premietanie nejakého sovietskeho filmu a nejakým omylom nám pustili práve film "Dva výtečníci" (zrejme im sovietsky film neprišiel a keďže už celá škola sedela v sále, tak niečo premietnuť museli) :-) Prvý film s Hillom a Spencerom, ktorý som videl a jeden z ich najlepších. Po rokoch som prišiel na to, že scény s dvoma "Ruskami" v tom čase boli z filmu vystrihnuté, zrejme z ideologických dôvodov. Napriek tomu mená herečiek sa aj tak dostali do českých úvodných titulkov ÚPF Praha (Jill Flanter, April Cloud, dokonca proti vtedajším pravidlám boli bez prípony -ová, pravdepodobne si tvorcovia titulkov mysleli, že ide o mužské mená). ()